Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Postal 3 w złocie, jest ostateczna data premiery

30 postów w tym temacie

Czemu wszyscy koniecznie wciskają się ze swoimi grami pod koniec roku... Dla mnie must have, ale kupie dopiero kilka miesięcy po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" (...) deweloperzy wypili w sumie 69 800 litrów kawy, 56 700 litrów herbaty oraz 138 900 litrów piwa."

Jakie proporcje ;) Szykuje się niezła zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bobobo, to prawda? Napalałem się przez lata na Postal 3, ale nie wybaczę braku kamery z pierwszej osoby. To już nie to samo. Taki błąd wymaga kupna, gdy gra stanieje xD

Brak lokalizacji to pół biedy, chociaż Postal 2 był genialne zdubbingowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 18:33, ZuTheSkunk napisał:

Czy tylko ja w pierwszej chwili przeczytałem "PoRtal 3?"

Nope, ale przed kwietniem tego roku wszędzie czytałem informacje o "PoStalu 2" :P
(Mimo, że na portala i tak czekałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety to prawda,będzie tylko TPP,chociaż mam nadzieję,że pojawi się jakiś mod,w którym pojawi się kamera FPS. A za brak polskiej lokalizacji (chociaż jeszcze nie wiadomo czy będzie czy nie,bo CDP nic nie powiedział,ale jeżeli tera nic nie powiedział,to później też raczej nie) mam ochotę krzyknąć do CDProjektu słynne:

"Jaja se szmato robisz?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja Postala 2 to imo z przymrużeniem oka najlepsza lokalizacja tuż obok Larrego 7.
"Odwafluj się ziomal" "uuuu, słabiutko", "widywałam większe" i masa innych kultowych tekstów w stylu Gothickowego "czekaj, lepiej się w nic nie pakować" słyszanego na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że grę robią Running With Scissors. Mogła by być po polsku po w 2 teksty były świetne. Też przed premierą portala 2 wszędzie czytałem Postal 2 a teraz zawsze czytam portal jak jest coś o postalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować