Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy oficjalne wymagania sprzętowe Battlefielda 3!

229 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2011 o 13:37, Kalten80 napisał:

Kiedys czytalem w jakims pismie, ze wymagania zalecane to komp na ktorym gra pojdzie
w maksymalmych ustawieniach graficznych i rozdzielczosci FullHD.


No nie wiem czy aż tak, ale zazwyczaj te wymagania są mocno wyśrubowane - jeśli ma się aktualne sterowniki i brak jakiegoś badziewa spowalniającego kompa, to trzeba patrzeć na to z dużym przymrużeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 13:27, Janek_Izdebski napisał:

2. Albo załatwić sobie świetny komputer za kilkanaście tysięcy zł (Przykładowe konfiguracje
podałem w jednym z poprzednich postów. Co o nich sądzicie? ;) ) albo zakupić BF3 w wersji
na konsole.

trzeba być skończonym debilem żeby to kupić taki PC do gier pierwsze prawo PC gamera (właściwie to podstawa każdego użytkownika PC) nigdy nie kupować gotowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 14:49, Numenpl napisał:

trzeba być skończonym debilem żeby to kupić taki PC do gier pierwsze prawo PC gamera (właściwie to
podstawa każdego użytkownika PC) nigdy nie kupować gotowców.


Mi tego tłumaczyć nie musisz. Ale popatrz tutaj:

http://www.komputronik.pl/super_pc?utm_source=KT_BK_14_03_2011_super_komputer&utm_medium=banner&utm_campaign=super_komputer

Komputery serii Infinity są reklamowane jako dla graczy, nie ma wspomnianego ani słowem, że to ma być sprzęt dla profesjonalistów! Pewnie na takim sprzęcie BF3 będzie hulał, że ho ho... Wg mnie to gruba przesada, wystarczy sprzęt za o wiele mniejsze pieniądze. Ale tak się promuje komputery dla graczy, przynajmniej w Komputroniku (polecam jeszcze przeczytać komenty pod konkretnymi zestawami). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 14:49, Numenpl napisał:

trzeba być skończonym debilem żeby to kupić taki PC do gier pierwsze prawo PC gamera (właściwie to
podstawa każdego użytkownika PC) nigdy nie kupować gotowców.


Mi tego tłumaczyć nie musisz. Ale popatrz tutaj:

http://www.komputronik.pl/super_pc?utm_source=KT_BK_14_03_2011_super_komputer&utm_medium=banner&utm_campaign=super_komputer

Komputery serii Infinity są reklamowane jako dla graczy, nie ma wspomnianego ani słowem, że to ma być sprzęt dla profesjonalistów! Pewnie na takim sprzęcie BF3 będzie hulał, że ho ho... Wg mnie to gruba przesada, wystarczy sprzęt za o wiele mniejsze pieniądze. Ale tak się promuje komputery dla graczy, przynajmniej w Komputroniku (polecam jeszcze przeczytać komenty pod konkretnymi zestawami). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 08:11, Lordpilot napisał:

To był wyjątek, choć taki "szablon" powinien być od dawien dawna standardem. Rozumiem
- mnogość konfiguracji, ze względu na otwartą architekturę komp kompowi nierówny, no
ale chyba można do cholery podac jakieś wartości przyblizone ? A wydawcy unikają tego
jak ognia :/


Sytuacja zaczyna robić się naprawdę poważna. Niektóre sklepy przyjmują gry z powrotem, ale jeśli mamy do czynienia w grą rejestrowaną na Steam? Co jeśli kupujemy w sklepie wysyłkowym?

Dnia 21.09.2011 o 08:11, Lordpilot napisał:

Najwyżej zawiedzeni gracze zjadą z ustawieniami,, a "przykrą niespodziankę"
będą mieli PO wydaniu gotówki, a nie PRZED. Dla mnie to zwyczajnie niesmaczne jest,
takie robienie klientów w konia.


Niesmaczne to byłoby pierdnięcie przy niedzielnym rosole. Ale tu chodzi o pieniądze klientów! IMO powinny się tym zająć systemy takie jak PEGI. Przy okazji mogliby oznaczać też rodzaj DRM-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 02:39, Wojman napisał:

> No co ty.Nawet na minimalnych nie zagrasz.Za słabego masz kompa!

Jeśli dalej będziesz trollował to bardzo szybo się pożegnamy.


Ja trollował?Śmieszne.Na durne pytania,durna odpowiedz.Jeśli pozwalacie z tego forum robić taki śmietnik durnymi przechwałkami to ok.Mnie to zirytowało jak ktoś się pyta czy pójdzie mu na świetnym kompie bf3 i wie o tym świetnie.Powiedz mi czy ciebie to nie irytuje!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 16:27, crash807 napisał:

No i elegancko, pójdzie na kompie kupionym w 2008 roku :D


Na którym odpalisz tylko intro. Ludzie, wymagania minimalne są obliczone na to, czy gra w ogóle odpali i wyświetli menu a nie czy będzie się dało komfortowo (~30FPS) grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 16:59, Henrar napisał:

> No i elegancko, pójdzie na kompie kupionym w 2008 roku :D

Na którym odpalisz tylko intro. Ludzie, wymagania minimalne są obliczone na to, czy gra
w ogóle odpali i wyświetli menu a nie czy będzie się dało komfortowo (~30FPS) grać.

Przecież nie znasz jego konfiguracji, facet równie dobrze może mieć dwie karty gtx470 w sli :)
Ale owszem, na minimalne patrzyłbym z przymrużeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 16:59, Henrar napisał:

> No i elegancko, pójdzie na kompie kupionym w 2008 roku :D

Na którym odpalisz tylko intro. Ludzie, wymagania minimalne są obliczone na to, czy gra
w ogóle odpali i wyświetli menu a nie czy będzie się dało komfortowo (~30FPS) grać.


No dobrze ale mimo to mój komputer nie spełnia minimalnych wymagań na styk, trochę ponad, wydaje mi się, że będzie to coś pomiędzy minimalnymi a średnimi. Jak będę miał problemy to wtedy miał duuuuży pretekst aby zainwestować w nowy procesor bo nawet obok tej gry nie przejdę obojętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 16:01, Kajmal napisał:

Ja trollował?Śmieszne.Na durne pytania,durna odpowiedz.Jeśli pozwalacie z tego forum
robić taki śmietnik durnymi przechwałkami to ok.Mnie to zirytowało jak ktoś się pyta
czy pójdzie mu na świetnym kompie bf3 i wie o tym świetnie.Powiedz mi czy ciebie to nie
irytuje!?


Popracuj and postami, bo się je trudno czyta. Po znaku przystankowym takim jak np. kropka, znak zapytania, przecinek, etc stawiaj spację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 10:59, Henrar napisał:

> Teoretycznie mam minimum, ale czytałem komentarze, że w tej konfiguracji już teraz
można
> grać nawet na średnich.
W alphie, która leciała na wykastrowanym engine''ie.
> jak już wszystko będzie jasne z bulldozerami.
Wiadomo, kiedy w końcu mają wyjść 4-modułowce, czy AMD wciąż enigmatycznie mówi o pierwsyzm
kwartale 2012? :)
@Elven:
Jest.


Już wiadomo kiedy mają wyjść buldożery http://www.benchmark.pl/aktualnosci/AMD_Bulldozer_data_premiery_i_ceny_procesorow-36875.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 17:10, crash807 napisał:

No dobrze ale mimo to mój komputer nie spełnia minimalnych wymagań na styk, trochę ponad,
wydaje mi się, że będzie to coś pomiędzy minimalnymi a średnimi. Jak będę miał problemy
to wtedy miał duuuuży pretekst aby zainwestować w nowy procesor bo nawet obok tej gry
nie przejdę obojętnie :)

No podstawowego warunku twój komputer nie spełnia czyli system bo w gramsajcie masz xp sp3 a tu trzeba co najmniej Vistę no i procek trochę nie teges do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 17:17, Wojman napisał:

> Ja trollował?Śmieszne.Na durne pytania,durna odpowiedz.Jeśli pozwalacie z tego forum

> robić taki śmietnik durnymi przechwałkami to ok.Mnie to zirytowało jak ktoś się
pyta
> czy pójdzie mu na świetnym kompie bf3 i wie o tym świetnie.Powiedz mi czy ciebie
to nie
> irytuje!?

Popracuj and postami, bo się je trudno czyta. Po znaku przystankowym takim jak np. kropka,
znak zapytania, przecinek, etc stawiaj spację.


Takich rzeczy, nie musisz mnie uczyć.Nie odpowiedziałeś na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2011 o 17:59, Numenpl napisał:

No podstawowego warunku twój komputer nie spełnia czyli system bo w gramsajcie masz xp
sp3 a tu trzeba co najmniej Vistę no i procek trochę nie teges do tej gry.


Od Czerwca mam Windows-a 7, miałbym wcześniej ale nie chciało mi się bawić w formatowanie itd a, że w Czerwcu padł mi dysk no to już nie miałem wyboru. Zapomniałem zupełnie, że w GS mam podane konfiguracje komputera więc nic tam nie zmieniałem od czasu dodania tych konfiguracji. Co do procka no to masz rację jednak podstawę to mam nadzieję, że pogram jednak jak pisałem, jak coś będzie nie tak to na pierwszym miejscu zmieniam procka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 16:59, Henrar napisał:

> No i elegancko, pójdzie na kompie kupionym w 2008 roku :D

Na którym odpalisz tylko intro. Ludzie, wymagania minimalne są obliczone na to, czy gra
w ogóle odpali i wyświetli menu a nie czy będzie się dało komfortowo (~30FPS) grać.


A skad to wiesz? Moze ma stary, 17" monitor. W rozdzialce 1024x780 watpie, zeby gra na jego kompie nie chodzila przyzwoicie w srednich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 02:39, Wojman napisał:

> No co ty.Nawet na minimalnych nie zagrasz.Za słabego masz kompa!

Jeśli dalej będziesz trollował to bardzo szybo się pożegnamy.


jak już tak przestrzegasz zasad forum to zauważ, że na nim jest już z 10 podobnych postów, więc nie rozumiem, dlaczego zwracasz uwagę tylko Kajmalowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać zrozumieli że mało ludzi posiada systemy 64 bitowe, i nie będzie im się to opłacało. Dziwne tylko że pod tak długim czasie na to wpadli, dla mnie było to oczywiste od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować