Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2007 o 12:20, Anais napisał:

Ja słyszałem, żeby kupić dożywotnio dostęp do LOTR:O trzeba zapłacić 600 zł ;p
Ale pozostaje płacenia co miech.


Jeśli planujesz zabawę z tym tytułem na dłużej to ogólnie się opłaca. Mniej więcej inwestycja Ci się zwróci po ponad roku a później to już hulaj dusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 11:32, morthi napisał:

jak sie ma sama gra do swiata i przygod znanych z ksiazek?


Oprócz tego co napisał PlushowyMisio, ja jeszcze dodam, że można spotkać takie postacie jak Tom Bombadil, Radagast czy tez położyć się pod Starą Wierzbą (nie polecam;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 15:02, T34 napisał:

Shores of Evendim można już ściągać. Podoba mi się to rozwiązanie, zawsze troche korki rozładuje.


Wiesz może jak duży jest plik do pobrania? Nie wiem, czy dziś uda mi się zagrać jeśli będzie to jakiś gigant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 15:22, PlushowyMisio napisał:

> Shores of Evendim można już ściągać. Podoba mi się to rozwiązanie, zawsze troche korki
rozładuje.

Wiesz może jak duży jest plik do pobrania? Nie wiem, czy dziś uda mi się zagrać jeśli będzie
to jakiś gigant :)


600 megabajtów się kłania. Idzie mi z ich serwera 240KB/sec, czyli za pół godzinki będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, kilka minut temu dostałem w łapki swój egzemplarz LOTRO :))
Chyba jednak będę na Snowbournie grał ;>
Ile ważą pliki, które będę musiał ściągnąć do aktualizacji (włączając Evendim)?
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i zanim zaczniecie ściągać SoE, proponuję użyć jakiegoś manager''a (nie wiem jak jest w Firefox''ie, ale w Operze jest wbudowany), ponieważ ciągle traci połączenie z serwerem. No chyba, że wybierzecie drugą opcję i będziecie ściągali przez torrenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 15:33, Ufo2 napisał:

A i zanim zaczniecie ściągać SoE, proponuję użyć jakiegoś manager''a (nie wiem jak jest w Firefox''ie,
ale w Operze jest wbudowany), ponieważ ciągle traci połączenie z serwerem. No chyba, że wybierzecie
drugą opcję i będziecie ściągali przez torrenta.


To ja łyknę przez torrenta chyba. Nie dziwię się, że co chwila są problemy z transferem - sporo osób się na to rzuciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 16:55, T34 napisał:

Jakie masz łącze, że ci tak szybko ciągnie?
Ja mam transfer ok.100 z hakiem przy łączu 1MB.


Jak się można domyslić, mam łącze 2MB w dzień, a 4 MB w nocy (noc niestety jest uznawana przez Aster za godziny 2-10 :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2007 o 17:33, Ufo2 napisał:

Jak się można domyslić, mam łącze 2MB w dzień, a 4 MB w nocy (noc niestety jest uznawana przez
Aster za godziny 2-10 :P)


Domyślić się można ale nie zawsze tak jest, że 2X lepszy transfer=2X większa przepustowość.
NVM.

Znacie może dokładną zawartość patcha, tzn. co usprawnia poza wprowadzzeniem rozszerzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś może link do kilku dniowego triala Shadow of Angmar? Chciałem się zabrać za jakąś ciekawą gre MMO, ale triale Stormreach oraz WoWa nie przypadłu mi kompletnie do gustu, a jako, że klimaty Tolkienowskie wręcz uwielbiam to chętnie bym i tą gre przetestował.

Chętnie również przyjme buddy key, czy cos tam się dostawało z LOTRO :]

Proszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Właśnie zakupilem grę, czy ktos powie mi ile sie czeka na maila z potwierdzeniem aktywacji, bo ja juz z 6 h czekam i nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:15, Lutfi napisał:

Witam, Właśnie zakupilem grę, czy ktos powie mi ile sie czeka na maila z potwierdzeniem aktywacji,
bo ja juz z 6 h czekam i nic:)


Nie dostaje się mail''a. Jeśli kupiłeś grę w sklepie, to wchodzisz na www.codemasters.com/cog czy jakoś tak i logujesz się lub zakładasz konto. Dodajesz tam CD-Key''a. Jak się pokaże wers dotyczący LOTRO, wybierasz po prawej Make payment czy jakoś tak i albo płacisz albo bierzesz single payment, zaznaczasz paypal i w okienku z podawaniem danych bierzesz return to account management czy jakoś tak. Powinno już wtedy być konto aktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dłuzej z tymi MMOTPG''ami nie wytrzymam. Kolejna niezła gierka i znowu twórcy sobie opłaty co miesiąc życzą, jakby nie można wziąść więcej za jednym razem i darmowe serwy jak w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 19:09, lukesky16 napisał:

Już dłuzej z tymi MMOTPG''ami nie wytrzymam. Kolejna niezła gierka i znowu twórcy sobie opłaty
co miesiąc życzą, jakby nie można wziąść więcej za jednym razem i darmowe serwy jak w GW.


Dzięki temu iż są opłaty moga nie tylko utrzymywac lepsze serwery, ale tez dawac nowe dodatki(jak najnowszy Book9...) itp. no i nikt Ci nie każe w to grać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle żeja chciałbym w to zagrać ale nie gram z powodu opłat comiesięcznych. A co do serwerów: rozumiem i wiem po co są opłaty, ale bez przesady gdyby był np. WoW po 10 zł za miech to by nie stracili. Policz sobie ile oni co miesiąc ciągną i pomyśl czy na konserwacje serwów naprawde tyle kasy potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno przeczytałem książkę Tolkiena, obejrzałem wszystkich Władców i strasznie jestem napalony na grę, chyba sie skusze chociaż na miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować