Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2013 o 20:32, Maurycy_69 napisał:

parę moich screenów z bety :)


Rozumiem, że sub konieczny by brać udział w becie? Jak wrażenia? Mocno namieszali? Dużo się zmieni w prowadzeniu postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 21:25, Ring5 napisał:

> parę moich screenów z bety :)

Rozumiem, że sub konieczny by brać udział w becie? Jak wrażenia? Mocno namieszali? Dużo
się zmieni w prowadzeniu postaci?

Nie mam pojecia po prostu dostalem zaproszenie z 2tyg temuu. Ale z tego co pytalem znajomych to wielu nie dostalo pomimo posiadania vipa. Nie ogarniam tych nowych traitów jeszcze i systemu zdobywania skilli ale nie bawilem sie w to zbytnio. Przede wszystkim chcialem zwiedzic krainki ;) teraz siądę na dłużej i zrobie booka to sie zobaczy co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że trochę nie ogarniam tego, co się dzieje w LotRO... Najpierw zapewniają, że od tej pory wszystkie festiwale będą korzystały ze wspólnej "waluty". Zimowy festiwal rzeczywiście wprowadza coś, co nazwano Festival Tokens. Potem przychodzi wiosenny i zamiast FT mamy Spring Leaves, a FT są bezużyteczne (choć nazbierałem ich ze 200. Ok, czemu nie. Zbieram Spring Leaves, mam ich zapas, znikam z gry na parę miesięcy, wracam i co widzę? WSZYSTKIE tokeny zniknęły. Nie mam Festival Tokens, nie mam Spring Leaves, puściutki portfel. Ki diabeł, jak rany? Czy im już naprawdę odkorbiło do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i trochę się wpieniłem... Ok, częściowo moja wina, że nie doczytałem (nigdzie oficjalnej informacji w tej kwestii nie znalazłem, dopiero po forach musiałem poszperać), ale okazuje się, że Lothlorien nie wchodzi już w skład Mines of Moria (jak wcześniej), lecz wymaga abonamentu oraz MoM. Kiedyś wykupienie MoM dawało nieograczniony abonamentem dostęp również do Lothlorien.

Wychodzę sobie z Morii, szczęśliwy, że wreszcie mogę pohasać po świeżym powietrzu, a tu lipa. Questy w Dimrill Dale są dostępne, ale ani Deeds, ani pozostałe questy w tym obszarze nie są odblokowane... Natłukłem od groma orków i wychodzi na to, że kompletnie na darmo, mogłem ten czas poświęcić na questy w Morii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się lekko gubić w tym, jak obecnie działa LotRO. Kiedyś Level Cap to był Level Cap - do tego poziomu można było rozwinąć postać i już. Masz podstawkę - rozwiniesz do poziomu X, masz dodatek, rozwiniesz do poziomu X+Y i tak dalej (czyli bodajże 55 lub 60 w podstawce i 65 w Mines of Moria). Mam wykupione MoM, dobiłem do 65 a moja postać nadal zbiera XP. Czy przypadkiem nie powinienem musieć wykupić Siege of Mirkwood/Rise of Isengard by móc levelować dalej? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja się orientuję, to te dodatki nie podnoszą level capu. One mają po prostu questy przeznaczone na konkretny zakres poziomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 20:59, Ring5 napisał:

Czy przypadkiem nie powinienem musieć wykupić Siege of Mirkwood/Rise
of Isengard by móc levelować dalej? O_o

obecnie lvl cap jest 85, dla wszystkich nawet jak masz tylko 3 początkowe krainki. kupując dodatki otrzymujesz dostęp do quest packów, instancji, nowych klas (w przypadku morii). znajomy na przykład nie kupił rohanu i wbił sobie 85lvl na skirmischach żeby móc na etten biegać. tak jest chyba od kiedy działa free to play. dawno temu rzeczywiście było jak mówisz. pamiętam na swojej pierwszej postaci, jak dopóki nie kupiłem morii, lvl stał na 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. A tak się cieszyłem, że w końcu dobiję do capa i będę mógł sobie odpuścić levelowanie postaci na jakiś czas, skupić się na innych rzeczach (jak choćby zbieranie TP na Rise of Isengard, brakuje mi około 700 TP), a tu lipa - levelować można dalej i teraz mam wyrzuty sumienia, że tego nie robię, np. Skirmishami właśnie :( Dobrze, że za kilka dni Terraria łatkę dostanie, człowiek trochę odpocznie od tego grindu :D

A początkowych krainek mamy 4: Bree-land, The Shire, Ered Luin i Lone-lands ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś próbowałem w to grać, ale dawno temu, nawet nie wiem czy moje postacie istnieją (niewielka strata, za wysokiego poziomu nie miały). W związku z tym, czy moglibyście mi polecić jakiś dobrze zaludniony serwer anglojęzyczny? I jaką klasę najlepiej wybrać (koniecznie walczącą na dystans, mile widziany ofensywny czarownik)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 23:16, Kadaj napisał:

czy moglibyście mi polecić jakiś dobrze zaludniony serwer anglojęzyczny?


Albo Laurelin (serwer RP), na którym kiedyś grałem, albo Snowbourn, na którym jestem obecnie za namową Maurycego_69 i gdzie znajdziesz kilka polskich Kinshipów.

Dnia 26.09.2013 o 23:16, Kadaj napisał:

I jaką klasę najlepiej wybrać (koniecznie walczącą na dystans, mile widziany ofensywny czarownik)?


Jak chcesz ofensywnego czarownika, musiałbyś mieć dodatek Mines of Moria albo w Turbine Store odblokować Rune-Keepera. Lore-mastera nie polecam, grało mi się nim fatalnie. Jeśli ma być koniecznie ranged, bierz Huntera. Ewentualnie możesz się pokusić o hybrydę ranged/melee i wziąć Wardena, który jest nie do zajechania (patrz wcześniejsze posty) i sam spokojnie morduje minibossów, ale też wymaga odblokowania albo kupienia Mines of Moria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam się z przedmówcą :P lore master jest mega zajebistą klasą :) to taki champion tylko że w lekkiej zbroi i ogniem w ręce :) dodatkowo oprócz dps może odgrywać rolę debuffera na rajdach i jest w tym niezastąpiony oraz podrzuca innym power. a sam może go wysysać z przeciwnika (na poważnych rajdach lorek zawsze musi być). może i na początku nie jest łatwy ze względu na to, że jest w lekkiej zbroi i do około 55lvla nie ma najmocniejszego skilla dpsującego, ale warto się trochę pomęczyć bo w endgame jego dps wymiata dzięki przekoksanemu AOE.
Nie kwestionuję jednak że rune keeper jest gorszy, ma po prostu inną specyfikację walki - single target i brak indukcji (jeśli walczysz za pomocą pierunów), coś jak hunter. dodatkowo może pełnić rolę healera. także kto co lubi. mnie zawsze kręciło AOE więc wolę grac championem/lore masteram niż rune keeperem/hunterem

a co do serwerów, to najbardziej zaludniony z byłych europejskich jest snowbourn, a jeżeli odstręcza cię to że jest tam dużo Polaków to wybierz laurelin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2013 o 00:33, Maurycy_69 napisał:

nie zgadzam się z przedmówcą :P lore master jest mega zajebistą klasą :)


Zgodzę się z przedmówcą w tym, że nie zgodzę się z przedmówcą :P Być może w pewnym momencie LM rozwija skrzydła, ale to chyba jedyna klasa, którą granie powodowało u mnie wyraźną niechęć. Ok, nie grałem jakoś przesadnie dużo, raptem do około 18-20 poziomu (w tej chwili dokładnie nie pamiętam, to było prawie rok temu), ale bardzo szybko uznałem, że to nie jest klasa dla mnie. Ale chyba na tym polega urok takich gier, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Znam ludzi, którzy uważają Wardena za klasę nudną i tragiczną w prowadzeniu, a dla mnie nie ma on sobie równych. Warto zatem przekonać się samemu. Szczególnie, że to nic nie kosztuje :)

Dnia 28.09.2013 o 00:33, Maurycy_69 napisał:

dodatkowo oprócz dps może odgrywać rolę debuffera na rajdach


Pewnie tak, tylko do tego trzeba raczej mieć wykupione MoM, RoI i RoR, bo na wcześniejsze rajdy raczej już nikt nie chodzi (a przynajmniej ja, jako Warden, nie znalazłem chętnych na żadne rajdy do 65 poziomu - na 85 pewnie wygląda to inaczej).

Dnia 28.09.2013 o 00:33, Maurycy_69 napisał:

a co do serwerów, to najbardziej zaludniony z byłych europejskich jest snowbourn, a jeżeli
odstręcza cię to że jest tam dużo Polaków to wybierz laurelin


Nieśmiało dodam od siebie, że naprawdę mogliby już zrobić jakieś połączenie serwerów, bo obecnie poniżej lvl capa raczej pustawo jest. Czasem jakiegoś gracza się napotka po drodze, ale przytłaczająca większość siedzi na 85 poziomie i raczej nie odwiedza wcześniejszych obszarów (poza hubami w rodzaju Bree czy Rivendell).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2013 o 01:07, Ring5 napisał:

> dodatkowo oprócz dps może odgrywać rolę debuffera na rajdach

Pewnie tak, tylko do tego trzeba raczej mieć wykupione MoM, RoI i RoR, bo na wcześniejsze
rajdy raczej już nikt nie chodzi (a przynajmniej ja, jako Warden, nie znalazłem chętnych
na żadne rajdy do 65 poziomu - na 85 pewnie wygląda to inaczej).

Pomijajac to ze na rajdy na nizszy lvl nie trzeba debuffera :) no chyba ze udaloby sie znalesc 12 osob on lvl ale marne szanse, zawsze sie pare osob na lvl cap trafi i robia rozpierduche ;)

Dnia 28.09.2013 o 01:07, Ring5 napisał:


Nieśmiało dodam od siebie, że naprawdę mogliby już zrobić jakieś połączenie serwerów,
bo obecnie poniżej lvl capa raczej pustawo jest. Czasem jakiegoś gracza się napotka po
drodze, ale przytłaczająca większość siedzi na 85 poziomie i raczej nie odwiedza wcześniejszych
obszarów (poza hubami w rodzaju Bree czy Rivendell).

No moglby tylko bylby problem z takim laurelinem bo jest chyba jedynym exEU serwerem RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ring - Maurycy_69 0:1 xD

Zrobiłem sobie Lore Mastera, wbiłem pierwsze 10 poziomów i grało mi się świetnie. Jakieś hinty w kwestii craftingu? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że takie rzeczy tylko w WoW-ie.

Rano podczas rozmowy w gildii ci co grają w dodatek widzieli postacie na 95 lvl-u już po dwóch godzinach od aktywacji Hełmowego Jaru. o_O

Dodatkowo ci sami ludzie zdziwieni podobno jęczyli na globalu, że nie ma ludzi na minimum 90 lvl-u by mogli ich dołączyć do instancji.

Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować