Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - premiera na świecie i w Polsce już dziś!

419 postów w tym temacie

>>D2T takie sam pre-packi były chyba zrobiony do jakiejś strategii(Bitwa o Śródziemie jeśli się nie myle) i było to sprzedawane w EMPiK''ach na zasadzie pre-orderu, czyli przychodzisz kupujesz taki badziew i masz pewność zamówią go specjalnie dla Ciebie, coś dla ludzie bez dostępu do neta. A chodzi mi o to że jeśli pisze poradnik taktyczny to chciałbym go mieć, a nie skrót instrukcji, którą dostałem z Factions. Powinno się nazywać pre-order pack, a nie pakiet dodatkowy, bo na co mi coś co już mam za samo zamówienie gry?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:31, Half-Devil napisał:

D2T takie sam pre-packi były chyba zrobiony do jakiejś strategii(Bitwa o Śródziemie
jeśli się nie myle) i było to sprzedawane w EMPiK''ach na zasadzie pre-orderu, czyli przychodzisz
kupujesz taki badziew i masz pewność zamówią go specjalnie dla Ciebie, coś dla ludzie bez dostępu
do neta. A chodzi mi o to że jeśli pisze poradnik taktyczny to chciałbym go mieć, a nie skrót
instrukcji, którą dostałem z Factions. Powinno się nazywać pre-order pack, a nie pakiet dodatkowy,
bo na co mi coś co już mam za samo zamówienie gry?!


nie bardzo rozumiem twoj problem. gram.pl nie jest sklepem fizycznym, wiec co ma do rzeczy ''jak to kiedys zrobil sklep x''? jakos sklepy x i y nie zatroszczyl sie zeby pakiety dodatkowe od ncsoftu wydobyc. zalatwil je gram.pl bo bylo mega cisnieni ze strony ludzi - trzeba bylo czytac wypowiedzi na forum guildwars.pl.

i teraz powtorze moje pytanie, skoro twierdzisz ze pakiety powinny byc wysylane przed premiera, to pytam again - zaplacilbys 15 zeta za wysylke tego pakietu?

co do poradnika - nikt poza toba chyba nie zamowil pakietu dla poradnika. ludzie zamawiali go dla plakatu i muzy, bo tego nie bylo w edycji standardowej. a do poradnika wracajac, o jego zawartosc powinienes miec pretensje do nc.

pakiet dostales tak jak dostac miales. zawartosc jest taka jak podal ncsoft, dostawa razem z gra tak jak podal gram.pl. do kogo ty masz pretensje? jesli ci nie odpowiada, to zamiast pisac bluzgi "zeby was ch** strzelil" idz do sklepu zwyklego. dostaniesz tam gre 40 zeta drozej i bez pakietu dodatkowego i bedziesz heppi :). speak with your wallet jak mowia amerykanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:49, SłońPL napisał:

Własnie napisałem maila do masterlinka w sprawie mojej paczki czekam na odpowiedz mam nadzieje
ze juz jest w drodze..


nie lepiej zadzownic? "troche" szybciej niz pisac maila i czekac na odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wy debile jesteście pewnie większosc z was mieszka w wielkich miastach to moglibyście sobie pójść do empika i tam kupić, a tera macie gule(oczywiście ci co zamówili przez masterlinka) i nerwy hehehehe Tak się ma lenie co hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 13:09, D2T napisał:

> Własnie napisałem maila do masterlinka w sprawie mojej paczki czekam na odpowiedz mam
nadzieje
> ze juz jest w drodze..

nie lepiej zadzownic? "troche" szybciej niz pisac maila i czekac na odpowiedz :)



Nie......... :) Jak odpiszą i powiedzą ze ją dostane po majówce to im nogi z dupy powyrywam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 13:11, toolek napisał:

Ja swoją paczkę dostanę po majówce :/
Najbardziej wkurza mnie milcznie CDP...


zamiast milczenia wkurzac powinien cie brak spostrzegawczosci u siebie. odpisali ci dwa dni temu na forum
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6907&pid=239

heh zamowiles poczta i masz pretensje ze dostaniesz 4 maja.... a czytales moze ile czasu trwa dostawa pocztowa? czy w ogole czytales co bylo napisane zanim kliknales i zamowiles gre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 13:23, Sebacom napisał:

> Najbardziej wkurza mnie milcznie CDP...
Mogli by powiedzieć wprost co jest grane...


ale zrozum ze nic nie jest grane. prawie wszyscy paczki dostali. poczytaj fora o guildwars w polsce czy inne growe. co chwila ktos pisze ze wlasnie dostal paczke od gram.pl. sam paczke mam (zamawialem dla kogos), wszystkie znane mi osoby takze dostaly. niektorzy juz nawet poczta (sic!). po prostu tutaj, gdzie zamowili wszyscy gre, zebralo sie kilka osob ktore paczki nie dostalo (z czego polowa z wlasnej winy - jak wyzej wymieniony pan ktory zamowil gre poczta albo jeszcze inny ktory w ogole zamowienia nie potwierdzil) i pisza w kolo macieju ze gry jeszcze nie maja.

problem jest jak najbardziej indywidualny i osoby ktore paczki nie dostaly powinny sie skontaktowac z masterlinkiem. to bylbo imho calkiem przewidywalne ze na kilka setek/tysiecy (?) paczek, niecaly procent nie dostanie gry na czas. tak, zgadzam sie, jest to przykre i wspolczuje. nie neguje ze kilka osob gry nie ma. natomiast twierdzenie ze jest jakis masowy problem to bujda. wystaczy zerknac na poprzednie strony, polowa postow napisana przez jednego goscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagadzam się z Tobą. Przykre że niektórzy nie dostali przesyłki ale to są jednostki, co chyba jest zrozumiałe przy tak ogromnym przedsięwzięciu.

Jednak jakaś odpowiedź w sprawie brakującego obrazka w EK powinna się pojawić. Nie żebym miał jakieś parcie na ten temat ale miało być a nie ma i chciałbym wiedzieć co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 29.04.2006 o 13:33, D2T napisał:

ale zrozum ze nic nie jest grane. prawie wszyscy paczki dostali. poczytaj fora o guildwars
w polsce czy inne growe. co chwila ktos pisze ze wlasnie dostal paczke od gram.pl. sam paczke
mam (zamawialem dla kogos), wszystkie znane mi osoby takze dostaly. niektorzy juz nawet poczta
(sic!). po prostu tutaj, gdzie zamowili wszyscy gre, zebralo sie kilka osob ktore paczki nie
dostalo (z czego polowa z wlasnej winy - jak wyzej wymieniony pan ktory zamowil gre poczta
albo jeszcze inny ktory w ogole zamowienia nie potwierdzil) i pisza w kolo macieju ze gry jeszcze
nie maja.

problem jest jak najbardziej indywidualny i osoby ktore paczki nie dostaly powinny sie skontaktowac
z masterlinkiem. to bylbo imho calkiem przewidywalne ze na kilka setek/tysiecy (?) paczek,
niecaly procent nie dostanie gry na czas. tak, zgadzam sie, jest to przykre i wspolczuje.
nie neguje ze kilka osob gry nie ma. natomiast twierdzenie ze jest jakis masowy problem to
bujda. wystaczy zerknac na poprzednie strony, polowa postow napisana przez jednego goscia.



Ciesz sie ze ty dostales ja zmawialem kurierem i niedostalem paczki a ten kto zamowil poczta dostal.JA tego nierozumiem. Kurier Powinien paczke dac 1 dzien po jej andaniu a tu juz minely 2 dni a kuriera niema kurier POWINIEN byc szybsy od poczty !!i to niejest kilka osob Ktore niedostaly paczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 10:53, Bhaal87 napisał:

No wlaśnie probowałem chyba z milion razy i NIE DZIAŁĄ ;/ z kad mam teraz wziaść tan CD-KEY
z przedpremierowej 3 gry co podało mi gram.pl ;/
poprostu genialny pomysł GRAM.PL z brakiem możliwość przeniesienia przedmiotów do BOXa na przykład
no naprawde wnerwić sie można GRATULUJE POMYSŁU NIE BEDE MIAŁ dodatkowych super unikalnych
broni :/ moze nasznwne GRAm.PL naprawiło by ten błąd ????? bo to troche beznadziejne w pre
order było napisane ze dostane te 2 bronie a tu nic polecenie /preorder nie dziala ... co mam
zrobic zeby zadzialalo ?


Tyle zę to nei wina gram.pl. Sam wpisałem klucz z Factions (wcześniej miałem wpisany z preordera oczywiście) i przedmioty normalnie dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować