Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted 3: Oszustwo Drake`a - Edycja Kolekcjonerska w ofercie sklepu gram.pl!

32 postów w tym temacie

gram.pl

Bogate kolekcjonerki są dobre, bo są dobre i bogate - to znane wśród growej braci powiedzenie na pewno ma zastosowanie w przypadku Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Edycja Kolekcjonerska. Zresztą nie musicie wierzyć nam słowo, po prostu przekonajcie się sami.

Przeczytaj cały tekst "Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Edycja Kolekcjonerska w ofercie sklepu gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3: Oszustwo Drake''a ..... ale to beznadziejnie brzmi (mówię tu o podtytule)..
Co do kolekcjonerki to całkiem fajna ale 500zł to za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 00:45, Siriondel napisał:

Kozak. Gdybym nie wybulił już w tym roku 6 stówek na edycję Hero inFamous 2 to brałbym
bez zastanawiania się. A tak kupa :P

Hehe. Preorder złożony. : P
I tak trochę taniej niż innych sklepach (499zł), zawsze to 20 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 00:45, Harrolfo napisał:

Czyli kolejna EK (po nowym Asasynie i Batmanie) z astronomiczną ceną i mało ciekawą zawartością.
Dziękuję, postoję.


Eee ... 170 zł za EK nowego Assassyna to " astronomiczna cena "?
a EK Batmana ma ciekawą zawartość,czyli świetną figurkę,tylko cena jest po prostu zbyt wysoka - podobnie jak w przypadku EK Uncharted 3
całe szczęście,że EK na PC są jeszcze o połowę / lub więcej / tańsze / Wiedźmin 2,AC:B /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 02:54, lis_23 napisał:

Eee ... 170 zł za EK nowego Assassyna to " astronomiczna cena "?

200 jak już ;)
Tak, za to, co oferuje jest to bardzo dużo. Bo nie oferuje prawie nic ciekawego.

Dnia 24.09.2011 o 02:54, lis_23 napisał:

a EK Batmana ma ciekawą zawartość,czyli świetną figurkę,tylko cena jest po prostu zbyt wysoka

Zgadza się, dlatego wymieniłem tę grę wyżej.

A wypowiedź TobiAlexa pozostawię bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skuszę. Miałem kupować EK Skyrima, ale po akcjach Cenegi wydanie 5 stów (lub nawet więcej) na wykastrowaną grę z blokadą regionalną mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te czerwone podkreślenia to mogliście zlikwidoweć panowie.

A co do samej kolekcjonerki to fajna, ale za jakieś 250zł maksymalnie. Wogóle nie rozumiem dlaczego gry na PC kosztują 100-120zł, a na konsole 200-220zł. Ma ktoś jakiś pomysł? (Nie mówię, że na konsole jest za dużo, bo chcą zarobić. Chodzi mi o ten rozstrzał cenowy.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 08:50, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

A co do samej kolekcjonerki to fajna, ale za jakieś 250zł maksymalnie. Wogóle nie rozumiem
dlaczego gry na PC kosztują 100-120zł, a na konsole 200-220zł. Ma ktoś jakiś pomysł?

Tylko dlatego, że mieszkamy w Polsce - na Zachodzie różnica jest minimalna i wciąż maleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 08:54, Henrar napisał:

Tylko dlatego, że mieszkamy w Polsce - na Zachodzie różnica jest minimalna i wciąż maleje.

Domyślam się, że w stronę ceny konsolowej? Ale chodziło mi o to, dlaczego w Polsce mamy ten rozstrzał. Co na to wpłynęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 09:15, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

Domyślam się, że w stronę ceny konsolowej?

Oczywiście. Przecież tu chodzi o kasę :)

Dnia 24.09.2011 o 09:15, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

Ale chodziło mi o to, dlaczego w Polsce mamy ten rozstrzał. Co na to wpłynęło?

Nasi wydawcy, którzy wybłagali od tych większych takie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 09:25, Henrar napisał:

> Ale chodziło mi o to, dlaczego w Polsce mamy ten rozstrzał. Co na to wpłynęło?
Nasi wydawcy, którzy wybłagali od tych większych takie ceny.

No to pozostaje się cieszyć póki jeszcze takie mamy, bo Blizz coraz chętniej wciska nam gry po 170-200 zł. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ogólnie o to, że wiadomo że gra na konsoli pójdzie bez zacinki, a gra na PC niekoniecznie. Dlatego ktoś wpadł na pomysł, że gry na PC mogą być tańsze bo ktoś kupuje je "na własną odpowiedzialność", a na konsoli jest sprawdzone i w ogóle więc można walnąć cenę wyższą. Niestety, polityka tego kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie chodzi po prostu o to, że twórcy gier za każdą sprzedaną grę na konsolę muszą część kasy oddać M$ lub Sony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde strasznie jestem napalony na tę kolekcjonerkę U3, ale zachciało mi się studiów i o pięć stów jestem do tyłu
:o( Trzeba by pasa ostro zacisnąć... A skoro zależy mi tylko na kuferku i rzemieniu z pierścieniem, to chyba sobie daruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę... Drogo. Do 350zł bym się skusił ale pół tysiąca to za dużo. Szczególnie, że zależy mi tak naprawdę na klamrze do paska no i grze. Wygląda na to, że w tym roku żadna kolekcjonerka nie znajdzie się w mojej kolekcji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować