Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twierdza 3 otrzymała polski zwiastun, panie

26 postów w tym temacie

Ja wiem... najgorsze nie są. Choć fakt że lekkości w tym żadnej nie ma... pewnie aktorzy się mocno wczuwali i dla lepszego efektu genitalia przygnietli sobie deskami :D

Czy mi się wydaje czy słyszałem Pinokia ze Shreka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Twierdza 3 jest pierwszą częścią serii z trójwymiarową oprawą wizualną. Dosłownie każdy budynek wyświetlany jest w 3D, co nie tylko daje pozytywne wrażenie estetyczne, lecz także pozwala na większą kontrolę przy stawianiu tychże budowli, jak również murów i innych elementów. "

Tekst skopiowałem z opisu gry na gramie... no i DOSŁOWNIE nie wierzę! Na prawdę w 3d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie, tylko nie to, panie. Stronghold to była okropnie trudna i słaba gra, nie przeszedłem w niej zbyt wiele ze względu na kosmiczny poziom trudności. Z tego trailego widzę, że to będzie taki sam chłam, tyle, że w 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pinokia ze Shreka zatrudnili? Haha. :D Ten piskliwy głos jest fatalny. Co to, jakiś wykastrowany doradca króla? Ale ten drugi jest już całkiem w porządku. Kojarzę go z pierwszych części.
Jakość tekstur fatalna. Może lepiej było by pozostać w 2D? Mimo wszystko dalej czekam na premierę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka też miała tragiczną w porównaniu do oryginału polonizację, szczęście że jest GOG bo dostać oryginał swego czasu nie wchodząc na amazona czy ebaya było ciężko. W wersji angielskiej też mają piskliwe głosy momentami, ale to brzmi naturalnie, z tym takim zabawnym angielskim akcentem w stylu Monthy Pythona i Świętego Graala.

@moonman

Błagam bez politycznych tekstów na gramie, przynajmniej ten portal niech ludzie oszczędzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, czepiacie się, dubbing jest spoko. Podłożyli nam świnię, panie... Ciekaw jestem jak sama gra, czy tak jak w dwójce jest sto budynków do postawienia a może czymś innym zaskoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie, że kontynuowali system ekonomiczny z dwójki a nie uprościli tak jak w legends. bo wtedy grę kupie od razu...
co do dubbingu.. nawet nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dubbing no cóż...
W Stronghold 1 był jednak o wiele lepszy. Zobaczy się w pełnej wersji :) Ale plus za tą muzykę :)

@Pioruns

Kosmiczny poziom trudności? I dlatego Stronghold to był chłam? Bo sobie z grą nie poradziłeś?
Wiesz, nie rozśmieszaj mnie z tym poziomem trudności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję sobie wyobrazić dorosłych ludzi mówiących w ten sposób. Nie nada. To jakaś błazenada. Znów dochodzę do wniosku, że polonizacje to nic dobrego. Było co prawda kilka naprawdę dobrych, ale to jest żenujące. Na szczęście Battlefield 3 będzie miał opcję wyboru wersji, mam nadzieję, że nowe Diablo również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 21:22, Pioruns napisał:

O nie, tylko nie to, panie. Stronghold to była okropnie trudna i słaba gra, nie przeszedłem
w niej zbyt wiele ze względu na kosmiczny poziom trudności. Z tego trailego widzę, że
to będzie taki sam chłam, tyle, że w 3D.

Chłam? Bo trudna? Moim zdaniem świetna gra, pod wieloma względami. Szczególnie fajne była Twierdza Krzyżowiec. Co do zwiastuna- raczej słaby, ale nie wyobrażam sobie na przykład zwiastuna wspomnianej TK, który zrobiłby na mnie wrażenie, a mimo to gra było miodna. Ja tam nadal czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować