Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

No jak dziś do 12:00 nie dostanę z gram.pl maila w sprawie Morii to anuluje zamówienie i od poniedziałku poszukam po sklepach :P
Szkoda, że nic dalej nie słychać o wersji digital :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Digital download bedzie dostepne u Codemasters, obecnie trwaja testy, nie wiem czy ruszy dzisiaj, ale w poniedzialek juz calkiem mozliwe, ze bedzie.
Watpliwa sprawa, czy MoM bedzie w Polskich sklepach w przyszlym tygodniu. Ktos musialby je sprowadzic, tym ktosiem jest CDP... watpie, czy ktos bedzie na wlasna reke sprowadzac towar, ktory nie ma w tym kraju wielkiego zbytu.
Widzac opieszalosc CDP swoje pudlo zamowilem w Anglii, wyslane w srode juz jest gdzies w Polsce, niestety przesylke przejela Poczta Polska i dluzej nie moge jej sledzic przez internet, miejmy nadzieje, ze do wtorku dowioza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2008 o 16:41, Strider napisał:

Watpliwa sprawa, czy MoM bedzie w Polskich sklepach w przyszlym tygodniu. Ktos musialby
je sprowadzic, tym ktosiem jest CDP... watpie, czy ktos bedzie na wlasna reke sprowadzac
towar, ktory nie ma w tym kraju wielkiego zbytu.


Niekoniecznie... Przy premierze CDP też nic do tego nie miało, bo dystrybycją LOTRO zajmuje się Codemasters bez pośredników. Tym razem im nie wyszło, bo przynajmniej w moim mieście nie widzę na półkach Mines of Moria, a przy premierze były szybciej niż u CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 19:40, Mortirus napisał:


> Watpliwa sprawa, czy MoM bedzie w Polskich sklepach w przyszlym tygodniu. Ktos musialby

> je sprowadzic, tym ktosiem jest CDP... watpie, czy ktos bedzie na wlasna reke sprowadzac

> towar, ktory nie ma w tym kraju wielkiego zbytu.

Niekoniecznie... Przy premierze CDP też nic do tego nie miało, bo dystrybycją LOTRO zajmuje
się Codemasters bez pośredników. Tym razem im nie wyszło, bo przynajmniej w moim mieście
nie widzę na półkach Mines of Moria, a przy premierze były szybciej niż u CDP.


Dokałdnie, ale Codemasters musieli dać ostro ciała, bo w Empiku, Saturnie i Media gry powinny być na wtorek, ale dostawa do żadnego ze sklepów nie dotarła. Pewnie gdzieś kontener zgubili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na jakimś forum wyczytałem, że na półki sklepowe w Polsce i Estonii MoM trafi 21-go. A czy to plotka, czy potwierdzona informacja, to już nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 16:12, Mortirus napisał:

Czyli na dzień dzisiejszy nikt MOM w żadnych EMPiKach i innych Media Marktach jeszcze
nie widział?


W Gdańsku, nigdzie nie ma. A czy w ogóel ktoś kupił MoM w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem we wtorek wersję digital. Dodatek mi się spodobał, choć book 15 chapter 12 potrafi wpędzić w kompleksy :P

A na lotro ludzie mówią, ze MoM będzie w Polsce 2 grudnia? Ktoś dostał takie info ze sklepu internetowego, nie wiadomo co z wersjami sklepowymi.

Grałem już w dodatek ponad 12 godzin, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codemasters nie dystrybuuje gier w Polsce.
MoM do Polski sprowadza LEM (czyli w sumie Empik) i prawdopodobnie w sprzedazy dostepne ma byc dopiero od grudnia.
Najlepiej kupic wersje digital download prosto ze swojego konta COG, albo od Codemsters UK jesli komus zalezy na pudle (Codemasters wysylke MoM rozpoczelo juz 6 listopada, jak ktos mial pre-ordera to dostal przed premiera, kosztuje wiecej niz u nas, ale przynajmniej jest, moje pudlo szlo do Polski 4 dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dobrze rozumiem że jak kupię wersję Special Edition to dostanę ten klucz który pozwoli na tańszą dożywotnią opłatę za grę?
2. Dużo jest graczy na serwerach? Tzn chodzi mi o to czy zdarza się że długo się nikogo żywego nie spotkało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:49, Galadin napisał:

1. Dobrze rozumiem że jak kupię wersję Special Edition to dostanę ten klucz który pozwoli
na tańszą dożywotnią opłatę za grę?
2. Dużo jest graczy na serwerach? Tzn chodzi mi o to czy zdarza się że długo się nikogo
żywego nie spotkało?


Na pytanie 1 nie odpowiem bo nie wiem ;p

Na pytanie 2 powiem tak - zawsze ktoś się trafia jak grałem, póki się abonament nie skończył :( więc problemu dużego mieć nie powinieneś :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:49, Galadin napisał:

1. Dobrze rozumiem że jak kupię wersję Special Edition to dostanę ten klucz który pozwoli
na tańszą dożywotnią opłatę za grę?
2. Dużo jest graczy na serwerach? Tzn chodzi mi o to czy zdarza się że długo się nikogo
żywego nie spotkało?


1. Tak. Nie wiem dokładnie ile wynosi tak zniżka ale jest.
2. Ilość graczy zależy od godziny i dnia. Generalnie rzadko trafiają się sytuacje że nie ma żywej duszy w promieniu kilku kilometrów. Najczęściej jak grasz w tygodniu w godzinach porannych. Wieczorem zawsze jest sporo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:49, Galadin napisał:

1. Dobrze rozumiem że jak kupię wersję Special Edition to dostanę ten klucz który pozwoli
na tańszą dożywotnią opłatę za grę?


NIE, nie dostaniesz. Promocja obowiazywala tylko przed premiera dodatku i tylko wybrane sklepy *zaden polski do tego grona nie nalezal).

Dnia 22.11.2008 o 22:49, Galadin napisał:

2. Dużo jest graczy na serwerach? Tzn chodzi mi o to czy zdarza się że długo się nikogo
żywego nie spotkało?


Graczy jest raczej sporo, przynajmniej na angielskich serwerach (na niemieckich jeszcze wiecej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy nie kupic sobie moze lord of the ring ale mam 2 pyytanka:
1. jakie ma wymagania gra czy na kompie z takimi statami pojdzie:
radeon x1600 series 256MB
intel pentium 4, 3 x 2 ghz (na tym sie za bardzo nie znam nie wiem czy dobrze napisalem)
1 GB ram
2. czy lepszy bylby wow czy ten wladca pierscienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 22:39, taki jeden napisał:

zastanawiam sie czy nie kupic sobie moze lord of the ring ale mam 2 pyytanka:
1. jakie ma wymagania gra czy na kompie z takimi statami pojdzie:
radeon x1600 series 256MB
intel pentium 4, 3 x 2 ghz (na tym sie za bardzo nie znam nie wiem czy dobrze napisalem)
1 GB ram
2. czy lepszy bylby wow czy ten wladca pierscienia?

Bierz wow''a .
1. Lotro ma większe wymagania, nie będzie chodził Ci tak dobrze jak WoW.
2. mimo wszystko, WoW jest królem MMORPG i niestety taki władca pierścieni nie dorasta mu do pięt.
Wiem, bo w obie gry miałem okazję zagrać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 22:39, taki jeden napisał:

zastanawiam sie czy nie kupic sobie moze lord of the ring ale mam 2 pyytanka:
1. jakie ma wymagania gra czy na kompie z takimi statami pojdzie:
radeon x1600 series 256MB
intel pentium 4, 3 x 2 ghz (na tym sie za bardzo nie znam nie wiem czy dobrze napisalem)
1 GB ram
2. czy lepszy bylby wow czy ten wladca pierscienia?


Na medium detalach powinno Ci się spokojnie grać, może nawet na high. Jeżeli chcesz spróbować najlepiej zagraj sobie w darmowego triala 7 albo 14 dni. Wszystko znajdziesz na oficjalnej stronie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem - kupiłem pudełkowe MoM, instaluję je (zupdatowałem grę do Book 14, ściągnąłem oba standalony do MoM), ale po instalacji nadal nie mogę stworzyć postaci w nowych klasach, mam 5 slotów na postacie zamiast 7, Eregion mogę zwiedzać, natomiast wejście na tereny Morii jest niemożliwe - że niby nie zainstalowałem dodatku ( a przecież zainstalowałem).
Ktoś mógłby pomóc? Coś źle robię przy instalacji, czy mioże jest jakiś quest, który otwiera drogę do nowych terenów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 17:02, Rrhim napisał:

Mam spory problem - kupiłem pudełkowe MoM, instaluję je (zupdatowałem grę do Book 14,
ściągnąłem oba standalony do MoM), ale po instalacji nadal nie mogę stworzyć postaci
w nowych klasach, mam 5 slotów na postacie zamiast 7, Eregion mogę zwiedzać, natomiast
wejście na tereny Morii jest niemożliwe - że niby nie zainstalowałem dodatku ( a przecież
zainstalowałem).
Ktoś mógłby pomóc? Coś źle robię przy instalacji, czy mioże jest jakiś quest, który otwiera
drogę do nowych terenów?


Nie napisałeś czy wpisałeś CD keya który był w MoM. Bo Eregion to dodali w patchu w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować