Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Forza Motorsport 4 na początku października

12 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2011 o 18:31, Jacor32 napisał:

a trochę mnie dziwi jedno, złożyłem pre-order na EK Forzy 4 za 199zł a teraz jest za
219, jaka więc cena mnie obowiązuje ?

Taka jaką masz w szczegółach zamówienia czyli 199,9 + koszta wysyłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 18:31, Jacor32 napisał:

a trochę mnie dziwi jedno, złożyłem pre-order na EK Forzy 4 za 199zł a teraz jest za
219, jaka więc cena mnie obowiązuje ?

No niestety ale 219. Ja też tak kiedyś miałem bodajże z Batmanem że potem cena podskoczyła w górę i trzeba było zapłacić tą większą.
We Forzie liczę na więcej torów znanych z wyścigów F1 czy innych znanych serii wyścigowych. Osobiście chciałbym model jazdy z części 2 ale to tylko moje marudzenie. Szkoda tylko że Forza będzie bez aut Porsche:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 18:56, Ziggy napisał:

> a trochę mnie dziwi jedno, złożyłem pre-order na EK Forzy 4 za 199zł a teraz jest
za
> 219, jaka więc cena mnie obowiązuje ?
No niestety ale 219. Ja też tak kiedyś miałem bodajże z Batmanem że potem cena podskoczyła

To by była niezła kpina ze strony Gram.pl. Szczególnie, że w szczegółach zamówienia jest 199.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą RUF-y, wiem, że to nie to samo, ale musi wystarczyć :P Właśnie też zauważyłem, że cena podskoczyła... Ja zamawiałem za 199 i nie mam zamiaru płacić więcej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jestem zmuszony sprowadzić grę z USA, urok konsoli NTSC xd
A RUF-y to nie to samo, raczej nie będzie zbyt wielu modeli, będę tęsknił za Panamerą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 16:18, rifi77 napisał:

Ja niestety jestem zmuszony sprowadzić grę z USA, urok konsoli NTSC xd


A Forza 4 nie będzie region free? Bo spora grupa gier wydawanych od MGS jest region free :). Jak jest teraz to już nie wiem, bo od jakiegoś czasu nie potrzeba mi się tym interesować, bo konsola jest już w PAL.

Ja też mam za 199 zł, tyle za ile zamówiłem i jeśli zmienią ją na 219 to po prostu anuluję, bo będę czuł się wtedy oszukany (powiedzmy, że na półce stoi puszka fasolki za 4 zł, podchodzisz do kasy, a tam kasują już za 5 zł, bo podrożało jak Cię nie było). No na przykład ultima.pl ma nadal za 199 zł w ofercie EK. A zamówiłem to na gram.pl, bo mam do nich największe zaufanie. U innych już różne "jazdy" miałem, a tu zawiedziono mnie tylko raz ("promocja" z Halo, na której brakło towaru, a następna dostawa zaginęła, wtedy też anulowałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować