Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Tydzień z Gears of War 3: Poradnik dla początkujących

32 postów w tym temacie

gram.pl

Zawsze znajdą się tacy, dla których Gears of War 3 z różnych przyczyn będzie pierwszym spotkaniem z Marcusem Feniksem i jego przyjaciółmi. I właśnie dla nich postanowiliśmy przygotować podstawowy poradnik.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Tydzień z Gears of War 3: Poradnik dla początkujących" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 11:08, dzl2008 napisał:

Jeszcze tylko jedna literka jutro i będę miał komplet.


Już wszystkie literki są odkryte - szukajcie, a znajdziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hasło jest naprawdę proste to po pierwsze, poradnik jest fajny i przejrzysty to po drugie , po trzecie jeżeli ktoś będzie robił poradnik do multi to proszę o nie pisanie rzeczy typu "masz obrzyna to chodź tylko z nim bo to broń dla nubów którzy nie potrafią z niczego innego strzelać". Nabrawde nie wiem kto wpadł na pomysł dodania tej broni bo niszczy ona gamaplay, czają się takie sieroty za rogiem i wszysto co zrobią to wyskoczą popatrzą mniej wi,ęcej gdzie jest przeciwnik i naciskają spust i znowu się chowają......sam epic mówił że to broń dla tych którzy nic ale to absolutnie nic nie potrafią, i okazuje się że większość graczy nic nie potrafi :].....
Ludzie błagam pokażcie że nie jesteście kampiącymi noobami i potraficie grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź już była w komentarzach pod innym artykułem, podobno jakiś znany cytat, hasło lub slogan z Gears of War, niestety mi to nic nie daje, próbowałem z kilkoma i nic mi nie pasuje, jakby ktoś wpadł też proszę o jakieś sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu byłyby konkursy gdzie ludzie dają sobie nawzajem odpowiedzi(chodź już jeden taki cwaniaczek wypisywał rozwiązanie). Nigdy nie grałem w Gears of War, w życiu nie oglądałem recenzji/relacji/trailerów z tej gry, a na hasło wpadłem posiadając 9 literek. Podpowiem tylko tyle, że wystarczy wpaść na pierwsze słowo, a Wujek Google pomoże już na pierwszej stronie. Przez "pomoże" rozumiem, pomoże - nie da pełnej odpowiedzi chodź rozwiązanie wykombinować można w kilka sekund ;]
Zauważyłem, że wiele osób o to pyta: hasło ma 15 znaków i może posiadać spacje(które nie wliczają się jako "znaki"). Jest to wyraźnie napisane na stronie konkursu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 14:34, jacekmi napisał:

Podpowiedź już była w komentarzach pod innym artykułem, podobno jakiś znany cytat, hasło
lub slogan z Gears of War, niestety mi to nic nie daje, próbowałem z kilkoma i nic mi
nie pasuje, jakby ktoś wpadł też proszę o jakieś sugestie.


Koniec sugestii! Do drugiego etapu mają przejść tylko największe mózgi! :D
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w formularzu należy wpisać hasło z uwzględnieniem spacji, czy po prostu ciąg znaków tworzący kilkuwyrazowe hasło bez podziału na poszczególne słowa? Nie jest to sprecyzowane, a trochę szkoda by było żeby hasło zostało odrzucone z takiego powodu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować