Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - premiera na świecie i w Polsce już dziś!

419 postów w tym temacie

Chamberlyn

Z przyjemnością informujemy, że już dziś, równocześnie z premierą ogólnoświatową, do sprzedaży trafiła gra Guild Wars: Factions - nowa odsłona niezwykle popularnej gry sieciowej! Przypominamy również, iż Factions cały czas dostępne jest w sklepie gram.pl gdzie możecie nabyć je nawet za 99,90 PLN (korzystając z Wirtualnych Pieniędzy).

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars: Factions - premiera na świecie i w Polsce już dziś!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostałem paczuszke, pudełko wyglada slicznie, jest piekne, zaraz je otworze, mniam, oby wszystko było w srodku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi w każdej chwili może przyjść paczuszka z piękną rytualistką ... czekam niecierpliwie (jak czegoś nie będzie to zorganizuje zamach na cd-projekt ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:20, Aithieel napisał:

Dostałem paczkę bez Karty Aktywującej grę :[

A myslalem, ze jestem wyjatkiem. Karty tez nie mialem, tylko na tej kartce, gdzie powinna byc tlusta plame po kleju. Dodam, ze pudelko bylo odpowiednio zabezpieczone tymi naklejkami. Dzwonilem do CDP i powiedzieli mi, ze mam im wyslac gre z powrotem, to jak dobrze pujdzie we wtorek dostana i wysla mi od razu nowa kopie. Mam tylko nadzieje, ze zdaza przed uplywem 10 dni od startu faction, bo strace preorderowe itemy i postacie, ktore teraz zrobilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpakowalem, jest wszystko, jest nawet plakat.
Teraz do CDP:
Do instrukcji dokleiliscie pierwsza strone, niestety wyglada to OBRZYDLIWIE paskudnie, wystaje z niej i PASKUDNIE sie pogniotlo w pudelku, co wiecej, chyba nie da się tego jakos po ludzku wyrwać.
Prosze, nie robcie tak wiecej a jedynie dodajcie luzem jakas karteczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja strace postacie przez CDP!!! zamowilem Pre-Order pisze ze wyslali 27 kwietnia a dostane... 4-5 maja!!! TAK PISZE W PLANOWANEJ DOSTAWIE!!! A MIALEM DOSTAC 28!!! Licze na jakas rekompesate... Event skonczy sie 2 maja a ja strace swoje przedmioty i postacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:26, Smaug_PRAWDZIWY napisał:

> Dostałem paczkę bez Karty Aktywującej grę :[
Karty tez nie mialem, tylko na tej kartce, gdzie powinna byc
tlusta plame po kleju.

Szkoda, ze tu edita nie ma. Chozilo mi o to, ze na tej kartce zamiast karty mam plame po kleju, ktorym pewnie karta byla przyklejona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:32, Koczy napisał:

Ja strace postacie przez CDP!!! zamowilem Pre-Order pisze ze wyslali 27 kwietnia a dostane...
4-5 maja!!! TAK PISZE W PLANOWANEJ DOSTAWIE!!! A MIALEM DOSTAC 28!!! Licze na jakas rekompesate...
Event skonczy sie 2 maja a ja strace swoje przedmioty i postacie!

Nie stracisz, tylko nie bedziesz mial mozliwosci nimi grac. Jesli w ciagu 10 dni od startu eventu wprowadzisz klucz do gry, to odzyskasz wszystko. Jezlei natomiast tego nie zrobisz, to niestety mozesz sie pozegnac z postaciami. I tak wolalbym byc w twojej sytuacji, niz nie miec karty z kluczem w pudelku :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:32, Koczy napisał:

Ja strace postacie przez CDP!!! zamowilem Pre-Order pisze ze wyslali 27 kwietnia a dostane...
4-5 maja!!! TAK PISZE W PLANOWANEJ DOSTAWIE!!! A MIALEM DOSTAC 28!!! > Licze na jakas rekompesate...

Przede wszystkim jedna uwaga: wybrałeś metodę dostawy pocztą, nie kurierem. Jedynie w wypadku kuriera możliwa jest dostawa następnego dnia roboczego. W wypadku dostawy pocztą, czas dotarcia przesyłki to 3 dni robocze. Odejmując weekend oraz 1 oraz 3 maja, trzeci dzień roboczy licząc od wczoraj wypada właśnie 4 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie stracisz, tylko nie bedziesz mial mozliwosci nimi grac. Jesli w ciagu 10 dni od startu eventu wprowadzisz klucz do gry, to odzyskasz wszystko. Jezlei natomiast tego nie zrobisz, to niestety mozesz sie pozegnac z postaciami. I tak wolalbym byc w twojej sytuacji, niz nie miec karty z kluczem w pudelku :-/


Szczerze ci wspolczuje ale... i tak sie czuje oburzony =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech Wam bedzie... ale myslalem ze po to przesylajo w dniu premiery ze obojetnie jako forme sie wybierze to i tak przyslo w premiere...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem miesiąc temu i dzisiaj dokłądnie 45 min temu dostałem swoja paczke !! Ale jestem zadowolony !! Gram juz od wczoraj ale samo pudełko z płytami sprawia przyjemny widok dla oka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować