Zaloguj się, aby obserwować  
Industry

Co byś zrobił gdybyś miał 50 miliardów??

304 postów w tym temacie

1) Kupiłbym Microsoft *
2) Jakieś autko na zamówienie
3) Dom i taki ogródek, żeby sąsiad padł z wycieńczenia zanim by doszedł *
4) Zainwestował w dochodowy interes
5) Wytapetowałbym sobie ( banknotami ) łazienkę *
6) Do banku i żyć z procentów

* - traktować z przymróżeniem oka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2006 o 15:46, Modest-Vermin napisał:

Własna firma albo odkupiłbym Blizzarda od Vivendi :D

Kup odrazu całe Vivendi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 16:03, B. Riv napisał:

Kup odrazu całe Vivendi


ee tam tylko Blizz mnie nie interesuje. Zaraz bym kazał robić Diablo 3 i World Of Diablo ( mmo ) ach... :D
A WoW do lamusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kupiłbym Polskę. A potem bym ją sprzedał :P

A tak na serio, to pomysł z łataniem dziury budżetowej był niezły :)
Oprócz tego chata, wóz, jacht, kolejna chata, itd, ale aż tyle to bym chybaa nie wydał, choćbym chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłbym se troche tego i tamtego i jeszcze tego:)
a wogóle naprawdę to zaoszczędziłbym na pogrzeb:P
a tak naprawde serio to bym se kupił kompa telewizor, normalny dom dla rodziny, z pokojem dla wszystkich (czyli 11:D)to na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postąbił bym tak jak większość, czyli trochę luksusu (domek, samochód i inne bajery), "kilka monet" na cele dobroczynne, no i oczywiście sposoring rodziny :P A reszta of corz to konta bankowe i ... procenciki kochane procenciki :P Ale skończmy marzyć i zejdźmy na ziemię, taka suma jest nie do zdobycia ;] ... więc pozostaje tylko charówka codziennego dnia :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 16:22, Velociraptor napisał:

Postąbił bym tak jak większość, czyli trochę luksusu (domek, samochód i inne bajery), "kilka
monet" na cele dobroczynne, no i oczywiście sposoring rodziny :P A reszta of corz to konta
bankowe i ... procenciki kochane procenciki :P Ale skończmy marzyć i zejdźmy na ziemię, taka
suma jest nie do zdobycia ;] ... więc pozostaje tylko charówka codziennego dnia :|

Bill Gates ma prawie 50 miliardów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie kupił domek, wybudował stadlinę koni(bo są to piękne zwierzęta i chciałbym kiedyś mieć swojego), kupił sobie i bratu samochód, odpicował ogród wokół domku, ładnie wyposarzył dom, częśc bym dał na schroniska zwierząt oraz na jakieś akcje dla chorych(szczególnie dzieci), trochę bym też zainwestował w jakiś interesik, a reszta która by została(a z tak wielkiej kwoty 50 miliardów to byłoby i tak strasznie dużo) zostawiłbym w kilku bankach i czerpał dodatkowy dochód z procentów. A jak bym umierał to bym po równo podzielił między dzieci. Ale zanim by nadeszła moja kolej odejść z tego świata to bym sobie pożył jak król:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał 50 miliardów? Hmmmmm... wyluzowałbym się, kupił najlepszy możliwy komputer, bez względu na koszty. Kupił zaległe gry w które nie mogłem grać z powodu niewydalności finansowej. Jakiś mały domek (bo nie lubię się wywyższać czymś), ale ładny. Wakacje zawsze byłyby załatwione i tylko zastonowić się gdzie jechać, a nie jechać gdzieś byle taniej... Problemy wreszcie by znikły. Ogólnie fajnie byłoby mieć te 50 miliardów. Kto sponsoruje? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 16:36, szerszeń45 napisał:

Gdybym miał 50 miliardów? Hmmmmm... wyluzowałbym się, kupił najlepszy możliwy komputer, bez
względu na koszty. Kupił zaległe gry w które nie mogłem grać z powodu niewydalności finansowej.
Jakiś mały domek (bo nie lubię się wywyższać czymś), ale ładny. Wakacje zawsze byłyby załatwione
i tylko zastonowić się gdzie jechać, a nie jechać gdzieś byle taniej... Problemy wreszcie by
znikły. Ogólnie fajnie byłoby mieć te 50 miliardów. Kto sponsoruje? ;]

wszystko takie tanie...nie za drogo:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie... przecież miec tyle pieniędzy to niewyobrażalne zmartwienie! ja bym wszystko wydał na zabezpieczenia przed kradzieżą pewnie:P
ale tak na poważnie, to żeby nie martwic się że zaraz jakiś świr porwie moich bliskich albo i mnie dla okupu, oddałbym większośc pieniędzy na cele dobroczynne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym spłacił długi i na kompa by zostało jakiegoś słabego... :/

A na serio to kópił bym więcej elektroniki niż kiedykolwiek widziałem... do tego rozrusznik serca i respirator... :P
aaaa... i Big Gej mógłby mi naskoczyć... dla tego momentu warto było by to zarobić... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować