Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #233: Wybierz nazwę trzeciego polskiego serwera gry Runes of Magic

213 postów w tym temacie

PERUN. Dllaczego ? Kojarzy mi się z Piorun,a to by był ciekawy sarkazm, gdyż wszystkie polskie serwery mają liczne bugi i lagi. :D
Po za tym nazwa wpada w ucho i łatwo ją zapamiętać.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Perun - Wybrałem tą nazwę ponieważ kojarzy mi się ona z nieśmiertelnością, z czymś co kryje tajemnice, z imieniem niezwyciężonego mrocznego lorda. Również to słowo kojarzy mi się z piorunem tak jak wszystkim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to zostawiam bez komentarza bo nie bede wymyslal glupot tylko po to by cos wygrac , osobiscie wybralem nazwe Perun dla nowego servera bo jako pierwsza rzucila mi sie w oko, jest prosta w wymowie a zarazem krotka. Tak czy tak, Perun - jestem na tak !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuislane

Brzmi bardzo obiecująco, jeśli chodzi o nową nazwę serwera. Zagranicznie i z patosem, a tak na prawdę jest to nazwa słowiańskiego plemienia, co jak się skromna ma osoba domyśla było wygooglowane przez większość komentujących :). Ludzie Ci (nie googlujący, tylko Wiślanie rzecz jasna) zamieszkiwali najlepszy i najbliższy memu sercu region Polski. Tak, głównym uzasadnieniem mojego wyboru jest to, że jestem z Krakowa, a wszystko co krakowskie to niezastąpione, piękne i dopracowane w każdym szczególe.

Chyba tego wszyscy oczekują od nowego serwera?:)

Polecam się na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na PERUN.
Nazwa brzmi bardzo dobrze, czuć w niej moc, i będzie dumnie reprezentować Polskę.

Frogster postarał się aby wybór był trudny: każda nazwa w pewien sposób jest związana z Polską (Wiślanie, i nazwy Słowiańskich bóstw) jednak prócz jasnego skojarzenia serwer powinien przyciągać tajemniczością i zachęcać do bycia właśnie w tej społeczności a nie innej. Patrząc na listę propozycji tylko PERUN przyciągnął moją uwagę w taki sposób, bym pomyślał po zaczęciu gry na nowym serwerze.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Vuislane. Powód? Poza znaczeniami historycznymi słowo to brzmi pięknie, wręcz zachęca do gry na serwerze o takiej nazwie. Nie jest ani zbyt "twarde" ani zbyt "miękkie" w wymowie. Po prostu idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Perun -bóstwo słowiańskie władające grzmotem i błyskawicą. Jest to odwołanie do naszych słowiańskich korzeni. Wieje grozą i tajemnicą. Niech rozświetli świat Taborei Swoja BŁYSKAWICĄ!!!
Taki mój wybór:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Perun bo symbolizuje sile i moc dawnych Polan, naszych przodków. Gra grą ale przyjemnie by było mieć w nazwie serwera coś odnoszącego się bezpośrednio do naszej historii. Symbol polskiego Zeusa (boga piorunów) na pewno pokazałby iż Polacy nie gęsi i swój serwer mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PERUN z uwagi na jego złożoność nazwy ;-)
P - jak „Prosta”, E - jak „Ewidentnie”, R - jak „Rewelacyjna”, U - jak „Uniwersalna”, N - jak „Nazwa”
Czyli "PERUN" to Prosta Ewidentnie Rewelacyjna i Uniwersalna Nazwa dla polskiego serwera gry :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałam nazwę Striga bo jako jedyna dała się przetłumaczyć (rumuński ''płakać'') - reszta słów nie ma żadnego znaczenia a ja takich nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na Vuislane. To jedyna nazwa, która kojarzy mi się z pradawną magią, runami i znakami, czyli pasuje do tej gry idealnie. Nie można jej skojarzyć z czymkolwiek; słowo samo w sobie dziwnie się wymawia, aż prosi się od odczytanie końcówki z brytyjskim akcentem jako "lejn". I o to chodzi! Nazwa powinna być dla nas zupełnie nowym słowem, a nie zwykłym wyrazem z przestawionymi dwoma literami.
Zdecydowany faworyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować