Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III trafi do sklepów na początku 2012 roku!

82 postów w tym temacie

ja myślę że wyjdzie gdzieś w marcu bo przecież 2012 będzie "obfitym" rokiem jeżeli chodzi o plan wydawniczy blizza..no b jeżeli się nie mylę to czeka nas jeszcze premiera heart of swarm i nowego dodatku do wow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli więc nie załapaliście się w pierwszej turze to nic straconego.

Eee... tyle tylko, że dotychczasowa "pierwsza tura", to prasa oraz F&F, na obszarze Europy nikt jeszcze zaproszenia nie dostał. Ciężko zatem mówić o "pierwszej turze", prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 16:43, Wycek napisał:

ja myślę że wyjdzie gdzieś w marcu bo przecież 2012 będzie "obfitym" rokiem jeżeli chodzi
o plan wydawniczy blizza..no b jeżeli się nie mylę to czeka nas jeszcze premiera heart
of swarm i nowego dodatku do wow??


dodatek do wowa dopiero pod koniec 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 4 latach od zapowiedzenia dostajemy testy które są dla kilkudziesięciu maks kilkuset ludzi na całym świecie, a później dowiadujemy się że gra wyjdzie "early 2012" dla niektórych to styczeń ale równie dobrze może to być koniec czerwca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to by się zgadzało.

D3 Q1
SC2.0 Q2-3
WoW dodatek - Q4 :)

Chociaż szkoda bo myślałem że obok BF3 jakaś tępa sieczka w postaci D3 u mnie zagości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początek 2012? No to u mnie D3 już przegrało z kolekcjonerką Mass Effect 3, wyszedłby do końca roku to inaczej byśmy porozmawiali z diabełkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecajcie się tak jeszcze może im się coś nie spodobać i przełożą premierę o 5 lat ;P
Nie no wątpię w to........ ale śmieszne by to już było..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee... ;( Liczyłem na ten rok eh.. Znów ten 2012. Mam nadzieję, że dożyje do premiery Diablo 3. Nienawidzę Blizzarda za to, że robi gry po 12 lat i ciągle przesuwa premiery. A w czasie premiery okazuje się, że gra w cale nie jest taka super jak mówią twórcy. Nie widzę logiki. Eh.. Nie na to liczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 17:50, TobiAlex napisał:

Kopiec kolekcjonerką ME3? A niby co szczególnie jest w tej "kolekcjonerce" ME3?

Dla mnie to standardowa, schludna i bardzo ładnie wyglądająca wersja kolekcjonerska. Nie potrzebuję mydlanej głowy Sheparda czy innych tandetnych szmerów bajerów, kupuję, bo na tę grę czekam najbardziej.
No i kolekcjonerka kosztować będzie mnie tyle, co pewnie podstawowe wydanie D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 17:50, TobiAlex napisał:

Kopiec kolekcjonerką ME3? A niby co szczególnie jest w tej "kolekcjonerce" ME3?

Dla mnie to standardowa, schludna i bardzo ładnie wyglądająca wersja kolekcjonerska. Nie potrzebuję mydlanej głowy Sheparda czy innych tandetnych szmerów bajerów, kupuję, bo na tę grę czekam najbardziej.
No i kolekcjonerka kosztować będzie mnie tyle, co pewnie podstawowe wydanie D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować