Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III Beta - już gramy! Pytajcie o wszystko!

230 postów w tym temacie

Tak sobie rozmyślałem nad sensownym pytaniem. Długo myślałem. I wymyśliłem.

Czy fajnie się gra ?!?!?! :D:D

Czy to faktycznie Diablo? Czy czuć tutaj oddech jedynki ? Czy czujemy, że wracamy
w dobrze znane nam rejony, krainy. Czy to faktycznie powrót do domu, czy coś sztucznego, na siłę podobnego do diablo ?

I w końcu muzyka. Oczywiście chodzi o subiektywne odczucia, ale i tak będę wdzięczny za odpowiedź :).
Jaka jest, porównując np. do jedynki i dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 15:30, Undertaker napisał:

Beta - jak zwykle BARDZO zamknięta. Znam z 15 osób zapisanych - nikt nie dostał inva.


Ludzie przestańcie blizzard nawet pierwszej fali zaproszeń nie skończył rozdawać. A wy już lamentujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 15:36, ZubenPL napisał:

Ludzie przestańcie blizzard nawet pierwszej fali zaproszeń nie skończył rozdawać. A wy
już lamentujecie.


A to nie tak ze Europa jeszcze nie dostała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 15:29, ZubenPL napisał:

Google nie gryzie


Wiem ale chodzilo mi o wymagania realne.. gdyz niestety obecnie posiadam tylko lapka.. dlatego chcialbym poznac realne minimalne wymagania;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

argh 3 osoby znajome z kontem (w tym ja) i nikt nie dostal zaproszenia. No nic - pozostaje tylko czekac. Do starcrafta II dostalem dopiero po miesiacu. Moze troche szybciej tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszasty dostał w swoje łapska Diablo 3, więc możecie zapomnieć, że wam odpisze, dopóki nie wymęczy tej gry na wszystkie możliwe sposoby xD

Gratulacje tak btw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NAh :P Już oglądałem stream na hd z USA jakiś tydzień temu. tutaj: http://pl.twitch.tv/ruintv jakby ktoś chciał, od ruingaming sa rewindy 3 godzinne, każdą klasą grali

Pierwszy akt ludzie przechodzą w nawet 2,5h.

Co do ceny D3, sądzę, że będzie minimum za tyle samo co Starcraft 2 a może nawet i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III Beta - już gramy! Pytajcie o wszystko! hahhaha

[m - 007] że wogóle beta juz trwa od jakiś 3 tygodni i ludzie stremuja na żywo i masa filmików jest na youtubie. Ale Pytajcie o wszystko! !! usmiałem się, chyba że to dla nieogarów co to się angielskiego nie uczyli. Panie Michale "Myszasty" Nowicki nic nie jest Pan w stanie powiedzieć nowego na temat bety Diablo bo już wszystko wiadomo od 3 tygodniu jedyna nowość od niedawna to uruchomiony AH. Dla zainteresowanych i ogarniajacych podstawy angielskiego proponuje stronke http://diablo.incgamers.com/ newsy z diablo praktycznie z pierwszej ręki.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 15:59, ZubenPL napisał:

W jaki sposób mieli przejść pierwszy akt skoro beta to tylko jego niewielki fragment


http://diablo.incgamers.com/forums/showthread.php?t=809877
no nie aż taki niewielki bo to co w becie to około 50% aktu 1
ale miałem na myśli to, że bete można przejść w nieco ponad 2h. Oczywiście później pozostaje nam spokojna eksploracja, delektowanie się różnymi klasami i umiejętnościami oraz fantastyczny klimat. Ogólnie, cały produkt, jak zwykle, super, can't wait.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 15:55, Thanathos napisał:

NAh :P Już oglądałem stream na hd z USA jakiś tydzień temu. tutaj: http://pl.twitch.tv/ruintv
jakby ktoś chciał, od ruingaming sa rewindy 3 godzinne, każdą klasą grali

Pierwszy akt ludzie przechodzą w nawet 2,5h.

W zasadzie normalka. W Diablo II pierwszy akt też się kończyło po 3 godzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pytać się czy się fajnie gra, nie lepiej zobaczyć to na scrackowanej becie? Blizz i tak na tym nic nie traci, bo to beta, bo najlepiej się gra ze znajomymi więc i tak trzeba będzie kupić oryginałke. Jak dla mnie bardziej przypomina Torchlighta niż D2, jeśli chodzi o klimat, jak się łazi po miasteczku i okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW WOW DIABOLO zaraz popuszczę !!! Najbardziej przereklamowana gra świata. Mam pytanie. Jak tam wymagany stały dostęp do internetu i domy aukcyjne ? Miłej zabawy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować