Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Najlepsza akcja była jak kupiłem sobie na allegro triala... swoją drogą niezłe pudełko, z takim rozkładanym przodem, kosztował mnie on całe 10 zł :D, więc kupiłem, przeczytałem instrukcję, po czym zarejestrowałem się... a tu kuku, aktualizacja... upłynęło chyba z 4 dni z mojej 14-dniowej licencji aż aktualizacja skończyła się pobierać, już nigdy nie zarejestruję gry jeśli sama mnie o to nie poprosi :D

Co do LoTRO, gierka bardzo fajna ale z powodu dość drogiego abonamentu sobie ją odpuszczę... nie wiecie może czy abonament zawsze będzie tak wysoki, może jakieś przynajmniej 20 złotowe cięcie w przyszłości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od kursu dolara który jest na chwilę obecną bardzo drogi, pomyśl sobie, że swego czasu ja za tą grę placiłem 30 złotych na miesiąc - dlatego też polski musi byc mocny, bo jak będzie mocny to i abonament będzie tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:55, Malcollm napisał:

Wszystko zależy od kursu dolara który jest na chwilę obecną bardzo drogi, pomyśl sobie,
że swego czasu ja za tą grę placiłem 30 złotych na miesiąc - dlatego też polski musi
byc mocny, bo jak będzie mocny to i abonament będzie tańszy


O widzę teraz, że abonament znowu podrożał, kiedyś o ile pamiętam kosztował 80 zł, teraz widzę 90...
a Mines of Moria wprowadza dużo jakichś modyfikacji, czy tylko tereny kopalni i okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj duże zmiany są bardzo duże, na przykład są dwie dodatkowe klasy plus tereny morii i kilka innych lokacji, do tego broń która zyskuje doświadczenie, właśnie tak, bardzo ciekawa sprawa, można powiedzieć, że mnie te zmiany zaciekawiły i to bardzo, patrzysz na karty prepaid, a ja mówię o płaceniu kartą kredytową, podobno złoty ma iść do góry więc będzie taniej, z drugiej strony swego czasu było tak, że abonament był dla europy płacony w euro, któregoś razu płacąc patrzę, że zamiast stawki euro mam stawkę dolarową, i jeśli się nie mylę<jeśli tak nie jest to proszę mnie poprawić> to za grę dalej płaci się w dolarach, mówię ci ja płaciłem 30 złotych na miesiąc 35 w zależności od kursu jak zapłacisz za 3 miesiące to masz jeszcze taniej czyli karta prepaid 90 złotych na dwa miesiące płacąc kredytką możesz mieć przy dobrym kursie za taką samą kwotę 3 miesiące grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:26, XXX.PL napisał:

nie konserwacje git nadal sie nie chce pobierać czyli był by ktoś tak miły i wysłał mi
ten plik na emaila [to krok desperacji] bo teraz przypomniałem se że miałem ten plik
i tak nie ruszyło to moze teraz ruszy ale dobrze było by gdyby mi ktoś to wysłał bo jak
znowu nie ruszy mi ten plik który mi podano to będzie ostatnie wyjście tylko prosze
o wiadomość gdzie wklejić plik plik nazywa się client sound 3798 data prosze o wysłanie
na emaila do wysyłania plików nazwa emaila moze się zle kojażyć ale nic cuttas@interia.pl


Ja Ci nie pomogę, bo po pierwsze: instalowałem grę od razu z Morią, po drugie: i tak nie wiem gdzie tego szukać. Jak jesteś z Wawy, a spieszy Ci się, to mam triala i patche na dysku.

Dnia 05.02.2009 o 15:26, XXX.PL napisał:

przy dobrym kursie za taką samą kwotę 3 miesiące grania


Tylko nie wiadomo ile na ten "dobry kurs" przyjdzie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 16:29, plasot79 napisał:

> nie konserwacje git nadal sie nie chce pobierać czyli był by ktoś tak miły i wysłał
mi
> ten plik na emaila [to krok desperacji] bo teraz przypomniałem se że miałem ten
plik
> i tak nie ruszyło to moze teraz ruszy ale dobrze było by gdyby mi ktoś to wysłał
bo jak
> znowu nie ruszy mi ten plik który mi podano to będzie ostatnie wyjście tylko prosze

> o wiadomość gdzie wklejić plik plik nazywa się client sound 3798 data prosze o
wysłanie
> na emaila do wysyłania plików nazwa emaila moze się zle kojażyć ale nic cuttas@interia.pl


Ja Ci nie pomogę, bo po pierwsze: instalowałem grę od razu z Morią, po drugie: i tak
nie wiem gdzie tego szukać. Jak jesteś z Wawy, a spieszy Ci się, to mam triala i patche
na dysku.

> przy dobrym kursie za taką samą kwotę 3 miesiące grania

Tylko nie wiadomo ile na ten "dobry kurs" przyjdzie czekać.



mi pisze ze plik z gameshela zły zip nie mozna tego szybciej pobrać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwiecej Polakow gra na Snowbournie i Laurelinie. Jesli jestes fanem RP, grywasz w gry fabularne to Laurelin bedzie dobrym miejscem do gry (serwer RP), jesli nie masz pojecia o czym wogole pisze, oszczedz sobie i innym klopotow i grajna Snowbournie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 13:37, Strider napisał:

Najwiecej Polakow gra na Snowbournie i Laurelinie. Jesli jestes fanem RP, grywasz w gry
fabularne to Laurelin bedzie dobrym miejscem do gry (serwer RP), jesli nie masz pojecia
o czym wogole pisze, oszczedz sobie i innym klopotow i grajna Snowbournie.

RPG`owcem jestem z zamiłowania, ale zacznę na Snowbournie bo znalazłem tam gildie. Dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ktoś mi wytłumaczyć jak płacić paypal? zrobić konto w paypal na pewno, ale co dalej? gdzie tam w accont się klika? wiem ze trochę noob`skie to pytanie, ale mnie meczy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam witam,
a ja chciałbym zapytać ile aktualnie jest graczy grających w lotro?
Chodzi oczywiscie o aktywne konta.
Sporo szukałem na googlach ale nic konkretnego nie znalazłem. Najczęsciej jedna wypowiedź wykluczała drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 22:51, johnnybravo15 napisał:

Witam witam,
a ja chciałbym zapytać ile aktualnie jest graczy grających w lotro?
Chodzi oczywiscie o aktywne konta.
Sporo szukałem na googlach ale nic konkretnego nie znalazłem. Najczęsciej jedna wypowiedź
wykluczała drugą.

te dane sa tajne, dlatego ich nie znalazłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:26, Smooqu napisał:

Są tajne ???


Turbine i Codemasters w ogóle nie chwalą się ilością abonentów LOTRO. Wszelkie wyliczenia są po prostu szacunkami i zgadywankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 17:07, plasot79 napisał:

> Są tajne ???

Turbine i Codemasters w ogóle nie chwalą się ilością abonentów LOTRO. Wszelkie wyliczenia
są po prostu szacunkami i zgadywankami.

no to na swój sposób tajne;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w przyblizeniu? Z milion gra? Tyle by mnie juz satysfakcjonowało.
Bo wow sie znudził, war mi sie wydaje zbyt podobne do wczesniej nadmienionego wowa... aoc dupa więc zostaje lotro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 18:35, johnnybravo15 napisał:

A w przyblizeniu? Z milion gra? Tyle by mnie juz satysfakcjonowało.


Się nam młodzież na WoWie rozpuściła. A jak by grało 200k to za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby racja. Na pojedynczym serwerze i tak gra pewnie z maks 8k graczy. Sam nie wiem.
Po tym jak przejechałem sie na warze to pytam o wszystko :P
A grac w cos musze wieczorami w akademiku :>
Mlodziez jest przyzwyczajona przez blizzarda do duzych cyferek, w ktore w zasadzie i tak nie chce mi sie wierzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować