Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2014 o 09:28, Maurycy_69 napisał:

zapraszam do testowania nowej rasy! :)


No, no... wygląda to bardzo ciekawie! Tylko ta włócznia... Wyobrażałbym ich sobie raczej z długimi, masywnymi nożami i/lub toporami. Takie, powiedzmy, "żelazne pazury" ;) Ja w tej chwili mam akurat fazę na Black Flag i głównie na Karaibach przesiaduję, więc do Śródziemia pewnie chwilowo nie zajrzę, ale napisz parę słów, jak się tą klasą gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ostatnio rozruszali lotro. w tym roku dodali zachodni gondor i podnieśli lvl cap do 100lvl oraz wprowadzili sety armora ze slotami gdzie można włożyć esensje z dowolnymi statami a jeszcze w tym roku dojdzie nowa klasa i centralny gondor. zachodni był free dla vipów, mam nadzieję ze centralny i nowa klasa tez :P
a gra się nim całkiem przyjemnie :) w prawdzie w becie można zboostować lvl tylko do 50 ale i tak da się nieźle przetestować. na pierwszy rzut oka to całkiem skomplikowana klasa, dużo skilli i trzeba opanować ciągłe zmienianie formy, bo wbija się Wrath jednymi skillami po to żeby się zamienić w miśka i zużywać Wrath skillami misiowymi :) Powera Beorning nie ma. a bronie sobie zakładasz jakie chcesz :) albo dwie jednoręczne albo dwuręczną - coś jak champion

tu filmik z intro
https://www.youtube.com/watch?v=acUbOr8O2jU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam przedziwny problem. Mianowicie loguję się do gry, odpalam postać i czekam na pojawienie się w Śródziemiu. Czekam, czekam, czekam. I nic. Dopiero po dłuższym czasie pojawia się informacja o utracie połączenia z serwerem. 5 dni temu, kiedy ostatnio się logowałem nie było z tym najmniejszego problemu. A tu nagle takie kwiatki. Internet mam w jak najlepszym porządku, inne sieciówki śmigają bez problemu. Czy jest możliwe, że ktoś włamał mi się na konto? Bo nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2014 o 14:33, QuandorX napisał:

Czy jest możliwe, że ktoś włamał mi się na konto? Bo nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć.


Mało prawdopodobne. Podobny problem miałem na początku mojej przygody z LotRO, gra "wieszała się" na ekranie wczytywania, Pierścień na dole pulsował regularnie (przy normalnym wczytywaniu pulsowanie liter trochę szarpie) i koniec. Okazało się, że pomogła zmiana IP z prywatnego na publiczne, od tego czasu wszelkie problemy zniknęły.

@Maurycy_69

No to żeś mi smaku narobił... Aż się zaczynam zastanawiać, czy przypadkiem nie wrócić do Śródziemia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar zacząć grać w tą grę i chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda w niej PVE i PVP tzn, czy na PVE chodzimy po dungeonach w celu zdobycia lepszego stuffu czy jest jakoś bardziej urozmaicone, drugie pytanie natomiast jak wygląda system pvp? Pytam bo zamierzam zagrać ale nie wiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2014 o 16:35, Ancient_Viewes napisał:

czy na PVE chodzimy po dungeonach w celu zdobycia lepszego stuffu czy jest jakoś bardziej urozmaicone,


I tak i nie. Lochów w sensie dosłownym w tej grze prawie nie ma. Chodzisz po Śródziemiu, odwiedzając miejsca znane z kart Władcy Pierścieni czy Hobbita. "Stuff", jak to określasz, tak naprawdę aż tak zróżnicowany nie jest, przynajmniej do czasu, aż będziesz mógł korzystać z legendarnych przedmiotów, które mają własne punkty "doświadczenia" i różne cechy, które można rozwijać. Gra stawia raczej nacisk na opowiadanie historii z Władcy Pierścieni, ale przedstawiając ją z perspektywy osoby trzeciej - "obserwatora", na którego losy wpływają działania Drużyny, ale który jednocześnie wpływa również i na Drużynę.

Dnia 12.10.2014 o 16:35, Ancient_Viewes napisał:

jak wygląda system pvp?


Pvp jest taką trochę grą w grze. Odbywa się na osobnym obszarze (Ettenmoors) i rządzi się troszkę innymi prawami, niż reszta gry (czyli pve).

Dnia 12.10.2014 o 16:35, Ancient_Viewes napisał:

zamierzam zagrać ale nie wiem czy warto.


Biorąc pod uwagę fakt, że gra jest darmowa, myślę, że tak naprawdę nic nie tracisz próbując. Zawsze lepiej jest przekonać się na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2014 o 16:31, Ring5 napisał:

Mało prawdopodobne. Podobny problem miałem na początku mojej przygody z LotRO, gra "wieszała
się" na ekranie wczytywania, Pierścień na dole pulsował regularnie (przy normalnym wczytywaniu
pulsowanie liter trochę szarpie) i koniec. Okazało się, że pomogła zmiana IP z prywatnego
na publiczne, od tego czasu wszelkie problemy zniknęły.

No fajnie, ale skoro te 5 dni temu grałem normalnie i nic nie robiłem z moim internetem, to nagle teraz winnym jest moje ip? Równie mało prawdopodobne. W każdym razie nawet gdybym chciał je w jakikolwiek sposób zmienić, to będzie to takie hop siup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, teraz, kiedy spróbowałem ponownie, nie mogę się dostać nawet na serwer. Resetowanie launchera nie pomaga. Nieźle mnie uziemili, nie ma co. Jeden dzień sobie grasz i tracisz czas, a drugiego nie możesz się nawet zalogować. Pięknie.

20141012192631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2014 o 19:29, QuandorX napisał:

Świetnie, teraz, kiedy spróbowałem ponownie, nie mogę się dostać nawet na serwer. Resetowanie
launchera nie pomaga. Nieźle mnie uziemili, nie ma co. Jeden dzień sobie grasz i tracisz
czas, a drugiego nie możesz się nawet zalogować. Pięknie.

najprościej byłoby chyba po prostu przeinstalować klienta. zanim kupiłem dysk SSD i grałem na talerzowym, przeinstalowywałem grę regularnie co parę miesięcy co skracało czas ładowania obszarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 07:54, Daronn_Darker napisał:

Beta serwer jest dla wszystkich? I działa jeszcze?

dla wszystkich. nie śledzę dokładnie, ale chyba co weekend są kolejne bety z nowymi poprawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 07:54, Daronn_Darker napisał:

Beta serwer jest dla wszystkich? I działa jeszcze?

A jeszcze dodam bo sie w miedyczasie dowiedzialem, że 5go listopada wychodzi update 15 wiec chyba teraz na weekend zrobia ostatnia bete, ale nie jestem pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak skontaktować się z supportem? Nadal nie mogę wejść jakąkolwiek postacią do gry, wczoraj tylko przez jakiś czas mogłem jedną, za to gdy wchodziłem kolejną praktycznie w tym samym czasie, to rozłączało mnie z serwerem. Te problemy trwają już jakieś 2 miechy, więc to powoli przestaje być śmieszne. Na potwierdzenie, że to nie z moim internetem jest coś nie tak wklejam link https://www.lotro.com/forums/showthread.php?531131-Trouble-Logging-In . Ludzie mają identyczne problemy z wejściem do gry. Czekać na jutrzejszy maintance, czy pisać do Turbine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 11:34, QuandorX napisał:

Jak skontaktować się z supportem?


Chwilowo nie mam jam tego potwierdzic, bo moj laptop nadal lezy i kwiczy, ale wydaje mi sie, ze z poziomu launchera (po zalogowaniu, przed wejsciem na serwer) mozna wejsc w Account, to otworzy nowe okienko przegladarki i tam powinna byc opcja kontaktu z Supportem. Ewentualnie zajrzyj na ich oficjalna strone i tam poszukaj jakiegos Contact Us czy czegos w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 00:40, Ring5 napisał:

Chwilowo nie mam jam tego potwierdzic, bo moj laptop nadal lezy i kwiczy, ale wydaje
mi sie, ze z poziomu launchera (po zalogowaniu, przed wejsciem na serwer) mozna wejsc
w Account, to otworzy nowe okienko przegladarki i tam powinna byc opcja kontaktu z Supportem.
Ewentualnie zajrzyj na ich oficjalna strone i tam poszukaj jakiegos Contact Us czy czegos
w tym rodzaju.

Ok, jeśli reset routera nie zadziała, to będę musiał się z nimi skontaktować. Ogólnie to walczę z grą od jakiegoś czasu (moim sukcesem jest zalogowanie się na postać kilka razy, jednak gdy wchodzę np. do karczmy to gra już traci połączenie). Podejrzewam, że to coś z routerem, mam nadzieję, że zwykły reset zadziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 18:52, Maurycy_69 napisał:

Nieaktualne, dowiedziałem się od znajomego, że kiedyś miał problemy z naliczaniem VIPa na konto, przez 3 miesiące słali mu wiadomości z automatu, także ja tyle czekać nie mam zamiaru. Zresetuje router, zrobię format kompa, jeśli nie pomoże to papa LOTRO, będę tęsknił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować