Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2013 o 22:00, Cygi napisał:

Ładny mi darmowy trial. :D

*You can cancel your plan at any time during the first 14 days. If you don''t cancel the reoccurring plan, you''ll be automatically placed into the plan that you chose.
*If you choose to cancel during the 14 days, or after the VIP time runs out, you''ll be flagged as a Premium Player and gain the benefits of that account type.

Czyli, ustawiasz sobie plan na comiesięczne ładowanie vipa, a po powiedzmy 13 dniach z niego rezygnujesz. 13 dni miałeś darmowego vipa a po rezygnacji zachowujesz benefity vipowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 00:02, Maurycy_69 napisał:

jest 10$ za 3 miesiące a 15$ za miesiąc?



Nie, no, napisali 9.99 PER MONTH przy 3 miesiacach. A suba u nich i tak nie kupie, bo pamietam, co mialem we wrzesniu - pol dnia stracone na probach kupienia subskrypcji i caly czas odrzucanie karty. Nie sadze, by teraz cos sie zmienilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 00:33, Maurycy_69 napisał:

Czyli, ustawiasz sobie plan na comiesięczne ładowanie vipa, a po powiedzmy 13 dniach
z niego rezygnujesz.


Z cyklu głupie pytanie, bo nie chcę potem w razie czego wtopić - jak się rezygnuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 08:59, Cygi napisał:

Z cyklu głupie pytanie, bo nie chcę potem w razie czego wtopić - jak się rezygnuje? ;)


W Account, pod aktywnymi subskrypcjami, powinno być coś w rodzaju "Cancel Subscription".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: który Skirmish ma najlepszy stosunek długości do zdobytego XP?

Aktualnie grinduję Rescue in Nurz Ghashu, który trwa około 20 minut i daje w okolicacjh 30k XP (postać na 69 poziomie, skirmish na 73 poziomie). Próbuję uzbierać XP do około 72 poziomu, żeby móc zacząć robić Rohan, skończyłem niedawno Vol. 3, Book 4, chciałem ruszyć do Rohanu, ale bez 71-72 poziomu nie ma to za bardzo sensu. Skirmishe to jedyne, co mi zostaje, by zebrać XP, ale w tym tempie zajmie mi to kilka do kilkunastu godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie levelowałem na skirmach ale najszybszy jest chyba Storm on methedras
można to na 2 pulle zrobić i potem boss. rift też jest dość szybki ale trzeba na moby czekać ciągle co przedłuża wszystko. na stormie sobie stoją i po prostu je kosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek sponsorują literki G jak Grind oraz R jak Reputacja. Jako że szlag mnie trafia od robienia w kółko skirmishów, postanowiłem odpuścić i pofarmić trochę Rep Items, dać je altom, nabijając w ten sposób trochę TP i może sobie odblokowując Dunland, żeby porobić tam questy i dobić do 75 poziomu. Na razie pozbyłem się większości Rep Items ze skrzyń, dzięki czemu zebrałem prawie 100 TP (ale to głównie były przedmioty +30 do rep), teraz ruszam do Goblin Town po przedmioty dla kłapouchych z Rivendell. Znając moje szczęście, jak tylko odblokuję jakiś obszar, na zimowej wyprzedaży Steam pojawi się za grosze trzypak MoM/SoM/RoI. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 10:54, Maurycy_69 napisał:

heh podziwiam za chęci do farmy TP :) ja bym tak nie mógł i pewnie bym po pierwszych
dwóch godzinach farmy kupił vipa ;)


VIP tu niestety już nie pomoże, bo utknąłem na 70 poziomie, skończyły mi się questy, a jedyne, jakie w tym przedziale poziomowym są dostępne, wymagają Rise of Isengard :( Co oznacza, że muszę dorwać RoI, a to z kolei wymaga TP (bo trochę szkoda mi kasy na steamową wersję z MoM i SoM). W ciągu 2 dni zebrałem 415 TP, głównie poprzez grind w Angmarze (gdzie w jednym obszarze wypadają wręcz obłędne ilości War Dispatch) i w Sarnurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos jest zainteresowany, to na Steamie Helm''s Deep jest w promocji -50% i kosztuje niecale 20 euraczy. W porownaniu z rynkowa cena (130 na keye.pl), oferta jest calkiem niezla. Gdyby dali jakakolwiek obnizke na Triple Pack, od razu bym bral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to w zasadzie daje? Opis na Steamie jest dość mglisty, poza 1000TP i dwiema zbędnymi pierdółkami niewiele więcej mogę wyczytać (albo po prostu za słabo ogarniam samą grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 01:50, Kadaj napisał:

Co to w zasadzie daje? Opis na Steamie jest dość mglisty, poza 1000TP i dwiema zbędnymi
pierdółkami niewiele więcej mogę wyczytać (albo po prostu za słabo ogarniam samą grę).


To jest dodatek do gry. Tak, jak w WoWie masz Burning Crusade czy Cataclysm, tak tu masz Mines of Moria czy Helm''s Deep. Dodaje nowe obszary (w tym przypadku jest to zachodni Rohan), nowe questy i raidy, zwiększa level cap z 85 do 95.

Jeśli masz gołą podstawkę, to zdecydowanie nie warto się tym interesować, bo po drodze jest kilka innych dodatków (Mines of Moria, Siege of Mirkwood, Rise of Isengard i Riders of Rohan).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam jako, że chyba chce rozpocząć przygodę z LordOnline mam pytanie jaka wersja gry jest najbardziej opłacalna do zakupienia ? Bo trochę tych wersji jest a nie bardzo ogarniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2014 o 12:50, Piotr145 napisał:

witam jako, że chyba chce rozpocząć przygodę z LordOnline mam pytanie jaka wersja gry
jest najbardziej opłacalna do zakupienia ? Bo trochę tych wersji jest a nie bardzo ogarniam
:)

FreeToPlay ?
BTW. Poczytaj, na oficjalnej stronie pięknie w punktach jest wyliczone która wersja co daje. Ja gram za darmo i się świetnie bawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2014 o 12:50, Piotr145 napisał:

witam jako, że chyba chce rozpocząć przygodę z LordOnline mam pytanie jaka wersja gry
jest najbardziej opłacalna do zakupienia ?


Najpierw radzilbym gre wyprobowac. Poczatkowe cztery obszary sa dostepne bez ograniczen za darmo. To pozwoli Ci sprawdzic, czy gra Ci pasuje. Potem mozesz kupic kod pre-paid na 60 dni (np. Na keye.pl, bodajze po 70 zl sa), dzieki czemu bedziesz mial dostep do calej zawartosci podstawki bez ograniczen. Wtedy juz od Ciebie zalezy, czy chcesz inwestowac w dodatki.

Pamietaj tez, ze praktycznie wszystko (w tym dodatki) mozna w tej grze kupic za Turbine Points, zbierane w grze. Wymaga to troche grindu, ale jesli nie chcesz wydawac kasy, to moze Cie to zainteresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2014 o 14:33, Piotr145 napisał:

A własnie skoro grasz to będziesz na bieżąco jak stoi sprawa z europejską populacją ?>

No serwerów nie zamierzają łączyć, więc nie jest najgorzej, ruch zawsze jest. Ja jestem teraz w małej ''gildii'' ale zawsze ktoś się znajdzie do zabawy, na każdym lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2014 o 17:18, Daronn_Darker napisał:

No serwerów nie zamierzają łączyć, więc nie jest najgorzej, ruch zawsze jest

nie bardzo rozumiem twojej logiki ;) Twoim zdaniem to że nie będą łączyć serwerów zwiększa populację na serwerach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować