Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2007 o 23:50, Dipster napisał:

Ja niedawno przeczytałem książkę Tolkiena, obejrzałem wszystkich Władców i strasznie jestem
napalony na grę, chyba sie skusze chociaż na miesiąc :)


Na pewno warto, zwłaszcza że gra czerpie i rozwija wątki głównie książkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 23:50, Dipster napisał:

Ja niedawno przeczytałem książkę Tolkiena, obejrzałem wszystkich Władców i strasznie jestem
napalony na grę, chyba sie skusze chociaż na miesiąc :)


Naprawdę gra jest warta uwagi. Wykazuję pierwsze oznaki uzależnienia - dzień bez LOTRO jest dniem straconym. Jeśli podobały Ci sie książki oraz film to chyba lepiej trafić nie mogłeś. Jest to jedna z najlepszych MMORPG''owych adaptacji książki/filmu jaka się do tej pory pojawiła. Star Wars Galaxies niestety zeszło na psy (pomimo niezłego początku "usprawnienia" jakie zafundowali twórcy zniszczyły ten tytuł), a z tego co wiem Matrix Online też nie reprezentuje sobą zbyt wysokiego poziomu (choć podobno od premiery gry wiele się tam zmieniło na lepsze). Jeśli możesz to kupuj i graj! Uważam, że po darmowym miesiącu zaczniesz opłacać kolejne - po prostu jest warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 11:50, PlushowyMisio napisał:

Naprawdę gra jest warta uwagi. Wykazuję pierwsze oznaki uzależnienia - dzień bez LOTRO jest
dniem straconym. Jeśli podobały Ci sie książki oraz film to chyba lepiej trafić nie mogłeś.
Jest to jedna z najlepszych MMORPG''owych adaptacji książki/filmu jaka się do tej pory pojawiła.
Star Wars Galaxies niestety zeszło na psy (pomimo niezłego początku "usprawnienia" jakie zafundowali
twórcy zniszczyły ten tytuł), a z tego co wiem Matrix Online też nie reprezentuje sobą zbyt
wysokiego poziomu (choć podobno od premiery gry wiele się tam zmieniło na lepsze). Jeśli możesz
to kupuj i graj! Uważam, że po darmowym miesiącu zaczniesz opłacać kolejne - po prostu jest
warto!


mam takie pytanie w SW o jakie "usprawnienia" ci chodzi (gry nie mam wiec sie pytam) a ja zamierzalem kupic LOTRO ale jednak wole X360 wielka szkoda ale mnie MMO nigdy nie przyciagnelo na dluzej niz na 2 tyg (te bezplatne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 20 czerwca do 10 lipca w świecie LOTRO rozpoczyna się Summer Solistice Festival! Będzie wielka impreza! Specjalne festiwale odbywać się będą m.in. w Duillond, Bree, czy Thorin''s Hall. Na czas festiwalu twórcy szykują szereg questów i imprez, pokazy fajerwerków a sklepikarze będą oferować specjalnie wytworzone na tę okazję produkty.
W trakcie trwania festiwalu będzie można także nauczyć się nowych tańców oraz wziąć udział w różnych zawodach. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.lotro-europe.com/news.php?id=3682&pagename=news&type=news

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 11:55, Mateusz9214 napisał:

mam takie pytanie w SW o jakie "usprawnienia" ci chodzi (gry nie mam wiec sie pytam) a ja zamierzalem
kupic LOTRO ale jednak wole X360 wielka szkoda ale mnie MMO nigdy nie przyciagnelo na dluzej
niz na 2 tyg (te bezplatne)


Twórcy w pewnym momencie postanowili mocno uprościć rozgrywkę w SWG. Kiedyś aby zostać Jedi należało przebyć bardzo długą drogę, wykonać dziesiątki questów, odszukać iluś nauczycieli. Średnio zajmowało dwa tygodnie hardcore''owej rozgrywki aby stać się w ogóle force sensitive. Później szkolenie się w sztukach Jedi było nie mniej trudne. Obecnie każdy zakładający sobie postać może wybrać profesję Jedi. Przecież to koszmar! Gra została tak koszmarnie uproszczona, że nie ma sensu w nią grać. System dopakowywania postaci medykamentami (tzw. buffy) wyeliminował prawie całkowicie teamplay. Z niepotwierdzonych przeze mnie informacji zmienił się nawet system walki, który przypomina teraz strzelankę TPP a nie MMORPG. Wyobraź sobie, że wprowadzając te zmiany zlikwidowano jedną z istniejących wcześniej profesji w grze! Jak mogli się poczuć gracze, którzy inwestowali w nią od dłuższego czasu a tu nagle z dnia na dzień ich profesja zniknęła..
Kilka lat temu ten tytuł zapowiadał się naprawdę świetnie. Rozbudowany świat, organizowane eventy przez twórców mające wpływ na całe uniwersum, system zakładania miast przez graczy... Chcieli uprościć mechanikę rozgrywki, aby ściągnąć większą liczbę graczy, a tym posunięciem spowodowali, że większość starych użytkowników po prostu odeszła.
Osobiście jest mi bardzo szkoda SWG, ponieważ gierka była super i skupiała wokół siebie niezłe community.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 12:16, PlushowyMisio napisał:

(...)


Kurcze, wreszcie jakiś "Niebieski", który nie siedzi w WoWie ;D ! Co prawda przydałby się ktoś w GW, ale cóż...

Wiesz, kiedy tak czytam te wszystkie newsy o LOTRO, Twoje i innych osób wypowiedzi, to mam na tę grę coraz większą chętkę, hm. "Władcę Pierścieni" uwielbiam, MMORPG takoż...

Tyle, że ten nieszczęsny abonament/600 złociszy :/ . No i przywiązanie do GW, połączone z oczekiwaniem na GWEN i GW2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lord of The Rings Online - karta pre-paid
Chciałbym się spytać do czego jest ta karta? Trzeba ją brac żeby pograć?
Ile kosztuje ta gra? I czy wartą ją kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 14:45, MonkOfWar napisał:

> (...)

Kurcze, wreszcie jakiś "Niebieski", który nie siedzi w WoWie ;D ! Co prawda przydałby się ktoś
w GW, ale cóż...

Wiesz, kiedy tak czytam te wszystkie newsy o LOTRO, Twoje i innych osób wypowiedzi, to mam
na tę grę coraz większą chętkę, hm. "Władcę Pierścieni" uwielbiam, MMORPG takoż...

Tyle, że ten nieszczęsny abonament/600 złociszy :/ . No i przywiązanie do GW, połączone z oczekiwaniem
na GWEN i GW2...


Skombinuj sobie prepaid-keya i wyjdzie ci 28 zeta/m-c za pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 14:45, MonkOfWar napisał:

Tyle, że ten nieszczęsny abonament/600 złociszy :/ . No i przywiązanie do GW, połączone z oczekiwaniem
na GWEN i GW2...


Zawsze można się pokusić o lifetime subscription :) Płacisz raz a dobrze i masz spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chciałbym spóbowac zagrac w LOTRo i czy są jakieś triale albo coś w tym stylu?? Jeśli tak to niech mi ktoś powie jak je zdobyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 16:26, bonan napisał:

Mam pytanie. Chciałbym spóbowac zagrac w LOTRo i czy są jakieś triale albo coś w tym stylu??
Jeśli tak to niech mi ktoś powie jak je zdobyc.


Jedyna opcja to poproszenie kogoś, kto kupił grę o podanie buddy key''a. Oczywiście jeśli go jeszcze nie wykorzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 16:27, PlushowyMisio napisał:


Jedyna opcja to poproszenie kogoś, kto kupił grę o podanie buddy key''a. Oczywiście jeśli go
jeszcze nie wykorzystał.


No to jak ktoś by był tak miły i chciałby komuś podarowac tego keya to jestem chętny do przyjęcia tego key''a:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zapytam jeszcze raz.
Czy da się grać w tą grę bez tej karty za 109 zł?
Czy można już kupić coś na stałe żeby już nie trzeba było kupować tej karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:29, Gorn7 napisał:

Ja się zapytam jeszcze raz.
Czy da się grać w tą grę bez tej karty za 109 zł?
Czy można już kupić coś na stałe żeby już nie trzeba było kupować tej karty?

1. Da się, pierwszy miesiąc gry masz za darmo, a prawdę mówiąc do rejestracji nie trzeba mieć prepaida :)
Albo, możesz normalnie płacić abonament.
2. Istnieje możliwość wykupienia dożywotniej subskrypcji, ale jest to wydatek rzędu 150 euro.. czyli ~~600 zł. Jednak po jakimś roku inwestycja się zwróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 21:35, Sztywny-pl napisał:

2. Istnieje możliwość wykupienia dożywotniej subskrypcji, ale jest to wydatek rzędu 150 euro..
czyli ~~600 zł. Jednak po jakimś roku inwestycja się zwróci :)


Chyba, że płacisz z góry za pół roku (używając preorder keya), to zwróci się dopiero za dwa lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 09:20, Reaper65 napisał:

Chciałbym kupić tą grę, ale nie wiem ile płaci się za miesiąc?


Karta pre-paid na dwa miesiące kosztuje 109 złotych. znajdziesz takową w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 09:42, PlushowyMisio napisał:

> Chciałbym kupić tą grę, ale nie wiem ile płaci się za miesiąc?

Karta pre-paid na dwa miesiące kosztuje 109 złotych. znajdziesz takową w sklepie gram.pl



A za dwa miesiące znów będę musiał kupić nową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 11:46, Reaper65 napisał:

A za dwa miesiące znów będę musiał kupić nową?


No tak. Możesz też płacić kartą co miesiąc (jest też opcja 3,6 i 12 miesięczna), lub też zapłacić za lifetime subsription, czyli raz a dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować