Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprawdźcie battle.net, ruszyła publiczna beta Diablo III!

44 postów w tym temacie

To może na początek pytanie dla grających:
Czy gra sprawia wrażenie wartej przełknięcia blokowania moddingu, czy mam pozostać przy Diablo 2/Titan Quest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 00:21, Piotrek54321 napisał:

PUBLICZNA beta?!


Publiczna to nie to samo co otwarta, jeśli o to ci chodzi. Wcześniej była zamknięta, tylko dla znajomych pracowników Blizzarda, teraz dostęp uzyskali wszyscy szczęśliwcy, którzy zapisali się do beta-testów i zostali wybrani przez Blizza do testowania D3.

Edit: Zmieniłem tytuł, żeby nie było niedomówień. Przepraszam, jeśli kogoś nieświadomie wprowadziłem w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie. Wciąż widnieje jedynie mój profil i żadnej informacji na temat otrzymania bety. Nie wiem nawet w którym miejscu na koncie tego szukać, ale spodziewam się, że byłoby to widoczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 00:19, Cygi napisał:

To może na początek pytanie dla grających:
Czy gra sprawia wrażenie wartej przełknięcia blokowania moddingu, czy mam pozostać przy
Diablo 2/Titan Quest?


O ile dobrze pamiętam modów można było używać tylko w singlu i brzy open BN, więc jak dla mnie warto bo i tak grałem tylko w multi, a diablo II też jakoś nie słyneło z modów.

@lastvegas

Przy zalogowaniu się na battle.net w zakładce my games powinno być Diablo III Beta z możliwością pobrania, przynajmnie tak było z betą SC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 00:47, Afgncap napisał:

O ile dobrze pamiętam modów można było używać tylko w singlu i brzy open BN, więc jak
dla mnie warto bo i tak grałem tylko w multi, a diablo II też jakoś nie słyneło z modów.


Diablo II to kiepskie porównanie, bo nigdy nie wspierało modów :P
Lepsze byłoby porownanie do W3/S2. Niby strategie, a RPGa mozna spokojnie zrobic, jak i inne cuda ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Beta wystartowała na razie w USA, więc na europejskich kontach jeszcze jej nie ma
2. Nie każdy chętny się dostanie do bety co niejednokrotnie podkreślał Blizzard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 00:47, Afgncap napisał:

Przy zalogowaniu się na battle.net w zakładce my games powinno być Diablo III Beta z
możliwością pobrania, przynajmnie tak było z betą SC2.


I tak jest, inna sprawa, że setup (jakieś 25 MB), pobiera mi się z prędkością 14 kb/s... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować