Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

A jak tam wysyłki zamówionych preorderów??:D
Widze, że CDP znowu zmienił termin, tym razem na poniedziałek hehehehehe, żenada...
EMPiK - leży masa LOTRO. Na gram.pl można anulować nawet opłacone już zamówienia, mają obowiązek zwrócić kase. Ja tak zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh generalnie napewno nie nazywalaby sie gram.pl :P tylko chodzi zeby zebrac pare osob bo zdecydowanie fajniej sie gra grupka ludzi niz samemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego w katalogu gier wydawanych przez CDP tym na głównej stronie gram.pl nie ma w spisie The Lord of the Rings: Shadow of Angmar? ;> To wygląda tak, jakby CDP traktowało tę grę po macoszemu :-(

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 11:12, sferis napisał:

A dlaczego w katalogu gier wydawanych przez CDP tym na głównej stronie gram.pl nie ma w spisie
The Lord of the Rings: Shadow of Angmar? ;> To wygląda tak, jakby CDP traktowało tę grę
po macoszemu :-(

Pozdrawiam,
sferis


Co tam gra, zobacz jak potraktowali klientów z preorderem hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 18:24, Tarno napisał:

czy cdp wyslao juz te pre ordery ?


Uhuhuh, raczej tak, chociaż ja i tak nie tutaj kupowałem ;)
Na bardzo znanej stronce na all, 110zł + przesyłka free, doszło, nówka sztuka itd., stan sklepowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufo2->Tez kupilem tam w tej cenie...czekam na przesylke...mam nadzieje ze to nie zaden przekret...

Dnia 08.05.2007 o 21:07, Ufo2 napisał:

> czy cdp wyslao juz te pre ordery ?

Uhuhuh, raczej tak, chociaż ja i tak nie tutaj kupowałem ;)
Na bardzo znanej stronce na all, 110zł + przesyłka free, doszło, nówka sztuka itd., stan sklepowy


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem w StarWarsy ale sadzac z tego ile osob w to gra to LOTR jest zdecydowanie lepszy...bardzo szybko rozwijaja sie funsite oraz polscy gracze w Lotr Online.
Polecam pograc...mnie wciagnelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 12:06, Darth PeTeR napisał:

Co lepsze Star Wars Galexes czy WLadca?


Star Wars: G ma już swoje latka. Podczas premiery gra była - co tu dużo mówić - grą słabą. Chociaż nie TRAGICZNĄ (jak to pisało pewno małe lubiane przeze mnie pismo ;P), niestety - gra się nieźle stoczyła... Ściągnij jednak triala - może ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę wciągająca, niestety zalicza jescze częste pady serwerów, wynika to pewnie z większej popularności gry, niz sądzili Mistrzowie Kodu(Codemasters). Ale naprawde poolecam wszystkim fanom Władcy i Tolkiena, lecz tez Ci co go nie lubią moga śmiało po tą gre sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nowy Władca Pierścieni może być naprwdę świetną grą, o ile zdobędzie wystarczającą popularność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 12:15, stanlee napisał:

Gra jest naprawdę wciągająca, niestety zalicza jescze częste pady serwerów, wynika to pewnie
z większej popularności gry, niz sądzili Mistrzowie Kodu(Codemasters). Ale naprawde poolecam
wszystkim fanom Władcy i Tolkiena, lecz tez Ci co go nie lubią moga śmiało po tą gre sięgnąć.


Częste? Porównując ze wszystkimi innymi MMORPG''ami (WoW, L2, GW itd.) serwery trzymały się 10 razy lepiej przez pierwsze 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować