Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2009 o 10:12, GraczZ napisał:

Zdaje się że maintenance day jest zawsze co czwartek, u nas do około 14.

aaa dzisiaj czwartek :P na urlopie jestem i straciłem rachubę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 16:42, johnnybravo15 napisał:

Czy istnieje cos w stylu wowowskiego questhelpera do lotra? Ewentualnie opcja jak w warhammerze,
ze na mapie pokazywane są konkretne miejsca na mapie w które trzeba się udać zeby zrobić
questa?
Bo strasznie powoli idzie czytając kazdy q i szukając odpowiedniego miejsca na mapie.


masz linki w przyklejonym poście na górze strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 12:35, Skie napisał:

> Czy istnieje cos w stylu wowowskiego questhelpera do lotra?

masz linki w przyklejonym poście na górze strony :)


Jemu chyba chodzi o addon, a nie stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie.
Czy w lotro istnieje odpowiednik wowowych talentów albo warkowych punktów kariery?
Niby od 10 lvla dostalem destiny pointsy ale to dziwnie dziala bo efekt który kupiłem zniknął po 5 minytach, tymbardziej ze nijak on się miał do moich umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:23, johnnybravo15 napisał:

Mam kolejne pytanie.
Czy w lotro istnieje odpowiednik wowowych talentów albo warkowych punktów kariery?
Niby od 10 lvla dostalem destiny pointsy ale to dziwnie dziala bo efekt który kupiłem
zniknął po 5 minytach, tymbardziej ze nijak on się miał do moich umiejętności.


destiny pointy przydają się głównie w monster play - dostajesz je co level i za rozne questy czasem. I pewnie w monster play ale nie wiem, bo to nie moj fun :). Czasem w ciezszych instancjach tez sie przydaja.
Nie ma talentow - tylko traits. Dostajesz je chyba od 10 poziomu... dostajesz je za rozne rzeczy - zabijanie stworkow, robienie questow itp - w Deed book mozesz sprawdzic.
Potem te traity wkładasz w sloty - zeby to zrobic musisz isc do barda (nie myl z minsterelem, klasą postaci). Mozesz je kombinowac tak, zeby daly ci żądane bonusy.
Nie musisz zbierac wszystkich traitow - mi np. jako minstrelowi, nie potrzeba traitow dających might itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ma się pojawić nowy Book, na oficjalnej stronie jest tylko wzmianka, że pracują nad nowym instantem ( czy też raidem), ale póki co nic o dacie premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

V2 B7 ma podobno wyjść w połowie marca.

Some of the highlights included

* A new 12-man raid
* The opening of Lorien to players
* A new Lorien reputation system
* New Minstrel Instruments
* Insights into Class creation and changes on the way


Ciekawsze fragmenty z dev chata:

There is definitely a raid coming for Book 7. It is a 12-person raid and hopefully you will love it! We will continue to support raiding in the future as well.

We are focused on 3-mans, 6-mans, and 12-mans right now but who knows what the mysterious future will hold.

We are opening up all of Lothlorien for Book 7. It is coming out really well and I think after several months of the darkness of Moria, you will all be very very happy with what we''ve done. But be careful, the elves don''t take kindly to stangers... time to make friends!


Więcej tu:
http://www.lotro.com/news/317-xfire-developer-chat-feb-3-2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 10:12, Skie napisał:

destiny pointy przydają się głównie w monster play - dostajesz je co level i za rozne
questy czasem. I pewnie w monster play ale nie wiem, bo to nie moj fun :). Czasem w ciezszych
instancjach tez sie przydaja.
Nie ma talentow - tylko traits. Dostajesz je chyba od 10 poziomu... dostajesz je za rozne
rzeczy - zabijanie stworkow, robienie questow itp - w Deed book mozesz sprawdzic.
Potem te traity wkładasz w sloty - zeby to zrobic musisz isc do barda (nie myl z minsterelem,
klasą postaci). Mozesz je kombinowac tak, zeby daly ci żądane bonusy.
Nie musisz zbierac wszystkich traitow - mi np. jako minstrelowi, nie potrzeba traitow
dających might itp.


O, i to mi sie podoba :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie moge zedytowac ostatniego posta mimo ze nikt po mnie nie pisał, więc piszę kolejnego.

Tutaj mam pytanie odnoscie pve, ale takiego endgamowebo, instancje, raidy, bossy. Na jakim stoją poziomie trudności? Ja w wowie grałem w 98% pve i lubiłem (lubię) wyzwania typu Illidan itp.
To pytanie stawiam głównie tym osobom, które wczesniej grały pve w wowa na powaznie i nie zatrzymały sie na heroikach (bo juz czytalem o osobach które grały cale tbc pve a gear miały jakby 2 dni temu wbiły 70 lvl), aby skonfrontowały obie te gry właśnie pod względem pve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę znalazłem polską stronę o LOTRO... wygląda na dość nową, ma małą baze użytkowników i artykułów, ale to od nas zależy jak jej żywot będzie wyglądał.

www.lotronline.pl

zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka opłaca się grać w LOTRO ponoć tam jest tak jak W GW że jak wyjdę z miasta to nikogo nie zobaczę dużo w to gra ludzi są Polacy dobra grafika ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 19:58, Nerr012 napisał:

Siemka opłaca się grać w LOTRO

Ja gram i lubię, a czy Tobie podejdzie, to chyba musisz sprawdzić sam..

Dnia 13.03.2009 o 19:58, Nerr012 napisał:

ponoć tam jest tak jak W GW że jak wyjdę z miasta to nikogo nie zobaczę

Pozdrowienia dla kogoś, kto te bzdury rozpowiada.

Dnia 13.03.2009 o 19:58, Nerr012 napisał:

dużo w to gra ludzi

Wystarczająco, żeby nie czuć się wyobcowanym i znaleźć chętnych do wspólnego questowania w każdej z krain.

Dnia 13.03.2009 o 19:58, Nerr012 napisał:

są Polacy

No raczej, jak wszędzie.

Dnia 13.03.2009 o 19:58, Nerr012 napisał:

dobra grafika ????

Po 2 latach od premiery taka sobie. Ale co z tego? Grafika to dla mnie kwestia raczej drugorzędna.

PS. Przecinki zamiast tych licznych znaków zapytania na końcu byłyby wskazane, ciężko się Twoją wypowiedź czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 23:06, damianvs napisał:

> Siemka opłaca się grać w LOTRO
Ja gram i lubię, a czy Tobie podejdzie, to chyba musisz sprawdzić sam..

> ponoć tam jest tak jak W GW że jak wyjdę z miasta to nikogo nie zobaczę
Pozdrowienia dla kogoś, kto te bzdury rozpowiada.

> dużo w to gra ludzi
Wystarczająco, żeby nie czuć się wyobcowanym i znaleźć chętnych do wspólnego questowania
w każdej z krain.

> są Polacy
No raczej, jak wszędzie.

> dobra grafika ????
Po 2 latach od premiery taka sobie. Ale co z tego? Grafika to dla mnie kwestia raczej
drugorzędna.

PS. Przecinki zamiast tych licznych znaków zapytania na końcu byłyby wskazane, ciężko
się Twoją wypowiedź czyta.

A czy jak kupie pre-paita na MERLINIE to będzie mi chodzić do wersji europejskiej , i na jakim serwie gra najwięcej Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 23:51, Nerr012 napisał:

A czy jak kupie pre-paita na MERLINIE to będzie mi chodzić do wersji europejskiej


Bez problemu.

Dnia 13.03.2009 o 23:51, Nerr012 napisał:

na jakim serwie gra najwięcej Polaków


Snowbourn, na którym ludzie grają, by "tylko grać" i Laurelin [RP], gdzie ceni się klimat i znajomość lore Śródziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 12:51, Big Moon napisał:

No i proszę znalazłem polską stronę o LOTRO... wygląda na dość nową, ma małą baze użytkowników
i artykułów, ale to od nas zależy jak jej żywot będzie wyglądał.

www.lotronline.pl

zapraszam!

Ja byłem pierwszy :P (przypięty post :) )

Bidasek

Dnia 17.02.2009 o 12:51, Big Moon napisał:

Snowbourn, na którym ludzie grają, by "tylko grać"

dlaczego tak mówisz? grałeś tam chociaż? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 13:44, Deejay napisał:

Bidasek
> Snowbourn, na którym ludzie grają, by "tylko grać"
dlaczego tak mówisz? grałeś tam chociaż? :P


Nie grałem - po prostu odniosłem się do zasadniczej różnicy pomiędzy serwerami casualowymi a RPingowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować