Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Mam odpowiedz na pierwsze pytanie. Jest troche gorzej niz sie spodziewalem.. i tu mam pytanie - ile kosztuje, i czy jest sens kupowania lifetime subscription ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:49, Pernia napisał:

Mam odpowiedz na pierwsze pytanie. Jest troche gorzej niz sie spodziewalem.. i tu mam
pytanie - ile kosztuje, i czy jest sens kupowania lifetime subscription ?


300 dołków (czyli 2 razy roczny abonament). Czy się opłaca? Nie wiem, cały czas się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:49, Pernia napisał:

Mam odpowiedz na pierwsze pytanie. Jest troche gorzej niz sie spodziewalem.. i tu mam
pytanie - ile kosztuje, i czy jest sens kupowania lifetime subscription ?


Musisz sam sobie odpowiedzieć na to pytanie. Ja na pewno nie zdecyduje się na taki krok ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska strona o grze - http://www.lotronline.pl/

Wyszukiwarka questów wraz z opisem przejścia - http://lotro.mmodb.com/quests/search/

Lista wszystkich questów wraz z opisem przejścia - http://lotro.mmodb.com/quests/

Mapa Śródziemia z zaznaczonymi miejscami, NPCami etc. - http://dynmap.ruslotro.com/


[Edit: 23.09 2010 - Isildur]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad powrotem do LOTRO i sprawdzam plany cenowe - jednego nie rozumiem. Karta prepaid kosztuje 109 zl i daje 60 dni gry. Natomiast opłata za 3 miesiące z góry, to w przeliczeniu 135 zł. Jaki jest sens kupowania pre-paida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 12:04, Skie napisał:

zastanawiam sie nad powrotem do LOTRO i sprawdzam plany cenowe - jednego nie rozumiem.
Karta prepaid kosztuje 109 zl i daje 60 dni gry. Natomiast opłata za 3 miesiące z góry,
to w przeliczeniu 135 zł. Jaki jest sens kupowania pre-paida?

nie ma, ale nie każdy ma kartę kredytową, szczególnie nieletni gracze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 12:04, Skie napisał:

zastanawiam sie nad powrotem do LOTRO i sprawdzam plany cenowe - jednego nie rozumiem.
Karta prepaid kosztuje 109 zl i daje 60 dni gry. Natomiast opłata za 3 miesiące z góry,
to w przeliczeniu 135 zł. Jaki jest sens kupowania pre-paida?


Jest taki sklep, w ktorym kupisz Pre-paid za 79zł, wpisz w wyszukiwarce wyraz: inexus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 11:58, Big Moon napisał:

> zastanawiam sie nad powrotem do LOTRO i sprawdzam plany cenowe - jednego nie rozumiem.

> Karta prepaid kosztuje 109 zl i daje 60 dni gry. Natomiast opłata za 3 miesiące
z góry,
> to w przeliczeniu 135 zł. Jaki jest sens kupowania pre-paida?

Jest taki sklep, w ktorym kupisz Pre-paid za 79zł, wpisz w wyszukiwarce wyraz: inexus


Dzięki za info, choć troche to dziwny sklep - handlują też złotem i samymi kluczami do gier online (czyli sprzedają klucze aktywacyjne piratom?)... Hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie http://www.lotronline.pl/ pojawił się news ciekawy ( jest tam też link do regulaminu konkursu):

Turbine (twórca Lotro) i Xfire działają razem już od dłuższego czasu, ale od dzisiaj możesz dzięki tej współpracy wygrać ciekawe nagrody.
Jeśli w dniach od 28 stycznia 2008 do 11 lutego dołączysz do oficjalnego klanu Xfire w grze The Lord of the Rings Online masz szansę na wygranie jednej z poniższych nagród:

30 wylosowanych zwycięzców zostanie nagrodzonych w następujących kategoriach:
- Złote nagrody (10 nagród), powyżej 50 godzin grania, obejmują: 6 miesięcy grania za darmo, koszulka Minoes of Moria, mount w grze (bree horse).

- Srebrne nagrody (10 nagród), od 16 do 50 godzin grania, obejmuje: 3 miesiące gry za darmo, koszulka Lotro

- Brązowe nagrody (10 nagród), od 1 do 15 godzin, obejmuje miesiąc gry za darmo.

Xfire jest świetnym narzędziem dla każdego gracza PC. Obejmuje szybkie wiadomości , przeglądarkę serwerów, bezpośrednie wysyłanie plików, wiadomości w grze, tworzenie screenów i filmików. Najlepszą rzeczą jest fakt że jest za darmo.

Uwaga! Aby przystąpić do konkursu należy mieć minimum 13 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 14:04, Skie napisał:

Dzięki za info, choć troche to dziwny sklep - handlują też złotem i samymi kluczami do
gier online (czyli sprzedają klucze aktywacyjne piratom?)... Hm....


Faktycznie, kupowałem tam Pre-paidy do Tabula Rasa i nie nastręczali problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 20:13, plasot79 napisał:

> Mam odpowiedz na pierwsze pytanie. Jest troche gorzej niz sie spodziewalem.. i tu
mam
> pytanie - ile kosztuje, i czy jest sens kupowania lifetime subscription ?

300 dołków (czyli 2 razy roczny abonament). Czy się opłaca? Nie wiem, cały czas się zastanawiam.



Teraz raczej nie ma sensu, ja wykupiłem lietime w czerwcu zeszłego roku, kiedy była obniżka do 249,99$ co przy kursie +/- 2zł za dolara dawało cenę ok rocznego abonamentu. Jeżeli poważnie myślisz o takiej subskrypcji radzę poczekać do wiosny (w marcu bedzie 2 rocznica uruchomienia LOTRO a co za tym idzie powinna być promocja na lifetime) oraz na zmianę kursu $.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lifetime subscription można zakupić w... znaczy sie pod jaką stroną i czy jedyna możliwość płatności to karta kredytowa?
Pay-pal jest możliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:09, Big Moon napisał:

Lifetime subscription można zakupić w... znaczy sie pod jaką stroną i czy jedyna możliwość
płatności to karta kredytowa?
Pay-pal jest możliwy?


Formalności dokonujesz na swoim koncie, czyli na stronie codemasters, pierw musisz anulować aktualną subskrypcje a potem wybrać nową i w niej opcje liftime. Płatności możesz dokonać tak samo jak opłat za abonament, nie wiem czy Pay-pal jest już możliwy(wiem, że miał być), ostatnio był click&buy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem na nowo LOTRO ale nie moge go popaczować - jesli klikam continue to wywala jakiś błąd, jak inaczej to zrobic? Sciagac wszystkie booki po kolei :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 14:46, Skie napisał:

jakiś błąd


Konkrety prawdopodobnie pomogłyby zidentyfikować problem. ;p Jaka jest treść komunikatu o błędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomogło ściagniecie całego 8gb clienta, ale to nie koniec problemow. Zassałem też standalone pacze i ten większy był uszkodzony (dwa razy brałem z 2 różnych źródeł :/). Także musze czekac az mi sie autoupdate zrobi eh... mam nadzieje ze warto i znowu mnie wciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z zadaniem.

jedno z pierwszych dla dwarfa - epic quest.
mam znale1a pewnego gościa i potem obronia go przed wildcatami. tylko ?e on mi zginą3, a jak sie respawnuje, nie da sie z nim pogadaa :/ ze zleceniodawcą zadania tak?e. wiec jak mam kontynuowaa wątek g3ówny? :(

20090203172125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 17:21, Deejay napisał:

mam problem z zadaniem.

jedno z pierwszych dla dwarfa - epic quest.
mam znale1a pewnego gościa i potem obronia go przed wildcatami. tylko ?e on mi zginą3,
a jak sie respawnuje, nie da sie z nim pogadaa :/ ze zleceniodawcą zadania tak?e. wiec
jak mam kontynuowaa wątek g3ówny? :(


Nie mam pojęcia, ale nie możesz usunąc tego zadania i wziąść je jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 22:43, Smooqu napisał:

Nie mam pojęcia, ale nie możesz usunąc tego zadania i wziąść je jeszcze raz?

ale ja go w ogóle nie mam :/ nie mam żadnego zadania z wątku głównego i nie ma nikogo kto mógłby mi je dać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 23:12, Deejay napisał:

> Nie mam pojęcia, ale nie możesz usunąc tego zadania i wziąść je jeszcze raz?
ale ja go w ogóle nie mam :/ nie mam żadnego zadania z wątku głównego i nie ma nikogo
kto mógłby mi je dać :(


Musisz udać się do gościa, który kazał ci porozmawiać z Panem Nos Gromsong i tam rozpocząć ten quest od nowa. Zleceniodawca pewnie się znajduje w jednej z trzech lokacji: Thorins Hall, obóz na wschód albo miasto karsnoludów na pd-wsch od miejsca gdzie utknąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować