Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

/.../
Pewnie doczep się do jednego błędu. Jakbyś oglądał link to byś wiedział jakie on stawia i to niekiedy w 2 postach naraz chociaż był proszony (przez jakiegoś użytkownika) żeby je poprawił bo wtedy mu się odpowie. On dalej jednak swoje. Wiadomo ze każdy robi błędy, ale nie przesadzajmy. Jak ma problem to niech załatwi sobie Mozille ona poprawia.
PS. Skończmy ten temat. Bo po pierwsze niema co chłopaka bronic (przez jego ignorancje względem próśb użytkowników) niech weźmie się do nauki. Po drugie to nie jest forum na takie sprawy wiec koniec wywodu. Jak ktoś będzie chciał pogadać o tym, to zapraszam gg. 2667415, a na gramsajcie jest nawet e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 22:59, Diverso napisał:

Istnieje jakaś próbna wersja na określoną ilość dni? Bo chętnie bym spróbował jakiegoś
mmorpg-a, ale póki co sprawdzam różne opcje.


Jest na 14 dni, gra do ściągnięcia z oficjalnej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Kupiłem dziś tę grę załatwiłem wszystko na stronce, ale gra nie chce się uruchomić. Wkładam płytę do napędu, a ten uważa że gra jest w środku, bo słychać jak pracuje, ale jak wchodze w ''mój komputer'' i załączam to nagle system się przywiesza, tzn. mój komputer nie daje odpowiedzi.
Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 15:46, artoni napisał:

Cześć,
Kupiłem dziś tę grę załatwiłem wszystko na stronce, ale gra nie chce się uruchomić. Wkładam
płytę do napędu, a ten uważa że gra jest w środku, bo słychać jak pracuje, ale jak wchodze
w ''mój komputer'' i załączam to nagle system się przywiesza, tzn. mój komputer nie daje
odpowiedzi.
Co się dzieje?


Do uruchomienia gry nie potrzebujesz płytki w napędzie, jest ona potrzeban tylko przy instalcji. Dlatego możesz grać na każdym komputerze, który ma zainstalowane LOTRO.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znudzona wowem zainstalowałam sobie lotro(triala). Gra wydaje się fajna ale nie mogę się zdecydować jaką klasą grać. Niby mogę spróbować każdą, ale nawet nie mogę zdecydować się którą najpierw;p.
Najbardziej podobają mi się loremaster, ministrel i runekeeper. W wowie miałam kiedyś maga a potem druida i priesta healerów. Dodaję, że dps zawsze był ze mnie kiepski a healer świetny.

Czy mółby mi ktoś wyjaśnić jak się gra pooszczególymi klasami, czy są podobne do tych z wowa?
1. Czy loermaster to jest to coś takiego jak warlock? Z czego wiem może przyzywać jakieś pety i ma czary spowalniające? Czy ma jakieś czary aoe?
2. Czy ministrel to najodpowiedniejsza klasa na healera w grze, do jakiej klasy w wowie można by go przyrównać? Czy ma jakieś czary aoe działające na całą drużynę? Czy to coś takiego jak priest czy bardziej jak paladyn z holy spec?
3. Czy rune keeper może być pierwszoliniowym healerem czy zawsze jest tylko klasą wspomagającą? Czy jako dps może robić tak wysoki dps jak inne klasy? Jak wygląda leczenie tą klasą postaci? Czy jest bardziej optymalne do gry solo i wdrużynie by być właśnie runekeeperem(skoro może być i healerem i dps w zależności od walki)?
4. Czy w lotro sa jakieś instancje tak jak w wowie np deadmines, zul farrak etc?
5. Czy healerzy są potrzebną klasą w pve, od razu mówie, że żadne pvp mnie interesuje.
6. Czy można zmienić jakieś detale w wyglądzie postaci po rozpoczęciu rozgrywki, np kolor włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu zaznaczę, że nigdy nie grałem w WoWa i nie jestem w stanie porównywać poszczególnych klas.

Dnia 13.06.2009 o 09:04, Eilene napisał:

1. Czy loermaster to jest to coś takiego jak warlock? Z czego wiem może przyzywać jakieś
pety i ma czary spowalniające?


Lore-master to głównie pety, buffy/debuffy, rooty, stun, heal i damage (DoT i kilka innych rodzajów zaklęć). Można go później wyposażyć w miecz jednoręczny, ale nie ma to najmniejszego sensu. Najzwyklejsza klasa wspomagająca.

Dnia 13.06.2009 o 09:04, Eilene napisał:

Czy ma jakieś czary aoe?


Posiada.

Dnia 13.06.2009 o 09:04, Eilene napisał:

2. Czy ministrel to najodpowiedniejsza klasa na healera w grze, do jakiej klasy w wowie
można by go przyrównać? Czy ma jakieś czary aoe działające na całą drużynę? Czy to coś
takiego jak priest czy bardziej jak paladyn z holy spec?


Minstrel jest jedynym prawdziwym healerem w grze posiadającym przy okazji grupowe buffy. Nie nadaje się do walki - od tego jest guardian lub champion.

Dnia 13.06.2009 o 09:04, Eilene napisał:

3. Czy rune keeper może być pierwszoliniowym healerem czy zawsze jest tylko klasą wspomagającą?
Czy jako dps może robić tak wysoki dps jak inne klasy? Jak wygląda leczenie tą klasą
postaci?


Rune-keeper jest - powiedzmy - magiem bitewnym Śródziemia. W zależności od składu drużyny można go używać na pierwszej lub ostatniej linii walki. Jego heal jest dosyć powierzchowny, przeważnie opiera się na damage > debuff.

Dnia 13.06.2009 o 09:04, Eilene napisał:

Czy jest bardziej optymalne do gry solo i wdrużynie by być właśnie runekeeperem(skoro
może być i healerem i dps w zależności od walki)?


Solo - może być.
Fellowship - zależy od jego składu i doświadczenia graczy.

Dnia 13.06.2009 o 09:04, Eilene napisał:

4. Czy w lotro sa jakieś instancje tak jak w wowie np deadmines, zul farrak etc?


Jest ich sporo, na przykład Garth Agarwen, Ost Elendil i tak dalej.

Dnia 13.06.2009 o 09:04, Eilene napisał:

5. Czy healerzy są potrzebną klasą w pve, od razu mówie, że żadne pvp mnie interesuje.


Healerzy są wręcz obowiązkowi w PvE.

Dnia 13.06.2009 o 09:04, Eilene napisał:

6. Czy można zmienić jakieś detale w wyglądzie postaci po rozpoczęciu rozgrywki, np kolor
włosów?


Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki za odpowiedź. Chyba będę grać ministrelem.
Teraz jednak mam inny problem. Gra nie chce mi odpalić. Tzn. kilkam zaloguj, wybieram realm, jest loadscreen a gdy pisze na nim loading characters wywala mnie z gry z dopiskiem: wystapił błąd z lotroclient.
Wczoraj wszystkie sie wczytywało dzisiaj też aż do momentu gdy mnie wywaliło podczas gry postacią. Nie wiem co może być problemem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Przeczytaj to co pisze pod miejscem do logowania. Tam są informacje o statusie serwerów. Musiały być wyłączone;p
Co do podobieństw postaci Lotro vs. WoW. To minstrel strasznie kojarzy mi się z palladynem tez ma bąbel absorbujący. Lore-master to taki a la mag. Rune-keeper -szaman ma coś na wzór totemów i tak samo jak szaman raczej razi prądem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, drugi dzień z rzędu nie mogę się zalogować, servery down cały weekend? W wowie było środowe maintenance ale do 11 rano i nie przez całe dnie. Raczej to nie to.
Z resztą tak jak mówię da się zalogować i wybrać realm, potem jak mam ekran wczytywania gry to po wczytaniu całej błyska zielony screen i turbine obrazek na 1 sekunde(jest też dźwięk jak od dzwoniącego zegara) a potem gra się wyłącza. Zaraz potem pojawia się error, że wystąpił problem z lotroclient i zostanie zamknięty.

Hmm ja też doszłam do wniosku, że rune-keeper to coś ala szaman właśnie przez te czary z prądem i coś na wygląd totemów. Jak dotąd grałam trochę ministrelem(tak do 5 poziomu) ale potem gra mi padła na dobre;/
Wogóle lotro wydaje się być fajny szkoda tylko z tym errorem, jeśli miało by mi się tak dziać podczas grania na pełnej subskrypcji to wolałabym nie ryzykować.
Czy ktoś inny kto tu gra w lotro ma jakieś problemy z zalogowaniem przez ostatnie 2 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 09:37, Eilene napisał:

No nie wiem, drugi dzień z rzędu nie mogę się zalogować, servery down cały weekend? W
wowie było środowe maintenance ale do 11 rano i nie przez całe dnie. Raczej to nie to.
Z resztą tak jak mówię da się zalogować i wybrać realm, potem jak mam ekran wczytywania
gry to po wczytaniu całej błyska zielony screen i turbine obrazek na 1 sekunde(jest też
dźwięk jak od dzwoniącego zegara) a potem gra się wyłącza. Zaraz potem pojawia się error,
że wystąpił problem z lotroclient i zostanie zamknięty.

Hmm ja też doszłam do wniosku, że rune-keeper to coś ala szaman właśnie przez te czary
z prądem i coś na wygląd totemów. Jak dotąd grałam trochę ministrelem(tak do 5 poziomu)
ale potem gra mi padła na dobre;/
Wogóle lotro wydaje się być fajny szkoda tylko z tym errorem, jeśli miało by mi się tak
dziać podczas grania na pełnej subskrypcji to wolałabym nie ryzykować.
Czy ktoś inny kto tu gra w lotro ma jakieś problemy z zalogowaniem przez ostatnie 2 dni?


U mnie wszystko działa poprawnie (serwer Laurelin), błędy w "lotroclient" sprowadzają się przeważnie do uszkodzenia samej gry zainstalowanej na twardzielu, obawiam się że może być potrzebne przeinstalowanie gry.
Generalnie gra jest bardzo stabilna i maintenace day przypada w czwartki do godziny 14 CET.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 14:32, Daronn_Darker napisał:

Czy można zatrzymać abonament na jakiś czas?


Nie. Możesz najwyżej anulować subskrypcję, żeby Ci nie rozpoczęło samo naliczania kolejnego miesiąca. Ale to, co już opłacone, przepadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 15:52, Daronn_Darker napisał:

Czy jest jakaś strona z filmikami z lotro tylko i wyłącznie?


Nie znam, ale nie lepiej po prostu wejść na youtube.com i wpisać "lotro"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda gra solo minstrelem? Na przykład w WoW i WAR healer potrafi sam o siebie zadbać. Jak jest w Lotro? Będę musiał polegać jedynie na party, czy sam będę w stanie levelować w znośnym tempie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 22:45, Astropath napisał:

Jak wygląda gra solo minstrelem? Na przykład w WoW i WAR healer potrafi sam o siebie
zadbać. Jak jest w Lotro? Będę musiał polegać jedynie na party, czy sam będę w stanie
levelować w znośnym tempie?


Spokojnie da sie samotnie grać, choć pewnie nie raz ci się łezka w oku zakręci, jak zobaczysz w jakim tempi hunter zabija stworki, a w jakim ty ;). Ja dociągnąłem do 60lvl, w większości solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 23:06, Skie napisał:

...


Ok, póki co mistrelem strzelam z nut i zabijam przeciwników. Te bonusy, które dostaję z tych umiejętności idą tylko dla mnie, czy dla całej drużyny?
I kolejna rzecz... gra na instrumentach. Czy jest opcja by zapisywać swoje nagrania i później puszczać je drużynie? Playback znaczy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 23:06, Skie napisał:

choć pewnie nie raz ci się łezka w oku zakręci, jak zobaczysz
w jakim tempi hunter zabija stworki, a w jakim ty ;).


No, to chyba wszystkich klas dotyczy. Mój Guardian popadł w kompleksy, i zostawił w diabły tarczę, skupiając się na broni dwuręcznej. Obrażenia poszły trochę do góry, i teraz nawet nie trzeba czekać pół godziny, żeby przeciwnik raczył opuścić ten padół łez. Szkoda tylko tego pancerza... Dobra tarcza to nawet 1/3 całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować