Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III Beta - już gramy! Pytajcie o wszystko!

230 postów w tym temacie

Najpierw radzę poduczyć się nieco kultury osobistej. Bo jeśli myślisz, że jak trochę powyklinasz i poszpanujesz, jaki to jesteś fajny, bo wiesz o gameplayach z D3, to Cię ludzie nagle polubią, to się raczej zawiedziesz. To raz. Dwa, że nie każdy musi jak ten napaleniec ślęczeć przed kompem i wyszukiwać każdego filmiku - ja na przykład wiem, że są, ale ich nie widziałem. To dwa. Trzy, że o wiele lepiej zapytać kogoś, kto grał, niż gapić się jak jakiś analfabeta w filmik - zdecydowanie więcej się dowiesz, bo granie i patrzenie to dwie różne rzeczy.

Innymi słowy - popisać się nie popisałeś, a i przyszpanowanie nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy podczas włączania bety czuliście to "coś" ?? nie wiem jak to opisać:P ale czy po 10 latach oczekiwań czujecie się dobrze grając w bete czy raczej czujecie niedosyt??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nowego diabełka to mnie zastanawia:
1. Czy D3 spodoba się komuś kto grał parę godzin dziennie w drugą część (ofc na BN) i czy wszelakie zmiany względem dwójki wyszły na plus czy niezbyt.
2. Czy D3 uległo dużej casualizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła i wystrój nadal mają ten satanistyczny smaczek czy Blizzard poszedł bardziej w stronę ckliwej papki w stylu SC2 i tego co serwuje teraz w WoWie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale wulgaryzmów bardzo tutaj nie lubimy. I szydzenia z innych użytkowników czy redaktorów też nie. Degrad -1, a jeśli będzie się to powtarzać to szybko się pożegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tvgry już jest gameplay ;p Jak dla mnie grafika trochę wkurzająca. Nie wiem czemu, ale podobna do trochlighta. Taka specyficzna... Brak tego mrocznego klimatu. Może się to zmieni, ale z wyglądu dziwnie. Dzisiaj albo jutro powinny być wysyłane kluczyki dla userów z Europy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 16:58, Gosek08 napisał:

2. Czy D3 uległo dużej casualizacji?

Nie gram w betę, ale z samych informacji na necie na pewno nie na najwyższym poziomie trudności. Na normalu grę ukończy chyba w zasadzie każdy, natomiast dla chcących wyzwań pozostają wyższe poziomy trudności i tryb hardcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 17:14, Darkstar181 napisał:

Czy mroczny klimat z dwójki został zachowany ? Jestem nieco przerażony kolorystyką zbliżoną
do World of Warcraft, miast dawnego Diablo.


Jak mówiłem, i jak również wspomniał przed chwilą vegost, z którym się zgadzam, grafika klimatem trochę do torchlighta podobna. Nie wiem, ale dla mnie trochę brakuje tego klimatu z D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 14:39, Ximos napisał:

1. Czy będzie edycja kolekcjonerska?

Blizzard jeszcze nie ogłosił składu kolekcjonerki (można się domyślać, że będzie standardowa jak to u Blizza - soundtrack, artbook, pet do WoWa i może jeszcze jakiś gadżet jak pendrive u SC2), więc cena może nie być jeszcze znana dla dystrybutora. Pewnie i będzie do kupienia w Polsce. Kolekcjonerki WoWa i Starcrafta 2 były u nas dostępne w tak dużych ilościach, że jeszcze długo po premierze zalegały w niektórych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 17:14, Darkstar181 napisał:

Czy mroczny klimat z dwójki został zachowany ? Jestem nieco przerażony kolorystyką zbliżoną
do World of Warcraft, miast dawnego Diablo.



Dwójka i mroczny klimat? WTF nie rozśmieszaj mnie. Dwójka przy diablo 1 to kolorowa bajeczka wszystko wskazuje że taka sama będzie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2011 o 17:21, ZubenPL napisał:

Dwójka i mroczny klimat? WTF nie rozśmieszaj mnie. Dwójka przy diablo 1 to kolorowa
bajeczka.

Jeśli dwójka ze swoją kolorystyką jest bajeczką, to trójka jest wręcz kolorowanką dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 17:23, Darkstar181 napisał:

Jeśli dwójka ze swoją kolorystyką jest bajeczką, to trójka jest wręcz kolorowanką dla
dzieci.


Jeśli chodzi ci w porównaniu z jedynką to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właściwie wiem wszystko odnośnie skillów, przedmiotów, bo wystarczy chwilkę poczytać, tak więc pytania troszkę bardziej na osobiste odczucia.

"Którą klasą grało się Tobie/Wam najlepiej i dlaczego?"
Każdą gra się inaczej, a żeby jeszcze bardziej sprecyzować pytanie, to:
"Którą klasą zagrasz/cie najpierw gdy wyjdzie pełna wersja gry"

Ot, takie pytanie i dopytanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 17:12, vegost napisał:

Na tvgry już jest gameplay ;p Jak dla mnie grafika trochę wkurzająca. Nie wiem czemu,
ale podobna torchlighta. Taka specyficzna... Brak tego mrocznego klimatu. Może się
to zmieni, ale z wyglądu dziwnie. Dzisiaj albo jutro powinny być wysyłane kluczyki dla
userów z Europy ;p


Dokładnie mają zacząć dziś o 18.00

Jeśli chodzi o grafikę jest trochę inna niż w torchlight taka w zupełnie innym klimacie.Mi to Dragon age 2 przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie przede wszystkim interesuje jedno. Czy w "trójce" dalej jest obecny ten mroczny i ponury klimat znany z poprzednich części? Czy może ta kontrowersyjna grafika rzeczywiście zrobiła z Diablo WoWa? No i jeszcze pytanie odnośnie muzyki, daję radę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 18:07, Hartus napisał:

Mnie przede wszystkim interesuje jedno. Czy w "trójce" dalej jest obecny ten mroczny
i ponury klimat znany z poprzednich części? Czy może ta kontrowersyjna grafika rzeczywiście
zrobiła z Diablo WoWa? No i jeszcze pytanie odnośnie muzyki, daję radę? :)


Jak wszyscy powyżej pisali tak jak i ja uważamy, że grafika jest zbyt bajeczna. I Mogę ci z czystym sumieniem powiedzieć, że klimatu z Diablo 1 nie ma. Nie ma w Diablo 3 klimatu grozy i strachu. Nie ma tego ciężkiego stylu. Gra jest zbyt podobna do Wowa. Pachnie tym kolorowym komiksowym klimatem. Szkoda to mówić, ale Blizzard dał ciała. Co do muzyki, to jest dobrze. Oczywiście w becie nie usłyszysz wszystkiego, ale w menu jest taka muza jak z diablo 1 w mieście. Taka ulepszona :) Ogólnie fajna. Można jeszcze narzekać na niedopracowanie przy wyglądzie postaci. Nie wszystkie itemy ubrane na bohatera zmieniają jego wygląd fizyczny. Sądziłem, że Blizzard nie będzie aż tak bardzo statyczny i to zmieni. Jednak zostali przy tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować