Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep gram.pl - żetony na darmową dostawę

109 postów w tym temacie

No tylko szkoda że trzeba znowu 150 zł dać...jakby było do powiedzmy 90 zł to ok, ale ja nie mam zakupów do 150 ;) Wtedy bardziej mi sie opłaca brać kupon heyah za 3 grosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:23, Darkstar181 napisał:

Szkoda że wartość zamowienia musi przekraczać 150 zł, i dopiero wtedy mozna kupić ten żeton.

Właśnie w sumie wtedy nie musiałeś dawać wPLN, a przesyłka była darmowa. Ciekawe jakie gry będą objęte sztuką żetona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej za zakupy powyżej 150 zł była darmowa przesyłka, a teraz przy takich zakupach trzeba zapłacić 10 wPLN za żeton. Fantastycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

głupi pomysł moim zdaniem powinno być tak ze jak koszt gier wynosi minimum 120 zł lub 150 zł wysyłka jest gratis.. i już koniec...

a jak już chcecie rzetony to by można by było zrobić takie coś ze... można je po prostu kupic za te 10 zł WPLN... i użyc dowoli... a nie takie coś... :/

koniec tyle miałem do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:37, Makus89 napisał:

Duzo bardziej podobal wczesniejszy pomysl :/ Po co wymyslac skoro bylo dobrze i wszystkim sie
podobalo??:/

Za dużo tracili na wysyłce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie powinno to być około100 zł (razem z wkorzystanymi wirtualnymi pieniędzy)
ten pomysł się nie przyjmie przy PC ale przy PS2 raczej tak bo na PS2 gry są droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:39, Evil Khan napisał:

> jakie produkty mają to ikonkę, bo nie znalazłem.
Pewnikiem nie ma jeszcze ...

Coraz mniej podobają mi się te pomysły CDP. Pewnie produktuy oznakowane tą ikonką to jakiś WoW czy GW. Może jeszcze HoMM 5 będzie, ale raszta normalnie :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:41, Budyn napisał:

> > jakie produkty mają to ikonkę, bo nie znalazłem.
> Pewnikiem nie ma jeszcze ...
Coraz mniej podobają mi się te pomysły CDP. Pewnie produktuy oznakowane tą ikonką to jakiś
WoW czy GW. Może jeszcze HoMM 5 będzie, ale raszta normalnie :[

Nie powinno być tej granicy 150 zł
poprostu - nieważne ile zamawiasz możesz użyć plnó do zapłaty za przesyłkę.
ewentualnie 50 zł ale nie 150 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za ponad 150 to powinna być za free :/ 50 zł To rozumiem ale 150 :/ O jezuuu to troche żekłbym fatalne posunięcie marketingowe :/ Oficjalnie to jestem żeby wogule można było płacić wPLN bez wzgledu na zawartość koszyka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować