Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2011 o 15:52, Maurycy_69 napisał:

chociaż na większość szóstek wolę champa zamiast tanka bo nie dość że tankuje to większy dps


Wszystko jest kwestią gustu. Dla mnie bardzo istotne jest aggro, a w tej kwestii Guardian i Warden (choć ten drugi w mniejszym stopniu) nie mają sobie równych. A przecież to właśnie skupianie na sobie uwagi przeciwników jest jednym z głównych zadań tanka.

A przy okazji (bo dawno już do LotRO nie zaglądałem), wiadomo coś, czy Rise of Isengard będzie do kupienia za TP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 16:11, Ring5 napisał:

Wszystko jest kwestią gustu. Dla mnie bardzo istotne jest aggro, a w tej kwestii Guardian
i Warden (choć ten drugi w mniejszym stopniu) nie mają sobie równych. A przecież to właśnie
skupianie na sobie uwagi przeciwników jest jednym z głównych zadań tanka.

na raidach owszem ale na szóstkach tank jest IMO zbędny. lepiej mieć większy dps i szybciej zrobić. a champ bardzo dobrze skupia agro dzięki aoe. ja swoim champem wszystkie szóstki wytankowałem (poza lost temple ale to dla tego że nie było okazji :P) i to z bardzo dobrym skutkiem :)

Dnia 02.09.2011 o 16:11, Ring5 napisał:

A przy okazji (bo dawno już do LotRO nie zaglądałem), wiadomo coś, czy Rise of Isengard
będzie do kupienia za TP?

póki co nie było o tym mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 16:03, malaczek1 napisał:

A ja mam takie pytanie można gdzieś ściągnąć jakiegoś quest helpera lub chociaż inną
mapę lokacji bo obecne są słabe?

w podwieszonym pości (na samej górze strony) masz przydatne linki i mapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zaraz mnie coś trafi, wczoraj zakupiłem sobie dodatek ten któy wyjdzie pod koniec miesiąca i od tego czasu jak po grudzie mi idzie...
Sam proces startowania gry czyli ładowania tego co jest niezbędne przedłużył się do czasu bliżej nieokreślonego, sama instalacja co zwie się pre...... software jest po prostu nieokeślonym ciągiem zdarzeń, nie wiem co się z tym dzieje, ale nie mam zamiaru na nowo całego lotra instalować bo padnę przy tym.

Czy tylko ja jestem tak szczęśliwym posiadaczem dziwnej wersji startującej 2+ godzin czy to raczej cos na Hamerykańskich serwerach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co ma kupienie dodatku do klienta gry? przecież każdy czy ma dodatki (mówię tu też o już istniejących) czy nie ma gra na tej samej wersji klienta, różnica polega na tym, ze nie ma dostępu do pewnych opcji ingame.
Kiedy kupiłeś RoI twój klient gry nie zmienił się nawet o jeden pliczek więc albo jest to zbieg okoliczności albo sobie wkręcasz że się dłużej ładuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wkręcam niezłą korbę, gra próbuje się już uruchomić od bagatela 1,5 h ;) to troszkę długo jak by nie patrzeć czyż nie, nie wiem czy ostatnio nie było jakiejś aktualizacji, może przez to, próbując ściągnąć mi jakieś pliki gra się wykrzaczyła i teraz nie chce się po prostu uruchomić, zaraz mnie coś trafi jak będę musiał instalować to jeszcze raz - gierka staje podczas ładowania Loading Screenów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 21:50, Malcollm napisał:

Tak sobie wkręcam niezłą korbę, gra próbuje się już uruchomić od bagatela 1,5 h ;) to
troszkę długo jak by nie patrzeć czyż nie, nie wiem czy ostatnio nie było jakiejś aktualizacji,
może przez to, próbując ściągnąć mi jakieś pliki gra się wykrzaczyła i teraz nie chce
się po prostu uruchomić, zaraz mnie coś trafi jak będę musiał instalować to jeszcze raz
- gierka staje podczas ładowania Loading Screenów ;)


Spróbuj skasować jakiś mniejszy plik .dat z gry, żeby wykrzaczył przy verifying i go dociągnął, może przy okazji coś innego wykryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REinstall już zrobiony, ściągał bagatela wszystkie pliki przez noc, odpowiedź znalazłem dlaczego tak się dzieje, mam tylko nadzieję, że już mi się to nie przytrafi, bo ściągać 6 gigsów patchy to jednak nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, ostatnio przeglądałem listę questów okazało się, że nie posiadam dokończonych dwóch Epickoch questów z przedziału B IV-V czy można je jakoś zrobić w sytuacji w której mam już zamkniętą całą księgę?
Zaznaczam, że questy do bIV zaczyna się u Elronda niemniej jednak on questów jako takich dać mi nie chce, czy są to questy które można dać komuś na zasadzie share?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 15:36, Malcollm napisał:

Pytanie, ostatnio przeglądałem listę questów okazało się, że nie posiadam dokończonych
dwóch Epickoch questów z przedziału B IV-V czy można je jakoś zrobić w sytuacji w której
mam już zamkniętą całą księgę?



Sprecyzujmy. Zamknięta księga, o której mówisz, to Book czy Volume? Jeśli Volume, to ukończenie ostatniej Book o niczym nie świadczy, i tak powinieneś mieć opcję ukończenia pozostałych questów, bo, na szczęście, gra nie jest liniowa i pozwala przechodzić questy epickie we w miarę dowolnej kolejności (oczywiście nie dostaniesz kolejnego rozdziału bez ukończenia poprzedniego, ale można przechodzić np. Book 1, 5 i 8 jednocześnie).

W przypadku Book 4, zaczyna się ona nie od Elronda, ale od Aragorna, który daje quest Book IV: Foreword i dopiero on odsyła nas do Elronda. Być może problem jest w tym, że nie odwiedziłeś najpierw Ariego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 19:27, Szymon666 napisał:

Czy to jest cały dodatek Mines of Moria ? jak to zakupię będę miał odblokowane klasy,
region i questy ?


Jeśli nic się nie zmieniło odkąd grałem (czyli ładne parę miesięcy), to tak - dodatek będzie kompletny. Ja w ten sposób kupiłem Siege of Mirkwood i miałem wszystko - lokacje, questy, lvl cap itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie kupić oba brakujące dodatki, ale w wersji pudełkowej. W dobie elektronicznych sklepów może to niektórych dziwić, ale lubię podziwiać na półce moje "skarby";P Gdzie można teraz te gry dostać w takiej formie? Tylko zagraniczne sklepy, czy w Polsce też jeszcze jest dystrybucja? Jak do tej pory nigdzie nie widziałem. Za wszelką pomoc byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 10:37, Daronn_Darker napisał:

Chciałbym sobie kupić oba brakujące dodatki, ale w wersji pudełkowej.


Od razu mogę powiedzieć, że w wersji pudełkowej kupisz najwyżej Mines of Moria. Zarówno Siege of Mirkwood, jak i Rise of Isengard mają jedynie wersję elektroniczną.

Ja dorwałem w swoje łapki Edycję Kolekcjonerską MoM ( http://www.aukcjoner.pl/gallery/006481751-The-Lord-of-the-Rings-Online-Mines-Of-Moria-EK-ZESTAW-1600.html), naprawdę pięknie wydana, ale nie wiem, czy jeszcze gdzieś to znajdziesz. Możesz próbować szukać w Empikach lub na zagranicznych stronach typu Amazon. Może będziesz miał szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
W Empiku i na Amazonie już szukałem. Na tym drugim jest edycja kolekcjonerska, ale taka rozszerzona podstawka+MoM. Miałem jednak nadzieję, że nie będę mógł kupić to w Polsce. Szkoda że SoM i RoI są tylko w wersji elektronicznej. Chciałbym móc je podziwiać na półce. To wykorzystam sytuacje i jeszcze jedno pytanie. Można sobie dożywotnie ustawić konto VIP, czy muszę kupować corocznie? Szukałem info na stronie, ale albo nie ma, albo nie widzę. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować