• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Piterixos

Problem z długością nazwy folderu?

Pytanie

Chciałem sobie skopiować savy z gry TitanQuest na pendrive, ale przy kopiowaniu folderu TitanQuest-ImmortalThrone, a konkretnie podczas wklejania go na pendrive wyświetla mi się takie coś:/ Gdy mimo to zacząłem kopiowanie, to skrócone były wszystkie dłuższe nazwy podfolderów, a wszystkie nazwy plików i podfolderów były zapisywane z nazwą pisaną dużymi literami (na innym pendrivie mam w ten sposób zapisanych sporo plików). Czy mogę bezpiecznie sobie skopiować zawartość tego folderu na pendrive, a potem z powrotem wrzucić ją na system po formacie? Nigdy wcześniej tak nie miałem. A i chyba, rzeczywiście coś mi się z tymi pendrivami stąło, bo teraz patrzę i widze, że żadnego pliku z drugiego pendrive nie da się otworzyć, bo "Nazwa pliku, nazwa katalogu lub składnia etykiety woluminu jest niepoprawna" Da się to jakoś naprawić?

Pamiętam, że raz miałem jakieś info o problemach ze spójnością danych na tych pendrivach, ale to olałem.

20110922192159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 27.09.2011 o 21:21, Pietro87 napisał:

Zapakuj wszystko co jest na penie do jednego archiwum i skopiuj na dysk - będzie po problemie.

Skopiować na dysk? Przecież ja chcę robić formata -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Skopiować na dysk, wypalić na płytę/y, zrobić format :)
Dane zachowasz poprawnie bez problemów z kopiowaniem na przyszłym systemie jeśli okaże się, ze te peny są jakieś nie halo [bo problem masz skrajnie dziwny, chyba, ze peny chodzą u kolegi na kompie np normalnie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.09.2011 o 21:55, Pietro87 napisał:

Skopiować na dysk, wypalić na płytę/y, zrobić format :)
Dane zachowasz poprawnie bez problemów z kopiowaniem na przyszłym systemie jeśli okaże
się, ze te peny są jakieś nie halo [bo problem masz skrajnie dziwny, chyba, ze peny chodzą
u kolegi na kompie np normalnie]


Ło matko a już myślałem, że obędzie się bez wycieczki do sklepu-_-

Zapakować do archiwum, skopiować archiwum na dysk, wypalić na płycie...CDBurnerXP się chyba nada no nie?

Peny dobrze działają na laptopie taty. Ba...okazuje się nawet, że te pliki i foldery, które u mnie mają takie dziwne zmienione nazwy na laptopie taty wyglądają normalnie (tak jak je zapisywałem pierwotnie)

Dlatego obstawiałem i chyba nadal obstawiam, że to wina mojego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak peny działają - to można olać przegrywanie danych z nich na płyty.
Format kompa i jedziesz, bo rozumiem ten format jest do wgrania nowego systemu nie do wyleczenia tego konkretnego problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.09.2011 o 22:07, Pietro87 napisał:

Jak peny działają - to można olać przegrywanie danych z nich na płyty.
Format kompa i jedziesz, bo rozumiem ten format jest do wgrania nowego systemu nie do
wyleczenia tego konkretnego problemu ?


Pamiętasz mój temat o optymalizacji peceta? Jeśli tak to powiąż ze sobą te dwa wątki, a otrzymasz odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.09.2011 o 22:36, Pietro87 napisał:

Czyli przedobrzyłeś z mieszaniem w ustawieniach :)
Czy źle interpretuję ?


Pół na pół. Nie wiem, czy ten problem nie wynikł z tego, że trochę przy tym kompie majstrowałem (kilka dodatkowych wpisów do rejestru, gamebooster, game xp, majstrowanie przy usługach), ale chodziło mi o to, że sobie na płytce wypaliłem tego windowsa jakby okrojonego z funkcji, które uznałem za zbędne i chciałem go przetestować, ale nie wiedziałem, czy nie stracę tych pliczków (głównie chodzi mi o zapisy z gry). Jak mi się powiedzie, to może nie będę musiał właśnie używać tych programideł:D To taki eksperyment jest jakby. I jak wszystko będzie działać dobrze, to od razu będzie +10 do respect za to, ze takie coś umiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować