Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Tydzień z Gears of War 3: Gears of War to nie tylko gry

23 postów w tym temacie

gram.pl

Nie wszyscy są świadomi tego, że Gears of War to nie tylko seria gier wideo. W księgarniach (niestety głównie za granicą) znajdują się książki i komiksy osadzone w świecie zaatakowanym przez Szarańczę, a w sklepach - już wkrótce u nas - będzie można kupić grę planszową.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Tydzień z Gears of War 3: Gears of War to nie tylko gry" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pola Aspho" opowiadają również historię Marcusa i Doma jeszcze sprzed E-Day - jak razem dorastali i wstąpili do COG... Stąd też taki, a nie inny tytuł.
Książkę polecam bo naprawdę nieźle się ją czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie ta literka...:P
Kurde ja grałem tylko w pierwszą część gearsów i mogę mieć problem z hasłem:P W sumie to i tak nigdy nic nie wygrałem to nic się nie stanie jak i tym razem nie wygram:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 09:08, cornoner napisał:

/ciach/


Przecież jest.
Tylko trzeba wejść do artykułu a nie w samej zajawce szukać.
Ta ludzka leniwość jest straszna...

A co do hasła... Wcale nie trzeba grać w żadną z części żeby je zgadnąć. Zresztą w komentarzach pod jednym z newsów o GoW3 już podano bardzo duże ułatwienie jakie to hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam hasełko :D Dość proste, miałem tylko problem z dwiema literkami ;]
I pytanie: czy przy wpisywaniu hasła do formularza oddzielać wyrazy spacjami, nie oddzielać, czy nie ma to znaczenia? :P Domyślam się, że pewnie pierwsza ew. trzecia opcja ale wole zapytać ;] Głupio by było zaprzepaścić swoją szansę przez tak głupi błąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować