Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 12 - eliminacje do Mistrzostw Polski na początku października

12 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wiemy już, kiedy i w jakim mieście Cybersport zorganizuje eliminacje do Mistrzostw Polski w FIFA 12 na PC oraz PlayStation 3. Warto w tym miejscu dodać, że ze względu na wprowadzone zmiany, w nową odsłonę serii trzeba nauczyć się grać od nowa. A czasu jest niewiele.

Przeczytaj cały tekst "FIFA 12 - eliminacje do Mistrzostw Polski na początku października" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurde, akurat 30 mi sie rozpoczyna semestr akademicki, a w sobote miałem wrócić z Łodzi do swojego ojczystego Płocka:D Chyba zostane:D

A w Łodzi w jakim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cybersport Games Festival odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Hotelu Centrum przy ulicy Kilińskiego 59/63 w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy tak: ogarnąłem najpierw 11, teraz niedawno demo 12 (o dziwo szybko sobie przyswoiłem nowości w sterowaniu) i gdyby nie to że to Łódź to bym pojechał, czemu nie... zawsze to jakaś rozrywka i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem?? Gra trafi do sklepów 29.09.2011, a turniej jest 01.10.2011 ??

Czy ktoś z organizatorów upadł na głowę, tak z wysokości 4 piętra po drodze zahaczając o linię wysokiego napięcia i przy lądowaniu wbił mu się do głowy ten pomysł ?? Dlaczego, pytam, dlaczego?? Przecież to nie ma w ogóle prawa bytu. Jak można zorganizować turniej, ogólnopolski, w grę, w którą większość z uczestników pewnie nie zdąży nawet zagrać (paczka nie zdąży dojść) ?! Chyba, że komuś coś się pokiełbasiło i to turniej w 11 ??

Może zadzwonię do Weiss''a z tym, dobry materiał.

Proszę o sensowną odpowiedź, nie w stylu "przecież w demo można grać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo było w zeszłym roku, dzień po premierze i od razu eliminacje, a wie ktoś czy eMP FIFA 12 online będą tylko na PS3 bo jak tak to jedyna szansa posiadaczy Xboxów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nie będzie można nie po to się nauczyłem jako tako na nowym by można było grać na starym
Wszystko co związane z FIFĄ
Sobota 1 października:
12:00 - 20:00 - Mistrzostwa Polski FIFA 12 - turniej otwarty na PC (zapisy od 10:00 do 11:00)
10:00 - 20:00 - Turniej otwarty FIFA 12 - konsole PlayStation 3

Niedziela 2 października:
10:00 - 18:00 - Mistrzostwa Polski FIFA 12 - turniej otwarty na PlayStation 3 (zapisy od 10:00 do 10:30)

Tak samo jak rok temu bilety trzeba kupić
sobota bilet 10 zł
niedziela bilet 8 zł
karnet na sobotę i niedzielę 15 zł

Wszystko masz tu http://cybersport.pl/newsy/pelny/CGF_2011_informacje_dla_graczy/0/0/0/0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować