Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rekompensata dla uczciwych graczy, których konsole Xbox 360 zostały zbanowane przez pomyłkę

19 postów w tym temacie

Adam Berlik

Przed kilkoma tygodniami Microsoft przez pomyłkę zbanował nie tylko przerobione konsole Xbox 360, ale także te, które nigdy przeróbce nie zostały poddane. Poszkodowani oczywiście złożyli skargę. Efekt?

Przeczytaj cały tekst "Rekompensata dla uczciwych graczy, których konsole Xbox 360 zostały zbanowane przez pomyłkę" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E no nie ma co narzekać, za te 1600MSP to akurat tego Crysisa bym nabył :PP ale na mnie nie trafiło, może następny razem? Lepiej nie, ale gratis fajny i trzeba docenić. Wiadomo, że każdy chciałby od razu 10.000 punktów i w ogóle 3x konsole za free, ale trzeba docenić, że MS coś DAŁ ! :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie, jak zbanują komuś przez pomyłkę konsolę to wtedy musi iść z tym do serwisu, żeby MS naprawił czy to można zrobić przez jakiegoś patcha od strony MS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 21:06, vegost napisał:

Teraz pytanie, jak zbanują komuś przez pomyłkę konsolę to wtedy musi iść z tym do serwisu,
żeby MS naprawił czy to można zrobić przez jakiegoś patcha od strony MS ?


Bany sa rozdawane po stronie MSu ;)
Nic zwiazanego z sama konsola (no moze poza jej wlasnym numerem, czy czyms) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 21:02, Lemonardo napisał:

@SlaVio2: Co dał od siebie? Zaletą rozdawania wirtualnych dóbr jest właśnie to, że nie
wydajesz na to ani centa.


Ale Microsoft rezygnuje z potencjalnego zysku za MSP czy abonament Xbox Live Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tym szczęściarzem i mnie zbanowali jakoś na początku wrzesnia za nic gram na orginałach dzisiaj czytam ze była to pomyłka i oki ale zaraz zaraz miało być w ramach przeprosin 3 miechy xbox live i punkty a u mnie nic nie ma mam konto na polskim xbox live co jest grane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować