Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - premiera na świecie i w Polsce już dziś!

419 postów w tym temacie

medoc: Dziękuję w imieniu swoim i innych zainteresowanych. Wypowiedź pracownika rozwiewa plotki i wiem już mniej więcej kiedy otrzymam możliwość zarejestrowania gry (wirtualna kasa). Nie można było tak ciut wcześniej ? :). Hejka i trzymam kciuki za to aby inni otrzymali GW:F jak najszybciej/najsprawniej.

PS: Za parę tygodni bardzo chętnie dowiedziałbym się ile to CE (EK) i ogólnie GW:F w pudełkach "nawiedziło" Polskę / Europę. Szkoda, że AN nie publikuje info w słupkach o ilości graczy z danego Państwa w okresach tygodniowych :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja już nie czekam na kuriera :). Byłem w Empiku i sobie kupiłem, teraz gram sobie bez nerwów w Factions :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 12:07, Big Boi napisał:

mam małe pytnko czyt da się grac w Factions po polsku ???


Spolszczenie będzie gotowe gdzieś pod koniec roku... zresztą było to już mówione wcześniej.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest już jakiś odzew od CD-Projekt''u (przynajmniej na forum-zawsze coś) może mógłbym się dowiedzieć co z moją reklamacją odnośnie braku karty z kodem w moim pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Mam pytanie do kogoś z CDP (proszę o odpowiedź) :
Zamówiłem GWF u mojego dobrego kumpla. Dziś otrzymałem zamówioną gre ( kolega który też zamówił GWF dostał ją w piątek ale nie o tym mowa) Co się okazało - pierwsza płytka z grą nie może zostać przeczytana przez mój nośnik ( dodam , że podczas instalacji przy 37% pojawia sie komunikat : "brak odpowiedźi") po wyjęciu płyty zobaczyłem, że nośnik od spodu ma w kilku miejscach "jakby pozostałości po kleju i wiele rys", które moim zdaniem są powodem tego że nie nie mogę dokonać instalacji państwa produktu. Dziś także zarejestrowałem kartę którą dołączyliście do gry (karta rejestracji elektronicznej), ale na swoim koncie I tu jest moje pytanie...Czy mogę złożyc reklamacje na nośnik z gry z mojego konta, nawet że gra została kupiona na koncie kumpla? I także chciałem sie dowiedzieć ile dni może trwać cała ta procedura ?

Za odpowiedź dziękuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 21:18, sobie? napisał:

Witam!!!

Mam pytanie do kogoś z CDP (proszę o odpowiedź) :
Zamówiłem GWF u mojego dobrego kumpla. Dziś otrzymałem zamówioną gre ( kolega który też zamówił
GWF dostał ją w piątek ale nie o tym mowa) Co się okazało - pierwsza płytka z grą nie może
zostać przeczytana przez mój nośnik ( dodam , że podczas instalacji przy 37% pojawia sie komunikat
: "brak odpowiedźi") po wyjęciu płyty zobaczyłem, że nośnik od spodu ma w kilku miejscach "jakby
pozostałości po kleju i wiele rys", które moim zdaniem są powodem tego że nie nie mogę dokonać
instalacji państwa produktu. Dziś także zarejestrowałem kartę którą dołączyliście do gry (karta
rejestracji elektronicznej), ale na swoim koncie I tu jest moje pytanie...Czy mogę złożyc
reklamacje na nośnik z gry z mojego konta, nawet że gra została kupiona na koncie kumpla? I
także chciałem sie dowiedzieć ile dni może trwać cała ta procedura ?

Za odpowiedź dziękuje !


plytki nie sa potrzebne do instalacji gry, wystarczy klient ze strony guildwars.com

http://guildwars.com/downloads/gwsetup.zip

tak wiec grac mozna juz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 22:22, Arkadiusz napisał:

plytki nie sa potrzebne do instalacji gry, wystarczy klient ze strony guildwars.com

http://guildwars.com/downloads/gwsetup.zip

tak wiec grac mozna juz teraz



Tak. Tylko jeśli gościu zapłacił za grę to warto byłoby ją mieć w stanie b.dobrym.
Wiadomo, że to błąd przy produkcji bo innej opcji nie widzę.


A co do sprawy... najlepiej napisz do pomocy technicznej (o ile już teog nie zrobiłeś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 22:26, Khalid. napisał:


Tak. Tylko jeśli gościu zapłacił za grę to warto byłoby ją mieć w stanie b.dobrym.
Wiadomo, że to błąd przy produkcji bo innej opcji nie widzę.


A co do sprawy... najlepiej napisz do pomocy technicznej (o ile już teog nie zrobiłeś).


wiem, niech sobie wymienia plytke (to jego prawo),

ale jego martwi chyba fakt ile czasu to zajmie ("chciałem sie dowiedzieć ile dni może trwać cała ta procedura")

wiec podalem mu link do klienta, zeby mogl juz teraz grac, bez czekania na wymiane plytki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że zaszła mała nieścisłośc. Niechodzi mi głównie o to ile tra procedua tylko czy kupując na koncie kumpla moge później bez żadnych problemów składać reklamcje z mojego konta ( chodzi mi o to, ze jest umowa na mojego kumpla i czy to nie przeszkodzi w tym ??) a tak wogole to już gram w GWF ponieważ jak dziśdostałem orginał to do mojego GW dopisałem kod ktory dziś dostałem i wszystko działa, ale wiecie kto by chciał gre (orginlaną) która jescze w dodatku jest uszkodzona. A wiem że CDP to firma porządna i takie usterki techniczne może załatwić !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 21:14, natanadler napisał:

Gdzie musze napisać żeby dostać swój obrazek??

Nigdzie:D Czekaj do jutra na pewno ci przyślą, tak jak mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 23:48, sobie? napisał:

Widze, że zaszła mała nieścisłośc. Niechodzi mi głównie o to ile tra procedua tylko czy kupując
na koncie kumpla moge później bez żadnych problemów składać reklamcje z mojego konta ( chodzi
mi o to, ze jest umowa na mojego kumpla i czy to nie przeszkodzi w tym ??) a tak wogole
to już gram w GWF ponieważ jak dziśdostałem orginał to do mojego GW dopisałem kod ktory dziś
dostałem i wszystko działa, ale wiecie kto by chciał gre (orginlaną) która jescze w dodatku
jest uszkodzona. A wiem że CDP to firma porządna i takie usterki techniczne może załatwić !!


Myślę, że nie jest ważne z którego konta zamawiasz grę, lecz na którym zarejestrujesz ją. I chodzi tu o klucz CDProjektu, a nie gry. Na pewno ci wymienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 21:53, Vasilli napisał:

> Gdzie musze napisać żeby dostać swój obrazek??
Nigdzie:D Czekaj do jutra na pewno ci przyślą, tak jak mi:)


Czyli CDP wysyła każdemu kto zamówił edycje kolekcjonerską??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 23:11, natanadler napisał:

> > Gdzie musze napisać żeby dostać swój obrazek??
> Nigdzie:D Czekaj do jutra na pewno ci przyślą, tak jak mi:)

Czyli CDP wysyła każdemu kto zamówił edycje kolekcjonerską??

Yes(tak):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 23:16, Vasilli napisał:

> Czyli CDP wysyła każdemu kto zamówił edycje kolekcjonerską??
Yes(tak):)


Fajnie szkoda tylko że nie dostałem np maila z informacją na ten temat:( Dzięki za Info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować