Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 02:59, micpl napisał:


> Nie. W pre-order packu jest wszystko: klient, konto i takie tam. Aby dalej grać należy
opłacać
> abonament i tyle. Wersja pudełkowa ma to do siebie, ze ma jakies książeczki bajery instrukcje

> i pierwszy miesiąc gry ;)
>
> Pozdrawiam,
> sferis
>
> P.S. Chyba :D:D:D

Klucz z pre-ordera umożliwia grę do 25 kwietnia. Później trzeba wpisać klucz z wersji retail
albo konto zostanie zamrożone. Po rejestracji klucza z pre-ordera pojawia się opcja ADD FULL
PRODUCT KEY i ostrzeżenie:

One or more of your subscriptions requires a full product activation key to replace a previous
preorder or buddy key. Please enter this new key as soon as the product arrives to continue
playing. Failure to do so will result in the subscription being closed.


Lol. No to przecież to jest bez sensu o_O Przecież każdy może za darmo grać do 24 kwietnia wystarczy zarejestrować się na GameSpot o_O

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 07:17, sferis napisał:


Lol. No to przecież to jest bez sensu o_O Przecież każdy może za darmo grać do 24 kwietnia
wystarczy zarejestrować się na GameSpot o_O


Po pierwsze nie zamierzam grać na serwerach amerykańskich, więc LOTRO World Tour, które trwa do 24 kwietnia mnie nie interesuje. Po drugie za grę zapłaciłem cenę pomniejszoną o koszt pre-ordera i mam wcześniejszy dostęp do europejskich serwerów, więc nie rozumiem - co konkretnie jest bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 10:41, micpl napisał:


>
> Lol. No to przecież to jest bez sensu o_O Przecież każdy może za darmo grać do 24 kwietnia

> wystarczy zarejestrować się na GameSpot o_O
>

Po pierwsze nie zamierzam grać na serwerach amerykańskich, więc LOTRO World Tour, które trwa
do 24 kwietnia mnie nie interesuje. Po drugie za grę zapłaciłem cenę pomniejszoną o koszt pre-ordera
i mam wcześniejszy dostęp do europejskich serwerów, więc nie rozumiem - co konkretnie jest
bez sensu?


A no to przepraszam, że wprowadziłem w błąd ;-) Zwracam honor :D I życzę miłej gry :P

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 11:10, sferis napisał:

>
> >
> > Lol. No to przecież to jest bez sensu o_O Przecież każdy może za darmo grać do 24
kwietnia
>
> > wystarczy zarejestrować się na GameSpot o_O
> >
>
> Po pierwsze nie zamierzam grać na serwerach amerykańskich, więc LOTRO World Tour, które
trwa
> do 24 kwietnia mnie nie interesuje. Po drugie za grę zapłaciłem cenę pomniejszoną o koszt
pre-ordera
> i mam wcześniejszy dostęp do europejskich serwerów, więc nie rozumiem - co konkretnie
jest
> bez sensu?

A no to przepraszam, że wprowadziłem w błąd ;-) Zwracam honor :D I życzę miłej gry :P


Nie ma za co przepraszać :P
Chyba już nikt nie ma pewności co i jak, kiedy z Turbine i Codemasters napływają bez przerwy różne informacje, a przeciętny człowiek nie zwraca przecież uwagi, czy dany news dotyczy wersji USA czy UE. Zanim pięć razy nie przeczytałem wszystkiego, to sam nie wiedziałem. Nie popisali się.

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 14:49, T34 napisał:

Serwery jeszcze nie wstały od wczoraj?
Siedzę w pracy, patrzę na serwer satus i widze, że leżą...
Macie jakieś info do kiedy?


Mam do ciebie pytanie, zamówiłeś preorder packa prawda, więc takie jedna sprawa dostałes juz potwierdzenie. Gra ma wyjść 24.04 więc gre powinienem dostać 23.04 a ja tymczsem nie mam nawet potwierdzenia? A dzisiaj mamy 19.04(5 dni przed premierą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2007 o 15:35, stanlee napisał:

Mam do ciebie pytanie, zamówiłeś preorder packa prawda, więc takie jedna sprawa dostałes juz
potwierdzenie. Gra ma wyjść 24.04 więc gre powinienem dostać 23.04 a ja tymczsem nie mam nawet
potwierdzenia? A dzisiaj mamy 19.04(5 dni przed premierą)


Nie dostałem potwierdzenia dot. zapłaty, które powinienem otrzymać na 5 dni przed wysyłką...
Start serwerów jest o 24.04 o godz. 00:00, a więc aby z tego skorzystać musielbysmy otrzymać paczkę 23.04, a tymczasem cisza podobnie jak to było w przypadku preorder packów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej nie wiecie moze czy 24.04 beda juz normalnie do kupienia w sklepach paczki z gra ? bo chcialem zamowic pre-ordera ale kurcze juz jest naklad wyczerpany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
No właśnie, juz i tak nie zagram 10 dni przed premierą, a się okaże że gre dotane może w tym, a może w przyszłym miesiącu. Szkoda gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 17:48, stanlee napisał:

>ciach
No właśnie, juz i tak nie zagram 10 dni przed premierą, a się okaże że gre dotane może w tym,
a może w przyszłym miesiącu. Szkoda gadać!


Napisz/zadzwon do CDP - z preorderpackiem wyrobili sie rzutem na tasme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 17:48, stanlee napisał:

>ciach
No właśnie, juz i tak nie zagram 10 dni przed premierą, a się okaże że gre dotane może w tym,
a może w przyszłym miesiącu. Szkoda gadać!


Z przeprowadzonej właśnie rozmowy telefonicznej wynika, że dadzą d*** jak to się im ostatnio często zdarza.
Wysyłkę planują na 24 lub 25 kwietnia, czyli jeden lub dwa dni w plecy w stosunku do premiery.
Nawet nie chce mi się juz tego komentować, bo to i tak nie zmieni to "profesjonalngo" podejścia "super" dealera CDP do sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 11:49, T34 napisał:

ciach


Widze, iż ja jestem bardziej cieprliwy;). Miałem zadzwonić jutro. Ale jeżeli tak to gę dostanę 25 albo 26, no to super. nie dośc że już straciłem 10 dni grania to teraz kolejne 2(bądź 1). No po prostu genialne i profesjinalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 11:52, stanlee napisał:

> ciach

Widze, iż ja jestem bardziej cieprliwy;). Miałem zadzwonić jutro. Ale jeżeli tak to gę dostanę
25 albo 26, no to super. nie dośc że już straciłem 10 dni grania to teraz kolejne 2(bądź 1).
No po prostu genialne i profesjinalne podejście.


Pewnie wydawca nie potraktował CDP jako poważnego kontrahenta, który musi zapewnić dostawę do swoich klientów naczas tylko jako detaliste. Nie wiedz może czy sklepy typu EMPiK lub MM będa miec LOTRO w sprzedaży?

A wracając do samej gry to jest na co czekać. Polecam zwłaszcza serwery RP, jak do tej pory gracze trzymają klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 12:16, T34 napisał:

ciach


Nie wiem, ale najprawdopodobiej będa miały. A ja właśnie nie wiem czy na serwerach RP czy normalnym zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a tera czy ktoś mógłby opisać wrażenia z gry ale tak obiektywniej i dokładniej, porównać z WoW i czy jest sens np. kupić ten dożywotni abonament czy jakoś tak? Bo w moim otoczeniu ludzie mówią, że animacja słaba, gra słaba itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 12:51, Galadin napisał:

Dobra, a tera czy ktoś mógłby opisać wrażenia z gry ale tak obiektywniej i dokładniej, porównać
z WoW i czy jest sens np. kupić ten dożywotni abonament czy jakoś tak? Bo w moim otoczeniu
ludzie mówią, że animacja słaba, gra słaba itd.


To niech wskażą MMO z lepszą grafiką... zwłaszcza w Ultra Details.

Jeżeli chodzi o samą gre, to jest naprawdę bardzo dobra. Z tym że nastawionaraczej na eksplorację świata, tak więc jeżeli jesteś fanem PVP, to pozostaje tylko "monsterplay". IMO nieprzychule opinie o LOTRO wyrażają głownie fani PVP. Tutaj nie opłaca się bezmyślnie tłuc moby, bo największy XP zbiera się za questy, co dla mnie jest akurat wielkim atutem tej gry. Generalnie LOTRO bierze to co najciekawsze z WOW i Everquest, a więc najlepszych MMO. Jak już gdzieś wspominałem na serwerach RP, mozna zauważyc że jest to gra mmoRPg, czego niestety np w WOWie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować