Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

A Game of Thrones: Genesis z kolejnym oficjalnym zwiastunem. Czy jest dość spektakularnie?

15 postów w tym temacie

lol bitwa o śródziemie ma ładniejszą grafę :) Podejrzewam że liczą tylko na markę która jak np harry potter się sprzedaje bo nie wygląda to ani inowacyjnie ani ładnie.Szczerze mówiąc dopier o tym się dowiedziałem z tego newsa a tu premiera za tydzień xDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku fabuła gry miała toczyć się ok 300lat PRZED fabułą z książek (stąd smoki) ale jako, że są postacie np Neda Starka czy Jamie Lannister nie mam za cholerę pojęcia o czym właściwie będzie ta gra... poza tym jak na razie prezentuje się ubogo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fragment opisu gry z Gram.pl ;P

Twórcy gry nie przenieśli fabuły książek do wirtualnego świata, lecz osadzili swoje wydarzenia kilkaset lat przed tymi, które poznaliśmy na kartach powieści. Historia traktuje o unikacji Siedmniu Królestw. Możemy opowiedzieć się po stronie jednego z wybranych rodów: Stark, Lannister i Baratheon. Zarządzając swoimi podwładnymi mamy za zadanie zjednoczyć Westeros.

btw... czemu ktoś użył słowa unikacja? to za mądre dla mnie :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widoczny w gameplayu smok zieje czarnym ogniem. Mam nadzieję, że to nie Balerion Czarny Strach "(...)jego ogień był tak samo czarny jak jego łuski(...)", którego dosiadał Aegon Zdobywca bo już by za bardzo popłynęli z tym chronologicznym miksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro premiera już niedługo to czy pokażą w końcu jakiś game play i czy będzie demo?

" Co ciekawe, na stronie producenta możemy przeczytać, że trwają już prace nad tytułem RPG osadzonym w tym uniwersum. Ma on się ukazać na konsolach następnej generacji oraz komputerach osobistych. "

Hmm ... o grze RPG wiadomo już od dłuższego czasu,ale czy ta zapowiedź nie zwiastuje nam rychłej premiery " konsol nowej generacji "?
chyba,że mowa tu o PS3 i X360 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2011 o 22:12, Siberian_Husky napisał:

btw... czemu ktoś użył słowa unikacja? to za mądre dla mnie :x


Bo to tuman który nie poprawia literówek. Powinno być unifikacja czyli zjednoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 22:35, DrillMod napisał:

Widoczny w gameplayu smok zieje czarnym ogniem. Mam nadzieję, że to nie Balerion Czarny
Strach "(...)jego ogień był tak samo czarny jak jego łuski(...)", którego dosiadał Aegon
Zdobywca bo już by za bardzo popłynęli z tym chronologicznym miksem.



Już nie wspominając o tym, że wspomniany smok miał być tak wielki, że w jego paszczy mógł się zmieścić mamut! Ten z filmiku to by kucyka pony nie połknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten trailer bardziej rozśmieszył niż zainteresował.
Grafika nie z tej epoki, animacja słaba, ...
Typowe jechanie na licencji, a mogło być tak pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda źle. Pierwszą (jak na razie :P) książkę przeczytałem z niemałą przyjemnością.
Jeśli gra będzie dostępna w przystępnej cenie (liczę na Was, UbiPolska) to myślę, że się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować