Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2015 o 11:37, Maurycy_69 napisał:

Ostatnio levelowalem beorninga i wcale bie bylo pusto. Praktycznie wszedzie spotykalem
innych graczy i nie byli to sami beorningowie.


Może coś się w ostatnich miesiącach zmieniło? Może wyjście kolejnego "epizodu" pomogło? Ja ostatni raz grałem w LotRO w okolicach lata ubiegłego roku i pamiętam, że wszędzie były pustki, czasem przemknął jakiś gracz, ale zwykle był to ktoś na level capie, robiący w danym rejonie deeds.

Dnia 12.04.2015 o 11:37, Maurycy_69 napisał:

W forochel bylo troche pusto ale to pewnie dlatego ze ludzie czesto omijaja tę krainę


Też tego nie rozumiem, to chyba jeden z najbardziej klimatycznych rejonów w grze. Uwielbiam tę ciszę, pustkę, padający śnieg i zorzę na niebie. Może mało to "władcopierścieniowe", ale nastrojowe niesamowicie.

Dnia 12.04.2015 o 11:37, Maurycy_69 napisał:

Dlatego nie gram za bardzo w lotro pomiedzy apdejtami bo jak dla mnie (nie
jestem typem farmera, raczej explorera) nie ma co robic.


Ja chyba już sobie ten tytuł odpuściłem. Raz, że mój laptop i tak nie żyje, więc nie bardzo mam na czym grać (a żonie laptoka nie będę zabierał, bo chcę żyć), ale nawet, gdy jeszcze lapek żył, jakoś zupełnie mnie przestało LotRO wciągać. Zaglądałem od czasu do czasu, ale miałem wrażenie, że z gry, która kiedyś klimatem zostawiała konkurencję daleko w tyle, zostało coś na kształt taśmowo tłuczonych azjatyckich MMO, w których liczy się tylko grind.

Ciekawe, co Turbine zrobi, gdy dotrą w końcu do Mordoru. Porzucą grę? Zrobią LotRO 2? Moim zdaniem ich największym błędem w tym momencie jest to, co napisałem wcześniej - brak upgrade''u silnika, uparte trzymanie się dziwnej, hybrydowej ekonomii, która nie jest ani oparta na graczach, ani na PvE. Gdyby zmieniono te dwie rzeczy, podejrzewam, że wiele osób chętnie by do gry wróciło, choćby dlatego, że (w przeciwieństwie do Ciebie ;) ) zabawa w crafting w końcu by miała sens. Coś mi mówi, że ja także wtedy nie byłbym w stanie się jej oprzeć i wróciłbym do gry. Przynajmniej na jakiś czas. Dopóki żona by mnie od jej laptoka nie pogoniła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 13:19, Ring5 napisał:

Ciekawe, co Turbine zrobi, gdy dotrą w końcu do Mordoru.


są jeszcze ościenne krainki :) są już teraz oznaczone na mapie swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować