Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - premiera na świecie i w Polsce już dziś!

419 postów w tym temacie

Wiesz... a skąd oni mogli wiedzieć, że akurat zamówiłeś u kumpla? trzeba było zamówić sobie samemu i nie mieć pretensji...

A tak na marginesie... do której oni te paczki rozwożą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czekam i czekam az zadzwoniłem do Masterlinka. Tam powiedzieli mi że paczki nie dostane gdyż fizycznie jej nie dostali, gdyż CDP wysłał im błedna listę. Ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 16:11, s-killer napisał:

Wiesz... a skąd oni mogli wiedzieć, że akurat zamówiłeś u kumpla? trzeba było zamówić sobie
samemu i nie mieć pretensji...

A tak na marginesie... do której oni te paczki rozwożą?


Masterlink rozwozi paczki do ok 19 , ale jeżeli mają DUŻO to czasami i dłużej. Ja też zamówiłem sobie i kumplowi i jak na razie nie mam żadnej :(

A co klucza do GW: Faction to wystarczyło do nich napisać :)
Co nie zmienia faktu, że NIGDZIE nie było napisane że przysługuje jeden klucz do konta, a nie do zamówienia. Ja swój uzyskałem w ostatni dzień marcowego eventu, bo też pierwszy oddałem kumplowi. Pograłem, gram też obecnie, ale po co ta mordęga. Wystarczyło napisać jedno konto=jeden klucz. A tak znowu pracownik pomocy technicznej miał zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już 16:16 a po paczce ani śladu, najpierw zawala CDP a później masterlink... czyżby mnie szczęście opuszczało :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 16:19, s-killer napisał:

nie tylko ciebie... :(


Brutalne ale prawdziwe :)

Serce się raduje , że nie tylko ja mam pecha :)

A tak na poważnie, GRAM.PL po prostu nie wyrabia z realizacją zamówień przy HITACH. Gdyby nie obniżka ceny przy użyciu wirtualnych pieniędzy kupowałbym wszystko w Media Markt (gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo prostu gram.pl bawi sie z nami ;/ chcialem dodac do mojego zamowienia, żeby dzwonili pod 40(mieszkam pod 1.) ale nie ma takiej opcji :( poztym kurier zastanie w domu prawie gluchą babcie ;/ ja chce gw:f !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniliście do oddziału Masterlinka w swoim mieście? Bo mi powiedzieli, że jej jeszcze nie dostali i najwcześniej mogę ją mieć we Wtorek (jeśli ją dzisiaj dostaną). Jednym słowem jaja obciąć!;P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 16:27, keitaro napisał:

Dzwoniliście do oddziału Masterlinka w swoim mieście? Bo mi powiedzieli, że jej jeszcze nie
dostali i najwcześniej mogę ją mieć we Wtorek (jeśli ją dzisiaj dostaną). Jednym słowem jaja
obciąć!;P :(


To jest okropne niby przesyłka jest i wyszłą ze sortowni ale kurier zaginoł....przepadł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niee, doprawdy!
Byłem pewny, że paczka zostanie wysłana priorytetem ;/
A tak to muszę kurrrcze czekać do 5 maja!!! :|
I na kija zamawiałem w preorderze ;/ Mogłem lepiej po prostu pójść do empiku/mm i kupić 30 zł drożej, mógłbym chociaż grać o_O
Ogromnie się zawiodłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, a wlaściciele gram.pl maja nas glęboko w ... i tylko beda sie chwalic ileż to osob zamowilo u nas gier w tym roku;/ totalne 0!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy warto obwiniać gram.pl! Może to wina Masterlinka i po takim wybryku nie powinno już być możliwości wysyłania kurierem przez tą firme!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale wiecie co,ja sie nauczyłem jednego po tym co sie dzieje: Nie być pazerą! No i co że zaoszczędzimy te glupie 40 zł WPLN ale sami widzicie ile teraz nerwów tracimy na czekaniu na kuriera. A tak to już bym poszedł do sklepu i miał gre. Polak po szkodzie!!!
Morał:
Nigdy ale to przenigdy nie kupuj na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować