Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2007 o 02:29, Vormulac napisał:

Ja dostałem ten klucz do Bety ale jak zobaczyłem ile zajmuje plik to sobie odpuściłem... ~3.3
GB. Nie na moje nerwy tak duży plik. Chyba 5 dni by mi muliło kompa. :) Jak ktoś chce to mogę
mu dać Beta-key i forum password - bo takie klucze otrzymałem. Cała nazwa pakietu to "The Lord
of the Rings Online: Shadows of Angmar European Beta Test Client".


Ja bym chętnie skorzystał, jeżeli mnie ktoś jeszcze nie uprzedził to mój nr GG:4700964.
Byłbym koledze bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam w bete.
Moim zdaniem dla fanów LOTR zapowiada się hicior.
Mogliby dołozyć trochę więcej speechy i możliwość dialogów a''la Everquest II i "dymki" z wypowiedziami na avatarem ale to przecież beta i może w finalu się to zmieni.
Grafika w Ultra Details rozwala, zwłaszcza woda i roślinność - IMO kładzie Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nadal grasz w tą bete, z mojego klucza to pojawił się nowy patch [The Lord of the Rings Online Beta Patch - v1.11 to v1.12 (European)], nie wiem czy w grze jest autoupdate, więc trzymaj link jakby co:

http://www.fileplanet.com/175791/170000/fileinfo/The-Lord-of-the-Rings-Online-Beta-Patch---v1.11-to-v1.12-%5BEuropean% 5D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm. Dlaczego nie ma Lorda w planie wydawniczym ani w spisie gier na stronie głównej gram.pl? W sklepie natomiast jest pełne wsparcie: Wersja BOX, Wersja Pre-Order i nawet karta Pre-Paid.

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 21:52, Vormulac napisał:

Pojawiło się "The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar Intro Movie". Polecam. Info o
pliku pod tym linkiem. 2 fotki z filmu gratis. :)

http://www.gamershell.com/download_18578.shtml


Na http://www.lotr-online.pl/ można owo intro pobrać, mnie się podoba i prawde mówiąc czekam na tą grę(zamówina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:12, T34 napisał:

Tak się zastanawiam, czy ten pre-order pack (starter 10 dni przed launchem) który jest w sklepie
gram.pl, to przypadkiem nie dorzucają do zwykłego pre-ordera za free na zachód od Odry?


Nie, przypadkiem nie dorzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 11:02, T34 napisał:

Pre-order pack zawiera full client''a, ale pewnie nie wystarczy po 10 dniach opłacić subskrypcje
tylko tak czy owak trzeba kupować full wersję pudełkową, która zawiera tego samego clienta?

No co pomarzyć zawsze wolno...:D


Nie. W pre-order packu jest wszystko: klient, konto i takie tam. Aby dalej grać należy opłacać abonament i tyle. Wersja pudełkowa ma to do siebie, ze ma jakies książeczki bajery instrukcje i pierwszy miesiąc gry ;)

Pozdrawiam,
sferis

P.S. Chyba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 16:47, sferis napisał:

Nie. W pre-order packu jest wszystko: klient, konto i takie tam. Aby dalej grać należy opłacać
abonament i tyle. Wersja pudełkowa ma to do siebie, ze ma jakies książeczki bajery instrukcje
i pierwszy miesiąc gry ;)

Pozdrawiam,
sferis

P.S. Chyba :D:D:D


Klucz z pre-ordera umożliwia grę do 25 kwietnia. Później trzeba wpisać klucz z wersji retail albo konto zostanie zamrożone. Po rejestracji klucza z pre-ordera pojawia się opcja ADD FULL PRODUCT KEY i ostrzeżenie:

One or more of your subscriptions requires a full product activation key to replace a previous preorder or buddy key. Please enter this new key as soon as the product arrives to continue playing. Failure to do so will result in the subscription being closed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować