Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2008 o 16:50, Smooqu napisał:

> Jako, że nie wiem gdzie jest taniej... to pytam :) Gdzie? :D

Wszędzie ceny są takie same praktycznie. Tylko na gram trzeba używać tych wirtualnych
pieniędzy które są gówno warte bo kiedyś można było sobie kupić tańszą przesyłkę za 10
wPLN bodajże jeżeli kupowało się za PONAD 100 zł. A teraz trzeba robić zakupy powyżej
500 zł co jest tragiczne.


Ponadto patrząc na dotychczasowe premiery, cena w dużych sieciach handlowych będzie zapewne niższa od tej oferowanej na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 16:32, T34 napisał:

> Gdzie najbardziej opłaca sie kupować abonament?

Za pomocą karty kredytowej.
Nie wiem dlaczego ale niektórym liczą w dolarach, jakkolwiek nie musi to byc norma.

Ale gdzie sie kupuję za pomocą karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 16:47, maciek.mucha napisał:

> > Gdzie najbardziej opłaca sie kupować abonament?
>
> Za pomocą karty kredytowej.
> Nie wiem dlaczego ale niektórym liczą w dolarach, jakkolwiek nie musi to byc norma.

Ale gdzie sie kupuję za pomocą karty?


Jak zakupisz grę to w instrukcji będziesz miał wszystko wytłumaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 16:47, maciek.mucha napisał:

> > Gdzie najbardziej opłaca sie kupować abonament?
>
> Za pomocą karty kredytowej.
> Nie wiem dlaczego ale niektórym liczą w dolarach, jakkolwiek nie musi to byc norma.

Ale gdzie sie kupuję za pomocą karty?


Jak utworzysz konto w codemasters wprowadzając klucz z gry, będziesz maił do wyboru opcje płatności (na ile miesięcy, czy mają Ci ściągac kasę automatycznie itd.), następnie wybierasz pośrednika np. Click&Buy, który będzie rozliczał Twoje transakcje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć od dzisiaj do 3 Listopada wznowione mają być wszystkie subskrypcje, zainstalowałem dzisiaj lotro i poinstalowałem booki do 12 włącznie, ale przy pobiernaiu game center data wywala mi błędy, ma ktoś podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jest maintenance, czesc serwerow do 12 BST (13 CET) a czesc do 15 BST (16 CET).
Ale z ta reaktywacja to pierwsze slysze, od dzisiaj jest tydzien z bonusowym expem (+25% XP), nic innego nie oglaszali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 16:20, Strider napisał:

Bo jest maintenance, czesc serwerow do 12 BST (13 CET) a czesc do 15 BST (16 CET).
Ale z ta reaktywacja to pierwsze slysze, od dzisiaj jest tydzien z bonusowym expem (+25%
XP), nic innego nie oglaszali...


Łikendowa promocja, wszystkie konta są aktywowane do 3 pażdziernika.
W Vanguard było coś podobnego tylko przez ponad miesiąc w wakacje.

Przy okazji.. jakim cudem terminem wydania jest pażdziernik jak premiera w listopadzie? ;)
http://www.gram.pl/plan_wydawniczy.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 14:55, Lukas1992 napisał:

Na jakim serwerze zacząć grać? (na jakich wy gracie)

dużo polaków gra na snowbourn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z lotro ?? cały czas słyszy się o pojedynku warhammera z wowem, czasem też ktoś rzuci nazwą innego mmo, a o lotr się nie słyszy. Czy jest to słaba gra? Jest coś takiego jak trial? Jeżeli tak to skąd mogę ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 12:29, żyrafa napisał:

Jak to jest z lotro ?? cały czas słyszy się o pojedynku warhammera z wowem, czasem też
ktoś rzuci nazwą innego mmo, a o lotr się nie słyszy. Czy jest to słaba gra? Jest coś
takiego jak trial? Jeżeli tak to skąd mogę ściągnąć?


Trial: http://www.codemasters.com/trylotro/englishuk/index.php

Bardzo fajne MMO nastawione głównie na PVE.
Bardzo dojrzała społeczność przynajmniej na Laurelin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam a moje pytanie brzmi następująco: Ile kosztuje abonament miesięczny bo czytałem troszkę i doczytałem że ludzie kupują pre-paidy na 60 dni za 80zł+ a nie ma może możliwości co miesięcznego płacenia po 40 zł czy coś? aa i drugie pytanie brzmi czy ściągając tą trialową 14 dniową wersje ze strony nie naginam przepisów prawnych =)

Pozdr. i proszę o w miare szybką i dokładną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:17, Petrick napisał:

Witam a moje pytanie brzmi następująco: Ile kosztuje abonament miesięczny bo czytałem
troszkę i doczytałem że ludzie kupują pre-paidy na 60 dni za 80zł+ a nie ma może możliwości
co miesięcznego płacenia po 40 zł czy coś? aa i drugie pytanie brzmi czy ściągając tą
trialową 14 dniową wersje ze strony nie naginam przepisów prawnych =)

Pozdr. i proszę o w miare szybką i dokładną odpowiedź.


Witam,
Możesz oczywiście płacić abonament miesięczny za pomocą karty kredytowej lub przelewów( nie jestem pewien na 100%) za pomocą Click&buy. Płacisz w dolarach także, zależy od kursu, za miesiąc wychodzi ok 15$. Trial jest w pełni legalny i możesz go ściągnąć z oficjalnej strony gry.
Jeżeli zdecydujesz się na grę to polecam dwie opcje:
1. poczekać na wyjście Mines of Moria, czyli pierwszego dodatku i kupić compilation pack (podstawka+dodatek za ok 120zł), premiera 18.11.2008
2. Zakupić podstawkę (w piątek w Saturnie widziałem przecenioną za 30zł)z 30dniowym abonamentem a dodatek kupić później (moria i tak przeznaczona jest dla 50lvl postaci). Problem z tym rozwiązaniem jest taki, że najprawdopodobniej będziesz musiał zrobić update gry do book14 a jest tego kilka giga.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tą Morią? Gram.pl nie wysyła nawet zawiadomień o zapłacie - więc jeszcze nie wysyłają...
Ktoś wie gdzie to można w Polsce kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie mozna tylko na zachodzie. Codemasters wysyla zamowione egzemplarze juz od 6 listopada. Sporo ludzi juz dawno ma swoje pudla. CDP musialo w tym momencie dac chyba ciala, bo gdyby zamowili w zwyklym sklepiku internetowym to juz by mieli te Morie na sprzedaz.
A brak mozliwosci zaplaty z gory sugeruje, ze w ciagu najblizszych 5 dni wysylac nie beda, czyli jak ktos na gram.pl liczyl, to nie pogra sobie w dni premiery...
Na pytanie zadane w poniedzialek o losy polskiej premiery MoM, grem.pl nie raczylo jeszcze odpowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 22:06, Cycorus napisał:

Może w Empiku będą mieć? Pytał ktoś?


Nie pytałem ale pewnie będą mieć, a w MM zapewne taniej niż gram.pl

Przy okazji premiery LOTRO było podobnie, że gry w sklepach były szybciej niż zamówione na gram.pl
Codemasters olał wówczas CDP.
Teraz CDP nie jest wydawcą tej gry w Polsce w ogóle. Sprzedają jak normalny sklep internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować