Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2008 o 12:12, Cycorus napisał:

Ano wrócili przed premierą. Beta im wystarczyła. Generalnie opinie były bardzo podzielone
- zwłaszcza niesamowita wręcz liczba dzieciaków grających nagimi babami ich zniesmaczyła,
a jest też część która odeszła to tylko po to, żeby... się zorganizować do warhammera
:P


Cóż sam jestem ciekaw jaki jest AoC niemniej jednak na razie pozostaję przy LOTRO, czekam na warhammera a ten jak wiadomo może za pół roku będzie, zastanawia mnie jednak dalszy los LOTRO, mmo rosną jak grzyby po deszczu, dobry to dla nas znak bowiem większa konkurencja może doprowadzić do zmniejszenia opład abonamentowych...
Z drugiej jednak strony, już teraz czasami naprawdę wiało pustką .... a co będzie potem to strach pomyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 12:27, marselus napisał:

> Ano wrócili przed premierą. Beta im wystarczyła. Generalnie opinie były bardzo podzielone

> - zwłaszcza niesamowita wręcz liczba dzieciaków grających nagimi babami ich zniesmaczyła,

> a jest też część która odeszła to tylko po to, żeby... się zorganizować do warhammera

> :P

Cóż sam jestem ciekaw jaki jest AoC niemniej jednak na razie pozostaję przy LOTRO, czekam
na warhammera a ten jak wiadomo może za pół roku będzie, zastanawia mnie jednak dalszy
los LOTRO, mmo rosną jak grzyby po deszczu, dobry to dla nas znak bowiem większa konkurencja
może doprowadzić do zmniejszenia opład abonamentowych...
Z drugiej jednak strony, już teraz czasami naprawdę wiało pustką .... a co będzie potem
to strach pomyśleć


Mines of Moria wprowadzi sporo nowego.
Tylko szkoda, że dopiero na jesieni.
Biorąc pod uwagę wysyp MMO, a zwłaszcza AOC to termin premiery MOM jest bardzo ryzykowny.
Chociaż z drugiej strony LOTRO jest mocno niszowe pod względem grupy docelowej graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne to pytanie było zadawane setki czy nawet tysiące razy ale czy mógłby ktoś mi podać cene jaką musimy miesięcznie płacić za to cudo?(w polskich złotych jeśli łaska)


P.S:We wcześniejszych postach jakoś odpowiedzi się nie doszukałem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 13:09, Gall historyk napisał:

Zapewne to pytanie było zadawane setki czy nawet tysiące razy ale czy mógłby ktoś mi
podać cene jaką musimy miesięcznie płacić za to cudo?(w polskich złotych jeśli łaska)


Za ostatni miesiąc zapłaciłem 32zł (w tym VAT), za opłacenie większego okresu cena za miesiąc jeszcze bardziej spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do odstąpienia buddy Keya pozwalającego pograć sobie przez tydzień za free... chce ktoś? ja osobiście szukam tegoż samego do AoC ale ciężko go zdobyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 22:24, AQ22 napisał:

Kupiłem sobie dzisiaj LotRO. Teraz zastanawiam się jaki serwer wybrać.
Polecacie jakiś?


Ja grałem na Snowbourn i mogę ten serwer polecić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 22:24, AQ22 napisał:

Kupiłem sobie dzisiaj LotRO. Teraz zastanawiam się jaki serwer wybrać.
Polecacie jakiś?


RP Laurelin, też jest całkiem sympatyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 09:44, Szzkot napisał:

RP Laurelin, też jest całkiem sympatyczny:)


Potwierdzam :) Choć to zdecydowanie nie jest serwer dla każdego. RP zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram na pierwszym który był z listy jakoś nie rozmyślałem nad wyborem... w każdym zapewne taka sama ilość graczy, a i kultura osobista wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt.
LOTRO jest chyba jedynym MMO z taką ilością tzw. dojrzałych graczy.
Potrafią trzymać klimat itd.
Dzieci WOW nie uświadczysz, a nawet jeżeli gdzieś tam, kiedyś sie próbowali pokazać to zaraz znikali, razem z ich super ksywami. (GMs are watching ;))
(Przynajmniej na Laurelin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ładne miłe ksywki i pełna kultura, cóż jestem z pokolenia które nie dotknęło Wow-a palcem więc nie wiem jak tutajsza Lotrowa kultura ma się do Wow-owskiej niemniej jednak ja zaraz wracam do LOTRA trochę questów zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem dotyczący tej gry, otóż dosyć często (co 5 min) dźwięk zanika na jakieś 30 sekund i potem znowu tak samo, wie ktoś może jak temu zaradzić? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 23:00, Cheese111 napisał:

Witam, mam pewien problem dotyczący tej gry, otóż dosyć często (co 5 min) dźwięk zanika
na jakieś 30 sekund i potem znowu tak samo, wie ktoś może jak temu zaradzić? Z góry dziękuję.


Już nieważne, musiałem tylko coś w opcjach pozmieniać, wybaczcie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem sobie konto z tego 10-dniowego pakietu próbnego i jak chce sobie teraz kupić abonament to czy mogę go mieć na tym samym koncie, czy muszę kupić płytę z grą...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 00:23, maciek.mucha napisał:

Ja założyłem sobie konto z tego 10-dniowego pakietu próbnego i jak chce sobie teraz kupić
abonament to czy mogę go mieć na tym samym koncie, czy muszę kupić płytę z grą...?

Nie musisz, skoro założyleś konto i mazs grę zainstalowaną istnieje możliwość z konta trialowego zrobić pełne konto musisz tylko poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować