Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2007 o 21:03, T34 napisał:


> Zakładam że od 24 kwietnia powinno być... Zależy jak bardzo się CDP postara ;)

CDP nie ma jeszcze preorderów u siebie i planuja wysyłkę 24 lub 25 - tak z rozmowy telefonicznej
wynikało.


I raczej ich nie wyślą ani 24 ani 25. Ja zamówiłem preorder packa i jeszcze nie mam potwierdzenia na wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 21:02, T34 napisał:

Na polach hobbitów czy dalej? Biegałem po tych polach i nawet widziałem jak inni gracze sieja
ale za cholere nic znaleźć nie mogłem... Na zachód od Bree kapuste znalazlem hehe...


Jeśli masz skill do farmingu, do musisz sam zrobić. A jeśli nie masz, to musisz kupić od ludzi albo w sklepie. Zależy czego potrzebujesz. Niektóre rzeczy są losowo po mapie porozrzucane (kapusta i jakieś inne zielska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dostalem dzis paczke z Lotr :) wlasnie sie updateuje :P i zaczynam grac :) jesli ktos ma ochote na jakies party to piszcie 2708112 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 23:55, Tarno napisał:

empik :)


I słusznie. Poza tym jeżeli prawdą jest, że CDP nie dostarczał do EMPiKów, to tym bardziej zachęcające żeby tam kupic i nie dac zarobić CDP. Własnie anulowałem zamówienie na gram.pl i podskoczę sobie do EMPiKu. Wyższa cena nie ma znaczenia, ważniejszym jest aby traktoujący niepoważnie swoich klientow sprzedawca nie zarobil, jezeli jest taka możliwość (vide inne sklepy internetowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 17:41, T34 napisał:

A w ogóle, to piszemy w temacie z błedem w tytule, bo temat bez błedu zamknięty.
Trochę bez sensu...


jak chcesz pograc to wal do mnie na gg 2708112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 12:41, KrisK91 napisał:

Witam ^^.
Bardzo brakuje mi topicu który jest poświęcony tej świetnie zapowiadającej się grze.
Może napiszę czym jest... :P

LOTRO to mmorpg tworzony przez firmę "Turbine" (twórca niezbyt rewelacyjnego Dungeons & Dragons).
W pierwszej "częśći" tego mmo będziemy grać „na kawałeczku” śródziemia. Kolejne
krainy będą dodawane wraz z addonami. Europejskim wydawcą jest Codemasters - Polskim - nie
wiadomo :P Jednak liczę na CDP - Dali jednego newsa związanego z grą, wydali także parę gierek
Codemasters (np: mmo: RF ONLINE).

Rasy:
W grze będą dostępne 4 rasy:
-Ludzie
-Elfy
-Krasnoludy
-Hobbici
Jak widać brakuje tu "złych" klas. Niestety będziemy mogli grać tylko po stronie "dobra".
Krasnoludy rlz :D.

Klasy:
-Champion
Typowa klasa która walczy w zwarciu, "Dla każdego". Potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji
;).
-Guardian
Cięzka zbroja, wielka tarcza i długi miecz. Oto Guardian ^^. Typowa klasa defensywna.
-Capitan
Support class. Twórcy ładnie ją określili " A Captain''s style of combat focuses on inspiring
those around her to glory."

-Minstrel
Kolejna support class. Tylko, że mniej "waleczna" o.O?
-Hunter
Walczy na dystans, potrafi stawiać "pułapki".
-Burglar
Postać walcząca w zwarciu, jednak nie wykorzystuje siły. Wykorzystuje spryt ^^.
-Lore-master
Jedyna "magiczna" postać. Potrafi rozmawiać ze zwierzętami, wykorzystuje starożytne sztuki
by ranić i leczyć...

Nom... Oczywiście opisy klas to "mniej-więcej". Trzeba poczekać do premiery :P. Lista ta nie
jest zamknięta (!).


Housing, Crafting...
Housingu nie będzie w pierwszym "chapterze" gry. Ma zostać wprowadzony w addonach. O craftingu
także nic nie było wiadomo :(. Jednak kilka dni temu Turbine powiedziała co i jak ;). Albowiem
będzie 9(!) profesji "craftingowych".
-Jeweler
-Prospector
-Forester
-Scholar
-Cook)
-Weaponsmith
-Woodworker
-Metalsmith
-Leatherworker
Zapowiada się fenomenalnie. Ciekaw jestem tylko skąd będziemy brali metal o.O. A forester?
Drzewka będzie hodował? :D. Zapewne będzie miało to związek z housingiem ^^.

Linki:
Jeżeli chcecie wiedzieć więcej - udajcie się tutaj:
http://lotro.turbine.com/ ---> Oficjalna strona.
http://www.lotro-europe.com/ ---> Oficjalna strona eu. Teraz jest tam tylko forum, jednak
"Codemasters" zapewnia, że niebawem znajdzie się tam fajna stronka ^^.
http://map.lotr-online.de/ ---> non-official map. Jeżeli chcecie zobaczyć gdzie będziemy
grali ;).

Premiera - w tym roku ^^. Zapewne "dokładna" data zostanie ogłoszona w maju - na E3.

KrisK - Dwarf Guardian

One more thing: naprawdę dziwne, że nie znalazłem topicu o tej grze o.O. Być może przeoczyłem.
W wyszukiwarce wpisywałem Lotro, lord of the rings... Wszystko :P. Jednak nic nie znalazłem.
Jednak jeżeli temat poświęcony tej grze istnieje – Najmocniej Przepraszam.



ciekawe czy gierka będzie lepsza od GW ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 17:58, Tarno napisał:

> A w ogóle, to piszemy w temacie z błedem w tytule, bo temat bez błedu zamknięty.
> Trochę bez sensu...

jak chcesz pograc to wal do mnie na gg 2708112


Gram bardzo nieregularnie (Laurelin - EN RP server) - córa, żona, praca, takie tam standardy;)
Tak więc nie będę zawracał głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 17:41, T34 napisał:

A w ogóle, to piszemy w temacie z błedem w tytule, bo temat bez błedu zamknięty.
Trochę bez sensu...


Nie obrażaj mnie =P
Gdy zakładałem topic byłem przekonany, że gra ma w podtytule "Shadow". No cóż - pomyliłem się... Czy moderator mógłby poprawić tytuł?
PS: Nie ja jeden się pomyliłem, ultima oraz 123gry także przekręciły tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 18:27, KrisK91 napisał:

> A w ogóle, to piszemy w temacie z błedem w tytule, bo temat bez błedu zamknięty.
> Trochę bez sensu...

Nie obrażaj mnie =P
Gdy zakładałem topic byłem przekonany, że gra ma w podtytule "Shadow". No cóż - pomyliłem się...
Czy moderator mógłby poprawić tytuł?


Bez obrazy, dobry pomysł z tym moderatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to nie wierzyłem, że mnie to dopadnie...

Najcześciej w MMORPGach grywałem wojownikiem.

W LOTRO grałem w bete, preorderpack i wciąż nie mogę się zdecydować którą klasą grać.
Hunter niby fajny ale brakuje mi walki w zwarciu.
Guardian typowy tanker (qrde całe życie byłem tankerem;).
Champion nieżle wywija dwoma ostrzami.
Burglar - no typowy cichociemny.
Minstrel odpada, wole zadawać rany niż leczyć;)
Lore-Master, ma fajnego kruka i ciekawe znaki maluje;)
Captain całkiem niezły, no ale właście captain... tysiące kapitanów w ME... nie mogli nazwać go po prostu Officer?;)

Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez mialem problem jaka postac wybradc :P na poczatku zaczalem grac krasnalkiem :P championem ale teraz zmienilem postac na czlowieka capitana :) bardzo fajnie sie nim gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować