Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2013 o 15:01, Ring5 napisał:

Być może, ale podejrzewam, że są na to lepsze sposoby, niż kompletna "automatyzacja"
i obłędne ilości XP za questy (8-10k bez Rest XP za jeden quest na poziomie 58 to trochę
dużo)

rest xp daje 2x więcej expa tylko za zabijanie mobów, nie za questy

Dnia 08.06.2013 o 15:01, Ring5 napisał:

przez co wystarczy zrobić jakieś 30 questów (czyli mniej więcej jeden rejon Morii)
by zdobyć jeden poziom.

no to w sam raz. z tego co pamiętam jest 9 regionów morii, a moria jest na lvl 50-60 :) po levelu na rejon + questy z inst i masz 10 leveli

Dnia 08.06.2013 o 15:01, Ring5 napisał:

Błędy w ich systemie też życia nie ułatwiają (2 dni temu powinienem był dostać 500TP

ja już chyba trzy miesiące z rzędu pisałem tickety.. także radzę to zrobić inaczej możesz się nie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 16:41, Maurycy_69 napisał:

rest xp daje 2x więcej expa tylko za zabijanie mobów, nie za questy


Oj... nie jestem pewien. W teorii tak powinno być, ale zauważyłem, że kończenie questów gdy mam rest XP zżera niebieski pasek.

Dnia 08.06.2013 o 16:41, Maurycy_69 napisał:

no to w sam raz. z tego co pamiętam jest 9 regionów morii, a moria jest na lvl 50-60
:) po levelu na rejon + questy z inst i masz 10 leveli


Ok, tyle, że kiedyś zajmowało to znacznie więcej czasu i trzeba było się trochę bardziej napocić. Tym bardziej, że ja obecnie robię tylko i wyłącznie questy solo, żadnych Fellowshipów, żadnych instancji, żadnych raidów.

Dnia 08.06.2013 o 16:41, Maurycy_69 napisał:

ja już chyba trzy miesiące z rzędu pisałem tickety.. także radzę to zrobić inaczej możesz
się nie doczekać


Pewnie trzeba będzie tak zrobić :( Swoją drogą, nie przypominam sobie, by takie zonki miały miejsce wcześniej, gdy europejskimi serwerami zajmowali się Codemastersi. Był jeden maintenance tygodniowo, żadnych problemów z loginem itp. Absolutny rekord padł chyba ze 3-4 tygodnie temu, gdy w ciągu jednego tygodnia mieli 3 maintenance... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 17:01, Ring5 napisał:

Oj... nie jestem pewien. W teorii tak powinno być, ale zauważyłem, że kończenie questów
gdy mam rest XP zżera niebieski pasek.

może złudzenie optyczne ;) pasek powinien sie przesunąć o tyle o ile dostałeś expa za questa. bynajmniej mi questy nie zżerają niebieskiego paska ;)

Dnia 08.06.2013 o 17:01, Ring5 napisał:

Ok, tyle, że kiedyś zajmowało to znacznie więcej czasu i trzeba było się trochę bardziej
napocić.

no i właśnie w tym rzecz że musieli skrócić ten czas, bo lvl cap to już nie 60 a 85 :) nowi gracze mogliby się znudzić grą zanim by do max lvl doszli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie to jest płata/darmowa gra online? Tzn. czy się da grać za freeko tak jak w ToRa albo WoT :P Szukam jakieś fajnej gry online, a Władca Pierścieni lubię, więc na pierwszy rzut oka pasuje mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 11:21, Maurycy_69 napisał:

może złudzenie optyczne ;) pasek powinien sie przesunąć o tyle o ile dostałeś expa za questa.


O, i tu się Waść mylisz. Nie jest to złudzenie optyczne. Specjalnie dla Ciebie przeprowadziłem eksperyment.

Na poniższym obrazku masz zbliżenie na paski XP. Górny przedstawia stan PRZED "oddaniem" questa, dolny przedstawia stan PO "oddaniu questa", pośrodku jest wycinek pokazujący ile dostałem za quest.

Jak nietrudno zauważyć, CAŁE XP za quest zostało zdjęte z Rest XP (15,302 XP). W razie potrzeby służę pełnymi screenami.

Dnia 09.06.2013 o 11:21, Maurycy_69 napisał:

bynajmniej mi questy nie zżerają niebieskiego paska ;)


Przy. PRZYnajmniej ;)

Dnia 09.06.2013 o 11:21, Maurycy_69 napisał:

no i właśnie w tym rzecz że musieli skrócić ten czas, bo lvl cap to już nie 60 a 85 :)
nowi gracze mogliby się znudzić grą zanim by do max lvl doszli :P


To chyba lepiej przyspieszyć początkowe fazy gry, bo mam wrażenie, że mniej czasu zajęła mi Moria i expienie w okolicach 50 poziomu, niż dojście z 35 do 45-47, czyli do Eregionu.

20130609115020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 11:28, Paoro napisał:

Mam pytanie to jest płata/darmowa gra online? Tzn. czy się da grać za freeko tak jak
w ToRa albo WoT :P Szukam jakieś fajnej gry online, a Władca Pierścieni lubię, więc na
pierwszy rzut oka pasuje mi.


Tu znajdziesz info:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7116&pid=1636

Korekta - darmowe są CZTERY obszary, jeszcze Lone-lands dochodzą. Więcej info znajdziesz od 82 strony tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 11:56, Ring5 napisał:

Korekta - darmowe są CZTERY obszary, jeszcze Lone-lands dochodzą. Więcej info znajdziesz
od 82 strony tego wątku.

zależy kto jak ma ustawione forum, ja np. mam 34 strony tego tematu :)

apropo rest xp, musieli to zmienić w ostatnim patchu, bo właśnie teraz grzebali w nowych bonusach dla vipów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 12:21, Maurycy_69 napisał:

zależy kto jak ma ustawione forum, ja np. mam 34 strony tego tematu :)


Założyłem, że większość nie zmieniała liczby postów/stronę. Ale ok, ostatni raz o tym pisałem w poście nr 1636 ;)

Dnia 09.06.2013 o 12:21, Maurycy_69 napisał:

apropo rest xp, musieli to zmienić w ostatnim patchu, bo właśnie teraz grzebali w nowych bonusach dla vipów


Podejrzewam, że to nie jest zmiana, tylko błąd. Rest XP ma dawać bonus, a nie być zużywany w pierwszej kolejności. Wcześniej wyglądało to tak, że za do każdego punku XP dostawało się, bodajże, 1 punkt Rxp. Czyli za mobka normalnie dającego 100xp otrzymywaliśmy 200xp (ale mogę się mylić i mogło to być w skali 1:1/2, czyli 100+50).

Teraz dostajemy 150% xp (chyba) za questy, mobki itp, ale schodzi to tylko i wyłącznie z Rxp, na co ludzie strasznie narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze bylo to tak, ze niebieski pasek zużywał się tylko przy zabijaniu mobow podwajając ilość otrzymywanego za nie doswiadczenia. Przy oddawaniu questow pasek po orostu przesuwal sie tak jak pisalem wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 14:57, Maurycy_69 napisał:

Zawsze bylo to tak, ze niebieski pasek zużywał się tylko przy zabijaniu mobow podwajając
ilość otrzymywanego za nie doswiadczenia. Przy oddawaniu questow pasek po orostu przesuwal
sie tak jak pisalem wczesniej.


Ok, możliwe, nie pamiętam (suba ostatni raz miałem chyba gdzieś w okolicach pierwszej połowy 2010), w każdym razie teraz namotali, ludzi szlag trafia, a Turbine, jak zwykle, kompletnie zlewa sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było kilkanaście godzin w trybie offline, bo podobno z dniem ostatniego sierpnia PMB zakończyło działalność czy cuś.

Nie wiem teraz jak się sytuacja potoczyła ale gra obecnie działa normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 21:38, Cygi napisał:

Było kilkanaście godzin w trybie offline, bo podobno z dniem ostatniego sierpnia PMB
zakończyło działalność czy cuś.

Nie wiem teraz jak się sytuacja potoczyła ale gra obecnie działa normalnie.

Hah to no musialem miec akurat szczescie że mnie ominęło :P
Zaraz siadam do kompa bo dostalem zaproszenie do zamknietej bety ^^ jak obczaje dam znac jak to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jaką zrobić nową postać? Warden/Champ/Guardian. Który z nich jest najbardziej przydatny? Czytałem, że w nowym dodatku strasznie ''popsuli'' te klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 13:52, Dregorio napisał:

Zastanawiam się jaką zrobić nową postać? Warden/Champ/Guardian.


O dodatku się nie wypowiadam, bo nie grałem i pewnie długo jeszcze nie zagram. Nie wiem też, jaki styl gry preferujesz. Natomiast z doświadczenia mogę powiedzieć, że Warden jest chyba najbardziej uniwersalną (i najbardziej OP) klasą w grze. Jest spokojnie w stanie solować mobki, które każdą inną klasę rozniosłyby na strzępy. Zresztą rzuć okiem na mojego posta z czerwca: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7116&pid=1657 Jeśli planujesz grać sam (a na niższych poziomach różnie jest ze znajdowaniem drużyn), Wardenem spokojnie poradzisz sobie z większością questów.

A z innej beczki - zaczynam poważnie myśleć o powrocie do Śródmieś... Śródziemia. Już parę miesięcy nie grałem, może czas najwyższy odkurzyć mojego Wardena i pobiegać trochę po ME?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Myślałem o wardenie, ale kusi mnie champion. Cóż, pogram tym i tym do 20 lvl i zobaczę co dla mnie lepsze.

BTW. Okazało się, że moje konto zostało skradzione. Mail też, więc nawet nie mogę użyć opcji przywracania hasła. Męczę się z supportem już od rana. Możecie mi powiedzieć co mam im wysłać by dostać nowe hasło na nowego maila? Na moje e-maile cały czas bot odpowiada, a tak się nie dogadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 16:59, Dregorio napisał:

Możecie mi powiedzieć co mam im wysłać by dostać nowe hasło na nowego maila?


Nie wiem, czy nie będziesz musiał zadzwonić do ich supportu i załatwić to przez telefon. Nie wydaje mi się, by takie coś przeszło mailowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować