Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2007 o 12:06, PlushowyMisio napisał:

> A za dwa miesiące znów będę musiał kupić nową?

No tak. Możesz też płacić kartą co miesiąc (jest też opcja 3,6 i 12 miesięczna), lub też zapłacić
za lifetime subsription, czyli raz a dobrze.



Ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę z innej beczki. Otóż dość późno złapałem się za crafting. Jakoś mi się nie chciało, miałem inne, ważniejsze zadania wymagające bardziej ostrza, niż kuźni. Ale w końcu się zdecydowałem, wyszkoliłem sie na podstawowym poziomie i... no właśnie. Jak najefektywniej szkolić się w craftingu weaponsmith? Gdzie szukać złóż surowców dla początkującego? Będę wdzięczny za jakieś porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 14:54, PlushowyMisio napisał:


Jeśli jesteś w Bree-Land, to polecam zrobić kilka rundek na południowy wschód od Combe, oraz do lasu Chetwood nieopodal tegoż miasta- na pewno znajdziesz sporo skałek Tin i Copper, potrzebnych do wytopienia sztabek brązu :)
Ogólnie to surowce można znaleźć wszędzie, tylko pamiętaj o włączeniu śledzenia skałek w menu skilli ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 15:07, Sztywny-pl napisał:

Jeśli jesteś w Bree-Land, to polecam zrobić kilka rundek na południowy wschód od Combe, oraz
do lasu Chetwood nieopodal tegoż miasta- na pewno znajdziesz sporo skałek Tin i Copper, potrzebnych
do wytopienia sztabek brązu :)

No właśnie obecnie to szaleję po Lone Lands, ale tam występują już skałki o wyższym levelu. Będę musiał znów odwiedzić Bree, ponieważ mam tam dalej nie załatwione kilka questów z Barrow Downs :). Chcę trochę kaski zarobić a nie ma lepszej metody niż crafting. Obecnie to, co wyciągam z questów starcza na codzienne wydatki tj. fajkowe ziele, pifko i taksówka do domu :) Wiem jednak, że za jakiś czas trochę pieniądza może się przydać, więc lepiej nad tym pracować już teraz.

Dnia 20.06.2007 o 15:07, Sztywny-pl napisał:

Ogólnie to surowce można znaleźć wszędzie, tylko pamiętaj o włączeniu śledzenia skałek w menu
skilli ;>


Pamiętam, pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 15:18, PlushowyMisio napisał:

Obecnie to, co wyciągam
z questów starcza na codzienne wydatki tj. fajkowe ziele, pifko i taksówka do domu :)

A widzisz, mam już prawie 20 lvl ( w tydzień xD) i niecałe 300 sztuk srebra, a wcale jakoś specjalnie profesji nie rozwijałem (no,może oprócz prospectora :>). Cała kasa z questów i sprzedaży itemów do vendorów.
Wschody Słońca w grze są po prostu cudowne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 18:25, Sztywny-pl napisał:

A widzisz, mam już prawie 20 lvl ( w tydzień xD) i niecałe 300 sztuk srebra, a wcale jakoś
specjalnie profesji nie rozwijałem (no,może oprócz prospectora :>). Cała kasa z questów
i sprzedaży itemów do vendorów.

No nie jest tak źle jak opisywałem. Ogólnie to pieniędzy poszło już całkiem sporo na m.in. trenowanie nowych umiejętności, naprawę sprzętu (zwłaszcza po niezaplanowanym zgonie) i takie tam. Udaje mi się utrzymywać stały poziom ca. 300-400 sztuk srebra.

Dnia 20.06.2007 o 18:25, Sztywny-pl napisał:

Wschody Słońca w grze są po prostu cudowne xD


Ano są, bez wątpienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:46, TorN2 napisał:

na jakich serwerach gracie ? bo chyba w piątek kupie sobie LOTRO,a możnaby pograć razem ;)


Ja gram na Evernight''cie. O, wczoraj spotkałem pierwszego polaka xD (mam 36 lvl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 11:19, TorN2 napisał:

jaki ogólnie jest level cap?


Max lvl jest 50, ale zakładam że przy kolejnych dodatkach będzie on powiększony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 11:15, Ufo2 napisał:

Ja gram na Evernight''cie. O, wczoraj spotkałem pierwszego polaka xD (mam 36 lvl)


Ja w sumie polaków nie spotkałem, ale z drugiej strony za bardzo ich nie szukam :) Ja mam dopiero 23 lvl, ale pnę się w górę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 13:53, PlushowyMisio napisał:

> Ile to kosztuje?

Jak można wyczytać na stronie głównej LOTRO, lifetime subscription kosztuje 150 funtów.


no to wychodzi gdzies tak ponad 1000zl niby fajnie ale jesli gra sie szybko znudzi to lepszy abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 13:29, trutututu napisał:

no to wychodzi gdzies tak ponad 1000zl niby fajnie ale jesli gra sie szybko znudzi to lepszy
abonament


Oczywiście, jeśli nie planujesz dłuższej zabawy z grą. Jednak jeśli masz inne plany to taka subskrypcja jest niezmiernie rozsądna. Płacisz raz i przez cały okres funkcjonowania gry grasz już bez opłat. Po ponad roku gry inwestycja się zwraca. Najpewniej z czasem trzeba będzie dokupić jakieś rozszerzenia, ale tak czy innaczej dla mnie się to kalkuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 13:33, PlushowyMisio napisał:

> no to wychodzi gdzies tak ponad 1000zl niby fajnie ale jesli gra sie szybko znudzi to
lepszy
> abonament

Oczywiście, jeśli nie planujesz dłuższej zabawy z grą. Jednak jeśli masz inne plany to taka
subskrypcja jest niezmiernie rozsądna. Płacisz raz i przez cały okres funkcjonowania gry grasz
już bez opłat. Po ponad roku gry inwestycja się zwraca. Najpewniej z czasem trzeba będzie dokupić
jakieś rozszerzenia, ale tak czy innaczej dla mnie się to kalkuluje.


a mozna zrezygnowac z abonamentu w kazdej chwili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 13:38, trutututu napisał:

a mozna zrezygnowac z abonamentu w kazdej chwili?


Z comiesięcznego oczywiście. Przecież to nie jest tak, że jak raz zaczniesz płacić to nie masz wyjścia. Opłata pobierana jest wraz z dniem wygaśnięcia poprzedniego opłaconego okresu. Jeśli zrezygnujesz przed końcem, to będziesz grał tak długo, jak opłaciłeś grę (mam nadzieję że jest to zrozumiałe :P ). No a jak opłacisz lifetime subscription, to chyba nie ma sensu jego likwidować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 13:41, PlushowyMisio napisał:

> a mozna zrezygnowac z abonamentu w kazdej chwili?

Z comiesięcznego oczywiście. Przecież to nie jest tak, że jak raz zaczniesz płacić to nie masz
wyjścia. Opłata pobierana jest wraz z dniem wygaśnięcia poprzedniego opłaconego okresu. Jeśli
zrezygnujesz przed końcem, to będziesz grał tak długo, jak opłaciłeś grę (mam nadzieję że jest
to zrozumiałe :P ). No a jak opłacisz lifetime subscription, to chyba nie ma sensu jego likwidować
:D


pytam sie bo nigdy nie mialem gry przez internet z abonamentem i nie wiedzialem jedyna moja gra internetowa to GW a tam jak pewnie wiesz nie placi sie abonamentu. a mam zamiar kupic shadows of angmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować