Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep gram.pl - żetony na darmową dostawę

109 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2006 o 21:46, Bartold-1991 napisał:

A żeton ma swoje zalety - używasz wtedy, kiedy chcesz. Czasami nie opłaca się
opłata za przesyłkę gry, np. Extra Klasyka. Z wPLN kosztuje niecałe 15zł, a z przesyłką powyżej
ceny sklepowej.

NIE TAK TO DZIAŁA !!!
Żeton możesz kupić i użyć TYLKO przy zamównieu powyżej 150 zł,
Nie możesz użyć żetonu do opłaty za przesyłkę jakiejś taniej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 22:38, Evil Khan napisał:

> A żeton ma swoje zalety - używasz wtedy, kiedy chcesz. Czasami nie opłaca się
> opłata za przesyłkę gry, np. Extra Klasyka. Z wPLN kosztuje niecałe 15zł, a z przesyłką
powyżej
> ceny sklepowej.
NIE TAK TO DZIAŁA !!!
Żeton możesz kupić i użyć TYLKO przy zamównieu powyżej 150 zł,
Nie możesz użyć żetonu do opłaty za przesyłkę jakiejś taniej gry...

hmmm tam jest slownko LUB wiec jesli gra bedzie miala owy magiczny znaczek i bedzie kosztowala np 50 zl to za jej wysylke bede mogl zaplacic wPLNami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 22:33, cienislaw napisał:

na razie czekam na homm5, zobaczymy jak wyglada obsluga preorderow.


Oby nie tak jak GW: Faction. Na tym zamówieniu się zawiodłem, czekami czekam i pewnie dostanę towar 7 DNI po "gwarantowanym" teminie dostawy. Żeby nie bylo HoM&M 5 też zamówiłem, ale tym razem nie dam się nabrać na płatność kartą lub przelewem. TYLKO POBRANIE, bo jak nie dostane w dniu premiery to oleje oszustów i pójde do Media Marktu (i tak gra bedzie z CD Projektu ale przynajmniej GRAM.PL wybuli za transport w dwie strony kurierem, bo na pewno nie odbiorę po terminie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:Evil Khan
No to jak mam 2 zetony to niby jak mam je wykorzystac? Przeciez przy kazdym nastepnym zamowieniu za 150 zl znow dostane zeton. Ja juz z tej promocji nic nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 23:03, madjudge napisał:

> na razie czekam na homm5, zobaczymy jak wyglada obsluga preorderow.

Oby nie tak jak GW: Faction. Na tym zamówieniu się zawiodłem, czekami czekam i pewnie dostanę
towar 7 DNI po "gwarantowanym" teminie dostawy;


mozesz przedstawic dowow w formie ofertwy w sklepie cdp gdzie gwarantowano dostawe 26 lub 27 kwietnia? bo twierdze ze nie mowisz prawdy i do tego uparcie szukasz dziury w calym - wystarczy popatrzec jak zachowujesz sie w innych watkach. ale skoro innych wyzywasz od klamcow i twierdzisz ze termim dostawy byl gwarantowany to prosze wskaz mi gdzie zagwarantowano owe 26 kwietnia a ja sam kupie ci tego guild warsa i jeszcze podpisze sie pod twoja petycja o oszustach i zlodziejach :DDDDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 01:05, GL1zdA napisał:

No to jak mam 2 zetony to niby jak mam je wykorzystac? Przeciez przy kazdym nastepnym zamowieniu
za 150 zl znow dostane zeton. Ja juz z tej promocji nic nie rozumiem.


przy kolejnym zamowieniu za 150zl NIE DOSTANIESZ zetonu, a MOZLIWOSC JEGO WYKUPIENIA. wiec jesli masz juz dwa, to mozesz je wykorzystywac i nie kupowac nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1. Czy akcja z żetonami też jest czasowa?

2. Jeśli tak, to czy ktoś kto kupił żeton będzie mógł go jeszcze wykorzystac po skonczeniu promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 10:29, gloody napisał:

1. Czy akcja z żetonami też jest czasowa?


nic na to nie wskazuje - w helpie jest osobna strona zatytulowana "Dostawa za wPLN", wiec wskazuje ze to od teraz staly element sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowe zagranie marketingowe i do tgo tak nieczytelnie wprowadzone ze wiecej szkodzi niz pomaga :)
A co do cen CD Projekt i co do cen wszystkich innych OFICJALNYCH DYSTRYBUTOROW to niestety musze przyznac ze nie staja na wysokosci zadania. Jak to bowiem jest mozlwie ze cena Edycji Zlotej Settlers 5 byla w Gram (nawet z wPLN) wyzsza od ceny w Media Markt(a do tego doliczcie kombinacje z placeniem i czekanie na gre plus ryzyko ze Poczta Polska rozwalil lub zgubi przesylke)? Ale pociesze Was. Kupilem Obliviona w Ultimie, w gwarantowanym terminie dostawy PRZED PREMIERA. W Media kosztowal 20 zlotych taniej i byl 5 dni wczesniej niz otrzymalem przesylke. Po prostu to sa inne realia i ja osobiscie wole przejechac sie do Saturna lub Media 15 minut i kupic od reki niz liczyc na 150 powodow dla ktorych dostane drozej i dluzej. A co do inicjatyw CDProjekt to nie zapominajcie moi drodzy ze byc moze gdyby nie CDP to rynku gier w PL by w ogole nie bylo. Zobaczcie jak mizerni sa pozostali dystrybutorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 10:58, Jackal99 napisał:

Zobaczcie jak mizerni sa pozostali dystrybutorzy.


No właśnie patrzę i nie widzę. Z resztą o tym jest osobny topic http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2695&u=922

Co do cen z gram.pl to hmm, są niskie , nie powiem ale jakoś wolę tradycyjne sklepy netowe, bo tam zamawiam gry od kilku różnych dystrybutorów, zamawiam to co chcę ,a nie szukam dodatkowego badziewia ,żeby zniwelować koszty przesyłki i summa summarum wychodzi mi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 10:58, Jackal99 napisał:

Typowe zagranie marketingowe i do tgo tak nieczytelnie wprowadzone ze wiecej szkodzi niz pomaga
:)


to sie zgadza - chlyt maketingofy jak nic, ale jest napisany jasno i przejrzyscie - nic nie poradzisz na to, ze u ludzi spada zdolnosc rozumienia slowa pisanego (tak, czasami rowniez mi sie zdarza, zwlaszcza w rozumieniu mechanizmow bankowych...).

Dnia 29.04.2006 o 10:58, Jackal99 napisał:

A co do cen CD Projekt i co do cen wszystkich innych OFICJALNYCH DYSTRYBUTOROW to niestety
musze przyznac ze nie staja na wysokosci zadania. Jak to bowiem jest mozlwie ze cena Edycji
Zlotej Settlers 5 byla w Gram (nawet z wPLN) wyzsza od ceny w Media Markt(a do tego doliczcie
kombinacje z placeniem i czekanie na gre plus ryzyko ze Poczta Polska rozwalil lub zgubi przesylke)?


wszystkiego rodzaju markety maja dowolnosc w ustalaniu ceny i jesli robia juz jakas promocje, to ich inicjatywa. a nam nie pozostaje nic innego jak z tych promocji korzystac - sam kupilem syberie 2 za 20zl, kiedy cena dystrybutora wynosila 80zl. na amazonie zdazaja sie 80% obnizki, ale co sprzedadza po 100% cenie to ich. na marketing nic nie poradzisz, jedyne co mozesz jako klient zrobic to samemu decydowac co, od kogo i kiedy kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 10:58, Jackal99 napisał:

Jak to bowiem jest mozlwie ze cena Edycji
Zlotej Settlers 5 byla w Gram (nawet z wPLN) wyzsza od ceny w Media Markt(a do tego doliczcie
kombinacje z placeniem i czekanie na gre plus ryzyko ze Poczta Polska rozwalil lub zgubi przesylke)?


Jest możliwe - dystrybutor sprzedając swoje gry w detalu ma mniejsze możliwości manewrowania cenami niż inni sprzedawcy. wPLN są próbą obejścia tego problemu, ale przecież konkurencja nie śpi i staje do walki :) W sumie dla nas to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:21, Vilmar napisał:

dystrybutor sprzedając swoje gry w detalu [...] wPLN są próbą obejścia tego problemu [...] konkurencja
nie śpi i staje do walki :) W sumie dla nas to dobrze.


hah ;] a na wszystkim zarabia CDP bo to on te gry wydaje ;b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:21, Vilmar napisał:

wPLN są próbą obejścia tego problemu, ale przecież konkurencja nie śpi i staje do walki :)


staje? (czas terazniejszy) czy stanie? (czas przyszly, forma przypuszczajaca) .
Bo jesli juz staje, to daj linki do sklepow dystrybutorow. bo moze cos przeoczylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:52, D2T napisał:

staje? (czas terazniejszy) czy stanie? (czas przyszly, forma przypuszczajaca).


Staje. Pisałem o konkurencji wśród sprzedawców (czyli na przykład sklep gram.pl i wirtuś), nie dystrybutorów (choć i tu się powoli coś zaczyna dziać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zobaczcie, ze kiedys toczyla sie dyskusja o tym aby zniesc koszty przesylki i co ? Zareagowali na Wasze zyczenie, moze nie do konca takie jakie chcieliscie, ale predzej czy pozniej to sie zmieni, jesli bedzie nadal toczyc o tym dyskusje :) Uznaja wkoncu, ze moze nie do konca ten zeton jest dobry oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jest niedobry, jak już jest te 150PLN to powinno być jak w tej "ograniczonej czasowo" promocji przesyłka gratis bez tych wirtualnychPLN, a żeton to mogą sobie wprowadzić dla mniejszych zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować