Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III Beta - już gramy! Pytajcie o wszystko!

230 postów w tym temacie

ciach

Forum służy do dyskusji i nikt nie zabroni ci wykrzyczeć tutaj płuc ( no chyba, że polecą bluzgi :P).
Ale na prawdę - temat grafiki jest cienki jak barszcz. Szkoda na to czasu, według mnie i chyba nie tylko według mnie :).

Lepiej jest na prawdę dyskutować o rzeczach ważnych, związanych z gameplay: mechaniką rozgrywki, skillami, runami, wyrobnictwem, przedmiotami (dostępny jest już dział itemków na battle.net/d3), receptami itd.
Takie rozmowy czemuś służą, ludzie wymieniają się spostrzeżeniami, a Blizzard zawsze idzie za głosem swoich fanów i w kolejnych patchach zacznie eliminować głupoty, naiwności, błędy itd. Ale grafika do nich nie należy. Zacznij krytykować wszystko inne, co można poprawić, żeby nam wszystkim grało się lepiej :).

P.S A to, żeby sobie w monitorze zmniejszyć kolory, to na zupełnie serio pisałem. Za dużo kolorów - kolory w monitorze ciach. Prosto i skutecznie. SERIO. Aż tak płytki jest temat zbyt kolorowej graiki w D3....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście od nowego Diablo odstrasza wizja Aution House z itemami za prawdziwe pieniądze.

Samą grę pewnie kupie jako fan 1 i 2, ale mam wrażenie, że Battle Net będzie dla mnie tylko na 2-3 tygodnie.


A co do samych pytań do Pana Pr0 Testera Myszastego hm...

1) Czy bardzo różni się gameplay poszczególnymi postaciami? I czy w ramach jednej postaci da się grać w różny sposób?

2)Jakbyś ocenił "fun" płynący z gry? Jak gra wciąga? Często są gry, które mają super mechanikę i jet fun, ale brakuje tego czegoś co potrafi przykuć do ekranu. Przez bete raczej nie uda mi się tego wprowadzić, bo jest kwestia designu gry, wiec... Czy jest to "coś" co zmusza Cię do cofnięcia się w rozwoju fizycznym i powrotu do czasów dzieciństwa i używania Pampersów? :)

3) Co do smamego menu, wyboru postaci etc. po screenach widzę uderzjące podobieństwo do World of Warcrafta. Jeżeli grałeś w WoW''a to czy nie czujesz, że grasz w to samo co grałeś, ale z ciut inną oprawą graficzną? Bo po początku mam takie złe przeczucie co do smaego Diablo.

Jak coś jeszcze wymyśle to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak wygląda optymalizacja gry ? Jaka konfiguracja potrzebna na płynna grę w 1600*900 , wysokie detale (bez AA) Uciągnie ją dwurdzeniowy średniak z gf9800 na pokładzie ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę. :)
Otrzymałem klucz do bety, gram sobie i mam pytanie: czy znajdzie się ktoś kto również ma dostęp do bety, a chciałby zrobić oraz pomóc zrobić achievement ze wskrzeszeniem pozostałych klas w trakcie rozgrywki coop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 12:54, Pajonk78 napisał:

Otrzymałem klucz do bety, gram sobie i mam pytanie: czy znajdzie się ktoś kto również
ma dostęp do bety, a chciałby zrobić oraz pomóc zrobić achievement ze wskrzeszeniem pozostałych
klas w trakcie rozgrywki coop?


Pewnie. Mój Battletag: Wojman#2241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 13:01, Wojman napisał:

Pewnie. Mój Battletag: Wojman#2241

I bajerka - postaram się złapać Cię w najbliższym czasie. Mój Battletag: Pajonk#2382. Wszystkie inne coop achiki można zrobić szybko z PUGiem - ale ten konkretny wymaga jednak, aby druga osoba zalogowała się każdą z 5 klas i padła... na takie cuda już ciężko liczyć z obcymi. :) Do zobaczenia w New Tristram. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 13:01, Wojman napisał:

Pewnie. Mój Battletag: Wojman#2241

Dziwna sprawa: dostaję info o tym, że taki Battletag nie istnieje i nie mogę Cię dodać - spróbuj w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 17:28, Pajonk78 napisał:

Dziwna sprawa: dostaję info o tym, że taki Battletag nie istnieje i nie mogę Cię dodać
- spróbuj w drugą stronę.


Wyswietla błąd. Mail do konta BN masz taki sam jak na gram.pl? Jesli tak to sprawdz czy zaproszenie do znajomych przyszlo w D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować