Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Różnice pomiędzy frakcjami na nowym zwiastunie Anno 2070

10 postów w tym temacie

Wszystko fajnie tylko nie dowiedziałem się z tego filmiku co daje troszczenie się o środowisko? Bo coś musi jeśli jest to taki ważny element.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam większe zanieczyszczenie zwiększa szansę na katastrofy naturalne i zmniejsza produktywność mieszkańców wyspy. Ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie z tego co tam wcześniej podali środowisko wpływa na ewentualne katastrofy ekologiczne co może zmienić nastawienie w co będziemy musieli ewentualnie inwestować(no chyba że chcesz by twoją wyspę nawiedzały opady radioaktywne), produktywność oraz jak w pozostałych częściach na zadowolenie,populację i stan zdrowotny mieszkanców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodobąła mi się gra gdy usłyszałem że będzie to Anno w Naszej Erze, ale po tym filmiku zmieniłem zdanie, jakoś tak... Nie wiem, miałem zły humor, a po tym filmiku mi przeszło i mi się gra spodobała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetnie. Mam tylko nadzieję, że nie wyjdzie z tego propaganda proekologiczna bo na zwiastunach widzę, że zaczyna się o to ocierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 20:02, Gorthak napisał:

Zapowiada się świetnie. Mam tylko nadzieję, że nie wyjdzie z tego propaganda proekologiczna
bo na zwiastunach widzę, że zaczyna się o to ocierać :)

Słuszna uwaga bo jak patrzy się na fabułę:
Jest rok 2070 efekt cieplarniany zrobił swoje i większa część ziemii znalazła się pod wodą. Ludzkość wybudowała Arki - masywne statki do rozpoczęcia kolonizacji wysp które wystają ponad poziom morza. Powstały 2 frakcje pierwsza to Ecos których celem jest rozwój cywilizacji ale z poszanowaniem natury by nie doprowadzić do kolejnej katastrofy. Natomiast Tycoons jak nazwa wskazuje mają poszanowanie dla idei Ecos tam gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę i stawiają na masową konsumpcję.

ciekawi mnie sprawa z podwodnymi miastami ale pewnie to późna faza gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować