Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Jestem fanem Władcy Pierścieni już od baaardzo dawna i z pewnością będę miał ten tytuł. Mam tylko jedno pytanie - czy można go będzie ściągnąć legalnie z internetu??? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 21:28, Pepper Ronie napisał:

Jestem fanem Władcy Pierścieni już od baaardzo dawna i z pewnością będę miał ten tytuł. Mam
tylko jedno pytanie - czy można go będzie ściągnąć legalnie z internetu??? Z góry dziękuję
za odpowiedź.


Pewnie będzie można, oczywiście po uiszczeniu takiej samej ceny jak za wersję pudełkową - Turbine robi tak zdaje się z D&D i AC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 21:28, Pepper Ronie napisał:

Jestem fanem Władcy Pierścieni już od baaardzo dawna i z pewnością będę miał ten tytuł. Mam
tylko jedno pytanie - czy można go będzie ściągnąć legalnie z internetu??? Z góry dziękuję
za odpowiedź.


O ile mi wiadomo, to jeszcze nie wiadomo (fajny rym :D) czy będzie jakaś elektroniczna dystrybucja tytułu... Ale na to się raczej nie zapowiada. Tak jak inna gra Codemasters - RF online gra będzie sprzedawana przez sklepiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 22:24, Lutherus napisał:

Na stronie gry nie moge tego nigdzie znaleść, ale chciałbym się dowiedzieć czy w tej grze będzie
coś takiego jak PvP?


Niestety - i mi było ciężko znaleźć coś na ten temat. Na początku twórcy mówili jasno, że PvP w grze nie będzie (!), potem jakby zmienili zdanie i założyli specjalny topic na oficjalnym forum - jak zdaniem graczy takie PvP miałoby wyglądać. Skończyło się na tym, że w grze będzie istniało (o ile mi wiadomo, sam już za bardzo nie śledzę *losów* gry) ale w okrojonej formie, czyli jakieś konkursiki i inne bajery... Na pewno nie będzie to oś gry. A szkoda :[.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 22:24, Lutherus napisał:

Na stronie gry nie moge tego nigdzie znaleść, ale chciałbym się dowiedzieć czy w tej grze będzie
coś takiego jak PvP?


Tak PvP bedzie ale dosc nietypowe - otoz zeby nie popsuc harmonii swiata i fabuly NIE USWIADCZYMY w grze np.: sieczki Krasnoludow z Elfami :-) poniewaz rasy musza sie zjednoczyc przeciwko zagrozeniu takie rozwiazanie nie mialoby sensu. Tak wiec bedzie taki myk ze zamiast sie tluc swoja postacia beda walki potworow - tj. gracz przejmuje kontrole nad orkiem/trollem/uruk-hai i innym swinstwem i walczy z drugim graczem, takze kontrolujacym bestie. Niestety nie mam pojecia jak to bedzie wygladalo ani tez gdzie sie beda odbywac takie walki - bo trudno zeby w takim Bree napieprzalo sie 2 urukow -.- moze jakis instance ? nie wiem, na closed bete sie nie dostalem :(
Za to prawdopodobnie beda Duele takie jak w WoW.

BTW zapraszam na mojego GramSajta, jest tam news o premierze LotRO, pre-orderach i innych duperelach :P w miare wzrostu zainteresowania moja skromna stronka moge opisac wiecej rzeczy o LotRO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)
Właśnie przeczytałem twój wpis na twym blogu... Ciesze się, że są w serwisie gram.pl są gracze którzy czekają na dobre produkcje mmorpg :). Wiadomość o "4 life membership!" baaaardzo mnie ucieszyła. Mam nadzieję, że do kwietnia zdołam odłożyć odpowiednią kwotę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, spoko ;D co do kasy... gra+LifeTime Membership to wydatek rzedu ... niemal 750zł :P dlatego w poniedzialek lece do sanepidu ksiazeczke wyrobic i smigam do Tesco towar wykladac ;D dobrze ze mam ferie to sobie na spokojnie popracuje ... potem troche gorzej bo w lutym lece na prawo jazdy :( a i szkola jeszcze bardziej wadzi to nie wiem kiedy czas na prace znajde :P w sumie zawsze sa banki i kredyty ale po co sie zadluzac ? :P ja i tak wole i Tobie tez radze nie podejmowac pochopnej decyzji i poczekac na Open Bete i dokonac w miare obiektywnej oceny przed wydaniem takiej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 11:33, PANLISTWA napisał:

Ściągnełem tą bete i jak to się włancza? i czy ktoś wie kiedy będzie normalna wersja?


Zainstaluj - użyj CDKEY''a - i graj :) Nie wiem kiedy będzie wersja Final... Myślę, że gdzieś w wakacje, może po wakacjach...

BTW: Ma ktoś może niepotrzebny cdkey? Nareszcie mam odpowiedni net, i zassanie bety to dla mnie żaden problem. Tak, tak... Pokpiłem sprawę - gdy miałem szansę zdobyć takowy na fileplanet.com nie zrobiłem tego... Będę musiał czekać do następnej tury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ludzie! Godzinę temu przyszedł do mnie mail... A raczej newsteller LOTRO Europe. Gdy go otwierałem, pomyślałem sobie: "heh, pewnie kolejne informacje o rasach albo klasach... A może coś o krainach?" Ale w środku znalazłem coś innego :). Czytajcie:

Greetings,

Things in the world of LOTRO are hotting up as thousands of you prepare to pack your bags and move to Middle-earth!

We''ve just had our second stress test in which thousands of you came along and participated. It was a great success – we were all very stressed :) - and we certainly tested out our hardware too. A big thank you to everyone who came along and logged in over the weekend, it was certainly enormous fun!

OFFICIAL RELEASE DATE

Codemasters Online Gaming is excited to announce that Lord of the Rings™ Online: Shadow of Angmar™, (LOTRO) will be officially released on 24th April, 2007 – the same day as it is launched in North America! We also recently announced the Pre-order promotion and if you''d like to find out more on what you get for pre-ordering including the amazing lifetime Founder’s Program offer visit the Pre-order page here. Remember, anyone who pre-orders LOTRO through specific participating retailers taking part in the promotion can secure themselves a full ten-day head start in the game before the full launch on 24th April!

The game will be available from thousands of retailers across Europe soon so make sure you check the official website www.lotro-europe.com for news on where you will be able to buy your copy of the game and secure your exclusive Pre-order package! Remember, Pre-orders are limited so don’t miss out your chance to take up on these amazing offers.

THE PUBLIC BETA BEGINS


This week, the Lord of the Rings Online: Shadow of Angmar European public Beta Program officially begins. The Beta Program gives players the opportunity to discover Middle-earth before the game is officially released.

If you haven''t yet signed up for the Beta Program, you can do so by visiting our signup page here:
www.lotro-europe.com/beta

THE NDA HAS BEEN LIFTED

A lot of you will be delighted to hear that the NDA has now been lifted. We know you have been burning to talk about your adventures in Middle-earth with your friends and family and now you can. Go forth and spread the good word with our blessings and thank you for being so cooperative during the time the NDA was in place. We had relatively very few NDA-related issues, so a big thank you to all!


FUTURE PUBLISHING STRESS TEST AND BETA GIVEAWAY

Codemasters Online Gaming has teamed up with our good friends at Future Publishing and www.computerandvideogames.com to allow players the chance to gain exclusive access to the The Lord of the Rings Online: Shadow of Angmar second Beta program.

During the 2-month long giveaway, they will be updating their site with a whole host of great LOTRO features and articles, including interviews with the development team, hands-on impressions from the Beta Program and a chance to meet the CVG team in the game world (probably at the Prancing Pony). Along with this, CVG will also be featuring exclusive movies, great new gameplay features and exclusive LOTRO competitions including a chance to win the Ultimate LOTRO Collectors'' edition, including a lifetime subscription to the game plus much, much more!

For more information on the amazing CVG giveaway, please visit their special LOTRO page here

So folks, the countdown has begun. We''re on the home straight and it''s not long until launch now. Make sure you visit www.lotro-europe.com regularly as there will be lots happening from now until launch and beyond!

See you in Middle-earth,
Sam ''Satine'' Russell
Community Liaison Manager
Codemasters Online Gaming
www.lotro-europe.com


Czyli wyciągając te najważniejsze informacje:
Oficjalna premiera gry: 24 Kwietnia 2007r.
Otwarte BetaTesty: W tym tygodniu
Złagodzone NDA - czyli niebawem na YouTube zobaczymy wysyp filmików z gry :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 10:45, T34 napisał:

Ile czekaliscie na przyznanie bety?

Jakiś czas czekałem, a gdy mi się to znudziło, to wszedłem na forum Codemasters. Ujrzałem topic, w którym podano linka do darmowych beta-cdkeyów, wystarczy wejść tu:
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=159915
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 00:01, Sztywny-pl napisał:

> Ile czekaliscie na przyznanie bety?
Jakiś czas czekałem, a gdy mi się to znudziło, to wszedłem na forum Codemasters. Ujrzałem topic,
w którym podano linka do darmowych beta-cdkeyów, wystarczy wejść tu:
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=159915
Pozdrawiam


Dzięki za link ale ten key nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem ten klucz do Bety ale jak zobaczyłem ile zajmuje plik to sobie odpuściłem... ~3.3 GB. Nie na moje nerwy tak duży plik. Chyba 5 dni by mi muliło kompa. :) Jak ktoś chce to mogę mu dać Beta-key i forum password - bo takie klucze otrzymałem. Cała nazwa pakietu to "The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar European Beta Test Client".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować