Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III trafi do sklepów na początku 2012 roku!

82 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2011 o 17:37, ZubenPL napisał:

> SC2.0 Q2-3

Co ma znaczyć SC2.0 chyba chodzi ci HOTS ale nie jestem pewien.


O to właśnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można czekać. Lepiej dostać produkt, który będzie w 100 procentach dopracowany, niż go wydać, a potem dodawać miliardy łatek itp. (a tak jest zazwyczaj teraz z grami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już wiedziałem o tym od kilku dni, a dokładnie od czasu gdy blizz ogłosił, że przerabiać będzie całego Demon Huntera, bo w trakcie tych beta testów okazało się, że nie daje dostatecznej radości jako klasa postaci. Wielu beta testerów to potwierdza. Do tego itemizacja, na razie uboga (tutaj lista itemów: http://us.battle.net/d3/en/item/) oraz brak ukończonych ostatnich aktów...ba...zero info o nich (a wiemy doskonale, że przed premierą pokażą chociaż diablo ingame i ostatni akt, prawda ?).

Co prawda za miesiąc blizzcon, ale szansa na to, że wtedy ogłoszą datę premiery, nadal nikła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu mnie tytuł zachęcił, a tu ... brak terminu :) to coś w rodzaju kinowego "coming soon", który tak zawsze mnie bawi, bo potem się okazuje, że na początku roku jest "soon" a potem 31 grudnia br. :-D Jak coś padnie podczas bety to przesunął i to daleko, choć mam nadzieję, że tak nie będzie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 19:30, TheFlyingDutchman napisał:

Znowu mnie tytuł zachęcił, a tu ... brak terminu :) to coś w rodzaju kinowego "coming
soon", który tak zawsze mnie bawi, bo potem się okazuje, że na początku roku jest "soon"
a potem 31 grudnia br. :-D Jak coś padnie podczas bety to przesunął i to daleko, choć
mam nadzieję, że tak nie będzie :-)))


Trochę bugów już naprawili a i tak 99% z nich to jakieś fanaberie, kompletnie nie wypływające na jakość produktu i rozrywki. Jedyny poważny jaki pamiętam: gdy miało się pełne inventory na postaci i kupiło coś dla niej z aukcji, to nie można było się już nigdy zalogować :D Ale szybko to naprawili. W zasadzie poza tym, że Demon Hunter nie daje radości jaką dają inne klasy, nie mają już nic do roboty w becie. No i trochę brak balansu, ale to pierwsze poziomy to można odpuścić. Wizard ma nierealne AOE, Monk OP selfheal i pare umiejętności, barb bez dobrego geara i paru potów nie zabije Leorica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 19:22, Ryan-Kam napisał:

Można czekać. Lepiej dostać produkt, który będzie w 100 procentach dopracowany, niż go
wydać, a potem dodawać miliardy łatek itp. (a tak jest zazwyczaj teraz z grami).


Tylko, że Blizzard do tej pory łata swoje 12-letnie produkty. Więc gry od nich nigdy nie są dopracowane. Oczywiście, trudno zobaczyć bugi w ich finalnej wersji, ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nawet jeśli ogłoszą, to można na pewniaka przyjąć, iż nie będzie to data ostateczna i zmienią ją jeszcze co najmniej 2 razy...
Realnie patrząc na dotychczasową historię premier Blizza, to jak mówią "początek 2010" to pewnie będzie to "koniec 2012"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 20:31, Libre napisał:

Strasznie jestem zdziwiony, że Bli$$ard nie wyda każdego aktu oddzielnie, w odstępie
roku w cenie 199zł

hej hej hej :D doczekasz się tego :D W plikach wygrzebaliśmy, że max level to 100, obecnie max lvl to 60, a blizz ostatnio wspominał, że będą 2 dodatki do Diablo 3 :D (ba, nawet wróci paladyn) tak więc, trochę żal mi tych, co teraz np kupią za $$ Azurewrath http://us.battle.net/d3/en/item/azurewrath, a gdy wyjdzie dodatek to ten sword nie będzie tyle wart. Ale, to samo mamy w wowie przecież, ciągle resety gearu, teraz dopiero przyhamowali z tym trochę przy patchu 4.3, bo różnice będą niewielkie a i tak stary gear będzie potrzebny.

Ps. swoją drogą, bronie w Diablo 3 wyglądają jak w pamiętnym Mu Online :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 19:36, Thanathos napisał:

Trochę bugów już naprawili a i tak 99% z nich to jakieś fanaberie, kompletnie nie wypływające
na jakość produktu i rozrywki. Jedyny poważny jaki pamiętam: gdy miało się pełne inventory
na postaci i kupiło coś dla niej z aukcji, to nie można było się już nigdy zalogować
:D Ale szybko to naprawili. W zasadzie poza tym, że Demon Hunter nie daje radości jaką
dają inne klasy, nie mają już nic do roboty w becie. No i trochę brak balansu, ale to
pierwsze poziomy to można odpuścić. Wizard ma nierealne AOE, Monk OP selfheal i pare
umiejętności, barb bez dobrego geara i paru potów nie zabije Leorica :D


OoO, taki błąd z aukcjami to nieźle, ale liczę, że Blizz mocno popracował nad gierką przed betą. Dzięki temu pewnie bardziej testują samą stabilność całej platformy niż szukają bugów samych w sobie. Te zawsze są, ale firma ma sprawny zespół to szybko poprawią co się da. Mi akurat Demon Hunter na gameplayu akurat się o dziwo podobał, choć ja zawsze pogrywam na początku w RPGi jakimś wojem albo barbarzyńcą. Dobra zbroja i bezpośrednie starcia to jest to :) To jednym słowem jest szansa, że wielgaśnych opóźnień przez błędy nie będzie, oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm
-Blizz wydaje dodatek do d2 = dobrze
-Blizz wydaje dodatek do wc3 = dobrze
-Blizz wydaje dwa dodatki do sc2 = zle
-Blizz wydaje dwa dodatki do d3 = zle
Nigdy nie zrozumiem tych ludzi. Aha oczywiscie dodatki będą w cenie dodatków a nie podstawki no i Blizz już powiedział, że pierwszy dodatek do d3 wyjdzie w ciągu trzech lat więc jak ktoś chce poczekać albo będzie się czuł źle, że po trzech latach coś dodadzą to spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 21:07, Fang napisał:

A cena sugerowana 200 zł znowu? To rzeczywiście CD Projekt się postarało tak jak obiecali
:>


CDP ma tu zapewne mało do gadania :P Blizzard się ceni, to wszystko.

Co do daty premiery, byłem w 100%ach pewny że gra wyjdzie w przyszłym roku. Dla mnie zero zaskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 21:10, iRReniQs napisał:

CDP ma tu zapewne mało do gadania :P Blizzard się ceni, to wszystko.


Tylko w takim razie nie najeżdża się na konkurencje tak jak to zrobił Pan Kiciński:

"Efektem tej sytuacji była na przykład oferta przedpremierowa w empik.com na StarCrafta II za 180zł. CD Projekt nie podpisałby się pod taką ceną gry na PC nawet przy tak świetnej pozycji."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że okażą trochę litości nad biednym człowiekiem i premiera będzie w połowie maja, jak już będzię po maturkach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 20:50, kosaqz napisał:

Nigdy nie zrozumiem tych ludzi. Aha oczywiscie dodatki będą w cenie dodatków a nie podstawki
no i Blizz już powiedział, że pierwszy dodatek do d3 wyjdzie w ciągu trzech lat więc
jak ktoś chce poczekać albo będzie się czuł źle, że po trzech latach coś dodadzą to spoko.

Zwyczajnie nie czytają nawet informacji w oficjalnym FAQ, gdzie od dawna jest zapowiedziane, że pierwszy dodatek nie będzie samodzielny. Przyczepiła się natomiast do wielu osób informacja bodajże już sprzed prawie 3 lat, kiedy to ogłoszono trylogię SC2 i dalej uznają to za sprzedawanie 3 podstawek z innymi kampaniami.

Co do daty premiery, nie zdziwiłbym się jakby się trochę jeszcze opóźniła. 2011 i tak nie był realną datą premiery a może być nawet później niż początek roku. Akurat Blizzard może sobie pozwolić na wydawanie tytułów w środku lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miło to słyszeć :) nie ukrywam że spodziewałem się trzeciej części Diablo jakoś na początku roku. mam nadzieję że będzie to najpóźniej marzec 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 21:07, Fang napisał:

A cena sugerowana 200 zł znowu? To rzeczywiście CD Projekt się postarało tak jak obiecali
:>


Przecież te 200zł to domysły gram.pl , dobra prawie na pewno tak będzie ale nie przekreślajcie od razu CDprojekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować