Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2013 o 21:33, Cygi napisał:

Rano podczas rozmowy w gildii ci co grają w dodatek widzieli postacie na 95 lvl-u już
po dwóch godzinach
od aktywacji Hełmowego Jaru. o_O


Ale... 10 poziomów w 2 godziny? O_o to tak troche sporo... Mieli całą kolejkę nieoddanych questów, które po pojawieniu się dodatku ukończyli, czy jak? Trochę podejrzane to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, prawdę zna tylko Fox Mulder. :D

Ale może być tak jak mówisz, nieoddane questy, pewnie i boosty typu XP +100%.

Desperaci to desperaci, byle mieć jak najszybciej level cap.
Trochę dla mnie się to mija z celem, no ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 15:31, Cygi napisał:

Ale może być tak jak mówisz, nieoddane questy, pewnie i boosty typu XP +100%.


Do tego pewnie Rest XP (niecały 1 poziom chyba można mieć)...

Dnia 22.11.2013 o 15:31, Cygi napisał:

Trochę dla mnie się to mija z celem, no ale cóż.


Nie tylko dla Ciebie. Dla mnie też to jest chore - ok, może mają satysfakcję z tego, że jako pierwsi na świecie osiągają taki poziom, ale co z tego, skoro i tak nie mają z kim grać później, bo "normalnym" graczom wbicie capa troche zajmie...

A takie głupie pytanko - w LotRO można olać jakiś dodatek i kupić kolejny? Bo mam Mines of Moria, RoI mnie jakoś szczególnie nie interesuje, ale Rohan (i, ewentualnie, HD) bym pewnie przytulił w którymś momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 15:57, Ring5 napisał:

A takie głupie pytanko - w LotRO można olać jakiś dodatek i kupić kolejny?


Ja tam dopiero Lone Lands kończę, więc tego ci nie powiem.

Ale czy czasem to nie zależy od ukończonych ksiąg, tzn. Epic Quests Book I, Book II, itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 21:02, Cygi napisał:

Ale czy czasem to nie zależy od ukończonych ksiąg, tzn. Epic Quests Book I, Book II,
itd.?


Nie. Morię odblokowałem, nie mając ukończonej nawet jednej księgi w "podstawce". Dopiero po przejściu MoM, mając już niezłą legendarkę, wróciłem do robienia questów "fabularnych".

A tak kompletnie z innej beczki... Zastanawiałem się ostatnio, czego mi w LotRO brakuje i doszedłem do wniosku, że porządnego lootu. Poza legendarnymi przedmiotami (które, swoją drogą, wcale aż tak rewelacyjne nie są), cała reszta jest tak naprawdę taka sobie. Zarówno pod względem wizualnym (choć tu są drobne wyjątki, ale zwykle są to przedmioty kosmetyczne), jak i statsowym. Brakuje mi tego poczucia, znanego choćby z TORa, że mam naprawdę niezły sprzęt, który dodatkowo mogę ulepszać. Mam wrażenie, że pod tym względem LotRO trochę kuleje. Ale może tylko mi się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 21:33, Cygi napisał:

Rano podczas rozmowy w gildii ci co grają w dodatek widzieli postacie na 95 lvl-u już
po dwóch godzinach
od aktywacji Hełmowego Jaru. o_O

Fanatycy robili w przeddzień po kilkadziesiąt warbandów (powtarzalnych dziennych questów za które jest kupa expa), w sumie jest ich około 60. potem odpalali boosta do expa +100% dodatkoło ładowali paski expa na niebiesko scrollami - kolejne +100% expa. Więc po oddaniu tych 60 questów mieli conajmniej 5 leveli już. potem trzepali non stop jeden, najkrótszy skirmish (oczywiście na rest xp i booście) no i wszyło dwie godziny.
Skoro w ten sposób dowartościowali swoje ego cóż ja mogę powiedzieć..

Ja siedząc po pół dnia na robieniu questów w ponad 2 dni wbiłem 95 i jestem trzecią osobą w moim kinshipie która tego dokonała, więc takich fanatyków jak wyżej jest na prawdę kilku. teraz i tak muszą te questy robić żeby wbić reputację..

Odpowiadając na pytanie Ringa, możesz RoI ominąć i wbić te 10 leveli na skirmach na przykład, a na 75 wejść do rohanu. A book jest darmowy, tzn nawet na koncie free to play możesz zrobić całego booka od Bree po Rohan pomimo że nie masz wykupionych krainek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 10:39, Maurycy_69 napisał:

Odpowiadając na pytanie Ringa, możesz RoI ominąć i wbić te 10 leveli na skirmach na przykład,
a na 75 wejść do rohanu. A book jest darmowy, tzn nawet na koncie free to play możesz
zrobić całego booka od Bree po Rohan pomimo że nie masz wykupionych krainek.

A bez wykupionego Riders of Rohan już dalej booka nie pojadę, bo nie będę mógł się nauczyć walki konnej, true?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2013 o 19:23, Sztywny_pl napisał:

> zrobić całego booka od Bree po Rohan pomimo że nie masz wykupionych krainek.
A bez wykupionego Riders of Rohan już dalej booka nie pojadę, bo nie będę mógł się nauczyć
walki konnej, true?

hmm o tym nie pomyślałem. dowiem się i dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 23:35, Maurycy_69 napisał:

Ja sobie kupię samo Riders of Rohan za 9 ojro, bo nawet nie mogę dokończyć quest chaina w Langhold, zrobiłem z 6 zadań a reszty ni ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem na Steamgifts dodatek Steely Dawn Starter Pack, w związku z czym moje konto wzbogaciło się o 500TP. Na co najlepiej je wykorzystać? (chciałem dodatkowy inventory slot, ale na niego trzeba aż 1000 o_O) Jest w sklepie coś wartego uwagi?

Chodzi mi o coś trwałego, z czego będzie mogła skorzystać każda postać, miksturki dodające godzinne bonusy itp. mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 16:03, Kadaj napisał:

Chodzi mi o coś trwałego, z czego będzie mogła skorzystać każda postać,


A grasz f2p? Masz już jakieś dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 22:12, Ring5 napisał:

A grasz f2p? Masz już jakieś dodatki?

F2p, dodatków zadnych - uciułałem do tej pory jedynie na riding.

I grywam sobie co jakiś czas godzinkę, mam dopiero 18 level. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 22:15, Kadaj napisał:

F2p, dodatków zadnych - uciułałem do tej pory jedynie na riding.


Trzeba było sobie riding odpuścić, jeśli grasz f2p, jest mało przydatny.

Pierwszą rzeczą, na jaką wydałem kasę na nowym koncie był Warden. Nie chciałem czekać, aż uciułam na MoM, więc kupiłem samą klasę (bo wcześniej grało mi się nią bosko, gość jest niezniszczalny, patrz moje wcześniejsze posty w tym wątku). Potem zbierałem już na MoM. A teraz ciułam na RoR (Rise of Isengard olewam).

Wszystko zależy od tego, co dla Ciebie jest najważniejsze - dodatki, odpowiednia klasa, nowe obszary.

A tak po prawdzie, to naprawdę bym radził wykupić suba chociaż na miesiąc (albo kupić pre-paida). Raz, że pograsz sobie porządnie, bez ograniczeń, kupisz sobie dom i odblokujesz skrzynie, a jak już skończy Ci się sub, sporo bonusów Ci zostanie, bo nie wrócisz do F2P, tylko będziesz miał status Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 22:21, Ring5 napisał:

Trzeba było sobie riding odpuścić, jeśli grasz f2p, jest mało przydatny.

niby dlaczego? czy f2p czy vip zawsze szybciej sie na koniu podróżuje. na f2p nawet bardziej sie przyda bo swiftów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 15:59, Maurycy_69 napisał:

niby dlaczego?


Bo dopóki nie odblokuje pozostałych krain, questy i Deeds ma tylko w pierwszych czterech. W takiej sytuacji zdecydowanie lepiej przeznaczyć TP, które wydałoby się na Riding, na dokupienie kolejnej krainy (np. Trollshaws bądź North Downs). Im więcej odblokowanych krain, tym więcej TP mogą zarobić kolejne postaci Przy podstawowych czterech jedną postacią da się zebrać, o ile mnie pamięć nie myli, tylko około 850 TP. Mając odblokowany kolejny obszar, możemy na nim zarobić kolejne 200-300 TP. Warto też pamiętać, że krainy są odblokowane dla całego konta, a Riding tylko dla danej postaci. A właściwie tylko w Lone Lands mamy do czynienia z większymi odległościami, pozostałe 3 krainy mają dobrze rozwiniętą sieć Fast Travel, no i nie są tak rozległe.

Dlatego, moim zdaniem, Riding jest tylko marnowaniem TP, które moglibyśmy przeznaczyć na coś pożyteczniejszego. Mnie bieganie nie przeszkadzało, wolałem TP zaoszczędzić na Wardena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 16:07, Ring5 napisał:

Dlatego, moim zdaniem, Riding jest tylko marnowaniem TP, które moglibyśmy przeznaczyć
na coś pożyteczniejszego. Mnie bieganie nie przeszkadzało, wolałem TP zaoszczędzić na
Wardena :)

jak dla mnie bez konia nawet w bree to byłaby męczarnia :) poza tym Ty jesteś wardenem więc szybko biegasz :P a teraz nawet powera ci nie zżera po nowym dodatku ;)
Poza tym myślę, ze dla nowego gracza to frajda dosiąść konia. pamiętam jak ja sobie pierwszego kupiłem to było wydarzenie wielkie dla mnie :P to tylko gra, ma dawać przyjemność a nie bieganie z kalkulatorem ile za co TP ile wydałem ile dostane :) szczególnie dla nowego gracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować