Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2014 o 19:14, Maurycy_69 napisał:

> No serwerów nie zamierzają łączyć, więc nie jest najgorzej, ruch zawsze jest
nie bardzo rozumiem twojej logiki ;) Twoim zdaniem to że nie będą łączyć serwerów zwiększa
populację na serwerach?

Tzn. ze gra ma się dobrze. W WoW spadek liczby grających zmusił Blizz do łączenia serwerów, skoro Turbine nie łączy logicznym wnioskiem jest, że ma się dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2014 o 20:02, Daronn_Darker napisał:

Tzn. ze gra ma się dobrze. W WoW spadek liczby grających zmusił Blizz do łączenia serwerów,
skoro Turbine nie łączy logicznym wnioskiem jest, że ma się dobrze :P


Niezupelnie. Juz wczesniej pisali, ze maja problemy techniczne z serwerami i laczenie ich jest trudne, jesli nie niemozliwe. Populacja akurat jest taka sobie, bo poczatkowe etapy zwykle swieca pustkami. Jesli ktos nie siedzi akurat w Rohanie, to innych graczy spotka najczesciej dopiero przy festynach i innych eventach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ah w tym sensie ::) no to rozumiem o co ci chodziło. ale tak czy inacej jest słabo z populacją. wieczorami na global czacie jest może z 300 osób, mało kto zbiera na jakieś instancje. jedyne zajęcie teraz to pvp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
No nie do końca, może zależy to od serwera? Ja na Snowburn zrobiłem sobie akurat LM, bo Wardenem doszedłem do maxa i nie mogę narzekać na liczbę graczy chętnych zagrać, nawet z poza gildii. Może to też zależy od czasu w jakim sie gra?

@Maurycy_69
to ja nie wiem, nie mam problemu z wychodzeniem gdziekolwiek, może mam fart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu planuje brać udział w "Take the hobbits to Isengard" na Snowbourn (05.03 o 20:30)? Ja właśnie aktualizuję sobie LotRO (nie grałem od zimowego festiwalu) i szykuję się do zabawy. Ciekawe, czy serwery to wytrzymają. No i czy mój system nie padnie od natłoku graczy na ekranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 21:27, Maurycy_69 napisał:

Gondor :)

Genialnie to wygląda. Gra ma swoje lata, a nadal wygląda świetnie. Do tego twoje postaci mają jedne z najlepszych outfitów jakie kiedykolwiek widziałem. Gdybym miał fundusze na nowe quest packi, to sam bym się tam udał. Tak to ciągle bujam się w okolicach tego 40 lvl :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 23:45, Maurycy_69 napisał:

tylko na jednym widać moją postać :) na koniu. reszta to npc
a te zdjęcia są z nowego end gamowego miasta Dol Amroth

jakbyś miał ochotę to tu więcej moich screenów z lotro ;)
http://classic.xfire.com/profile/maurycy69/screenshots/lotro/

Hue, na tym ostatnim myślałem, że to ty stoisz, po prawo :D. Dzięki za link, chętnie sobie obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 16:36, Maurycy_69 napisał:

się pochwalę bo dzisiaj obchodzę taki mały jubileusz z lotro ;)


No to pogratulowac pozostaje :D 7000 godzin... to prawie 300 dni grania non-stop :) Ja sam mam około 1000 na Steamie i pewnie z drugie tyle z okresu przed Steam. Szacun. Ile wymaksowanych postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 17:53, Ring5 napisał:

No to pogratulowac pozostaje :D 7000 godzin... to prawie 300 dni grania non-stop :) Ja
sam mam około 1000 na Steamie i pewnie z drugie tyle z okresu przed Steam. Szacun. Ile
wymaksowanych postaci?


na 100lvl dwie, reszta na 85 została (w podpisie mam ;) ). nie mam juz tyle wolnych chwil jak za czasów pierwszego Rohanu :( a i lotro się popsuło i już tak nie przyciąga jak kiedyś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 16:36, Maurycy_69 napisał:

się pochwalę bo dzisiaj obchodzę taki mały jubileusz z lotro ;)
mianowicie dzisiaj mi stuknęło 7000 godzin w tej grze ;D

:o

To więcej niż mój łączny czas we wszystkich grach. xD

A 1/3 tego wyświetlanego przez Steam w LotRO zeszło chyba na patchowanie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 19:46, Maurycy_69 napisał:

na 100lvl dwie, reszta na 85 została (w podpisie mam ;) ).


A rzeczywiscie, nawet nie zwrocilem uwagi. Mea culpa. Gratuluje samozaparcia :)

Dnia 19.07.2014 o 19:46, Maurycy_69 napisał:

a i lotro się popsuło i już tak nie przyciąga jak kiedyś :/


Obawiam sie, ze musze sie z tym zgodzic :( Co jakis czas mnie nachodzi na powrot, pogram kilka dni (w sumie kilka - kilkanascie godzin) i jakos kompletnie mi sie odechciewa. Nic mnie nie motywuje do wykupienia suba a grindowac mi sie po prostu nie chce. No i chyba jakos klimat juz nie ten :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2014 o 20:26, Ring5 napisał:

Obawiam sie, ze musze sie z tym zgodzic :( Co jakis czas mnie nachodzi na powrot, pogram
kilka dni (w sumie kilka - kilkanascie godzin) i jakos kompletnie mi sie odechciewa.
Nic mnie nie motywuje do wykupienia suba a grindowac mi sie po prostu nie chce. No i
chyba jakos klimat juz nie ten :(


Questy, nowe krainki, book jak dla mnie super, ale endgame fajny i wymagajacy byl ostatnio na 75lvl w isengardzie.. Od rohanu endgame opiera sie na solo farmieniu dziennych questow i farmieniu przełatwych instancji ktore robi sie w 5minut i tak 10 razy pod rząd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka ludzie. Wchodzę do lotro po dłuższej nieobecności i sprawdzam liczbę TPków, a tam marne 85..
Nazbierałem tego dużo(szybkie TPki na każdy serwer, prawie wszystko zrobione z darmowych terenów czyli z ponad 1300 będzie), a tutaj Turbine zostawia mnie z takim kwitkiem.
Minął mnie jakiś reset?
W sklepie nie mam nic pokazane, w historii zaledwie otrzymanie 40 TP za friko, co mnie nie urządza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Update 15 Release Notes – PRELIMINARY AND NON-FINAL - BULLROARER ONLY

https://www.lotro.com/forums/showthread.php?557066-Update-15-Release-Notes-%E2%80%93-PRELIMINARY-AND-NON-FINAL-BULLROARER-ONLY

zapraszam do testowania nowej rasy! :)

link do ściągnięcia beta klienta - http://content.turbine.com/sites/clientdl/lotro/preview/lotropreview.exe

20141012092805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować