Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2010 o 14:54, peter000 napisał:

Dzisiaj przyszedł do mnie mail z zaproszeniem na betę 11 sierpnia, ale akurat jutro na
tydzień wyjeżdżam. I mam pytanie czy mógłbym ten kod wykorzystać później, czy to już
przepadnie?


Będziesz mógł go wykorzystać dopóki beta będzie trwała, czyli jak wrócisz, poużywasz sobie.

@zerohunter

Nie ma wersji PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie; czy opłaca się nabyć podstawową edycję gry mimo tego że przechodzi ona na system Free?
czy właściciele podstawowej,pudełkowej wersji gry będą mieli jakoś łatwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 20:12, lis_23 napisał:

czy właściciele podstawowej,pudełkowej wersji gry będą mieli jakoś łatwiej?


Tylko o tyle, że automatycznie otrzymują konta Premium zamiast Free. Różnice między trzema rodzajami kont (Free, Premium, VIP) masz przedstawione w tej tabelce: http://www.lotro.com/betasignup/vipchart.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 19:46, Quandor napisał:

Chętnie przygarnę klucz do bety LOTRO. GG.

Spoiler

166447



To już nieaktualne. Można już grać! Gra świetna, początek niezwykły jak na MMO. Polecam przetestować:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem podstawkę za 30 zł więc chyba się opłacało ;)
szkoda że nie ma żadnej nawet najmniejszej instrukcji po polsku i mam pytanie: ile gry za darmo jest w podstawowej wersji gry - 30 jak wszędzie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 22:19, lis_23 napisał:

ile gry za darmo jest w podstawowej wersji gry - 30 jak wszędzie?.


W podstawowej podstawce (a masło jest maślane) masz 30 dni. W Złotej Edycji (czy jak to się tam zwało) masz 45 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki
z tego co czytałem o grze,można tam wykonywać questy w pojedynkę,nie ma konieczności gry z innymi graczami?
( nie lubię multiplayera ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 22:39, lis_23 napisał:

z tego co czytałem o grze,można tam wykonywać questy w pojedynkę,nie ma konieczności
gry z innymi graczami?


I tak, i nie. Rzeczywiście, sporą część questów z głównego wątku fabularnego (jakieś 80% najmarniej) można wykonać w pojedynkę. Jest jednak trochę questów, które wymagają drużyny (albo wstrzymania się z ich wykonaniem do czasu, gdy nasz bohater zdobędzie kolejne kilka czy nawet kilkanaście poziomów). Do tego dochodzą questy dodatkowe, które również w znacznej części można wykonać solo, ALE z pewnością nie da się solować wszelkiego rodzaju raidów itp, a to z nich można zebrać najlepsze przedmioty oraz unikatowe dekoracje do naszego domku.

Ostatnio jak miałem subskrypcję doszedłem nową postacią do (bodajże) 54 poziomu. Jako że też jestem raczej samotnikiem, korzystałem z Drużyn (Fellowship) tylko wtedy, kiedy naprawdę musiałem. Naprawdę da się tak, jeśli ktoś nie stawia sobie za cel ubicia smoka, balroga czy innych potężnych wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 22:50, lis_23 napisał:

a jak to będzie z dodatkami po przejściu na bezpłatną formę? - Moria nie będzie dla mnie
dostępna za free?


Moria będzie. Mirkwood, z tego co pamiętam, już nie. Ale głowy za to ostatnie nie dam sobie uciąć, bo już dawno nie siedziałem w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 22:50, lis_23 napisał:

Dzięki :P
a jak to będzie z dodatkami po przejściu na bezpłatną formę? - Moria nie będzie dla mnie
dostępna za free?


Jak masz podstawkę to masz tylko tereny z podstawki, Morię trzeba dokupić. Bo za free są pierwsze 3 lokacje.


Ja mam taką sytuację, że kiedyś grałem w LOTRO, miałem 58 lvl Championem i 45 Wardenem bodajże, ale zapomniałem hasła do konta ;/ I będe musiał od 0 startować.

Mam nadzieję że chociaż teraz dużo ludzi jest, bo wczesniej było pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2010 o 23:28, Smooqu napisał:


Jak masz podstawkę to masz tylko tereny z podstawki, Morię trzeba dokupić. Bo za free
są pierwsze 3 lokacje.


Ja mam taką sytuację, że kiedyś grałem w LOTRO, miałem 58 lvl Championem i 45 Wardenem
bodajże, ale zapomniałem hasła do konta ;/ I będe musiał od 0 startować.

Mam nadzieję że chociaż teraz dużo ludzi jest, bo wczesniej było pusto.


Czyli,opłacałoby się dokupić gdzieś dodatek " Mines of Moria "?
a co z drugim dodatkiem " Siege of Mirkwood ",on też będzie niedostępny? - wszak w Polsce nie było pudełkowego wydania tego dodatku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować